Rüyada “ Mavi Balık ” Görmek

Mavi Balık
Rüyada mavi balık görmek, bu rüya kısmetsizliklerin ve şansızlıkların hayatınızdan çıkarak şansının sayesinde her türlü nimete ereceğinze yorumlanır.

Rüyada mavi balık görmek, bu rüya kısmetsizliklerin ve şansızlıkların hayatınızdan çıkarak şansının sayesinde her türlü nimete ereceğinze yorumlanır. Rüyada görülen büyük balık büyük ise bu kişinin açılan nasip kapısının ne denli büyük ve hayırlı olduğunu işaret eder. Rüyada mavi balık görmek, aynı zaman da sıcak samimi dostluklar edinmeye, yüzünüzün gülmesine, hayırlı ve helal olan nasiplere erimeye tabir edilir. Rüyada görülen mavi balık sembolü bekar kimseler için hayırlı kısmete, murada ermeye, kurulan ilişkilerde sıcaklığa  samimi duyguları yüksek kılmaya tabir edilir. Mavi balık rüyası evli kimseler içinse müjdelerin en hayırlısıyla müjdelenme ye, dua ve dileklerinizin kabulüne ifade edilir.

Rüyada Mavi Balık Görmek Ne Anlama Gelir?  

Rüyada mavi balık görmek, mavi balık rüyası  bolluğu, bereketi ele geçecek nasibe, birlik ve beraberliğe yorumlanır. Bu rüya aynı zaman da kişinin durağanlıktan sıyrılarak hayatını renkli hale getirecek yatırımlar içine düşeceğine işaret edilir. Rüyada görülen mavi balık sembolü aynı zaman da sıcak samimi dostlara sahip olmaya, dertlerinizi açıkça dile getirebilmeye, mutlak başarılara tabir edilir. Rüyada mavi balık görmek, kimi zaman da şöhret basamaklarına ermeye, mevki ve makama yükselmeye, başarılı çalışmalara tabir edilir.

Rüyada Mavi Balık Yakalamak   

Rüyada mavi balık yakalamak, bu rüya kişinin hayatıyla ilgili yerinde ve zamanın da isabetli kararlar vererek kendisine çizdiği yolda mutlak başarıya ereceğine yorumlanır. Rüyada mavi balık yakalamak, aynı zaman da uzun vadeli kurulan işlere, ticari anlamda yükselmeye, hayırlı ve helal kazançlara delalet edilir.

Rüyada Uçan Mavi Balık Görmek  

Rüyada uçan mavi balık görmek, bu rüya bir çok nasip kapısına sahip olup kişinin kazancının günden güne artacağına, eline geçen kazançlar ile kısa zaman da büyüme şansına nail olacağına ifade edilir. Rüyada uçan balık görmek, aynı zaman da gelecek olan hayırlı habere, müjdeli bekleyişe, yüzünüzün gülmesine tabir edilir.

Rüyada Akvaryumda Mavi Balık Görmek  

Rüyada akvaryumda mavi balık görmek, kişinin akvaryum içinde mavi balık görmesi, renkli hayatı ile isminden sıkça duyurup attığı adımlar ile bir çok kimseyi kendisine çekeceğine yorumlanır. Rüyada akvaryumda mavi balık görmek, aynı zaman da sık sık seyahatlere çıkmaya, haneden ayrı kalmaya, huzurlu sürecek yolculuğa tabir edilir.

Rüyada Büyük Mavi Balık Görmek 

Rüyada büyük mavi balık görmek, nasibin ve kısmetin ne denli büyük olduğunu işaret eden bu rüya gören kişinin bir çok mal varlığına ererek hayırlı kazançları ile nasibini genişleteceğine yorumlanır. Rüyada büyük balık görmek, aynı zaman da tövbe etmeye, günahlardan arınmaya, doğruyu ve güzeli hak sayarak hayırlı yolda ilerlemeye tabir edilir.

Rüyada Mavi Balık Yemek 

Rüyada mavi balık yemek, bu rüya afiyetle yenilecek bereketli sofralara sahip olmaya, hayırlı dualara ererek nasip kapılarını hayırlı kılmaya yorumlanır. Rüyada mavi balık yemek, aynı zaman da eş dost ve akrabalarla sıcak samimi sohbetler etmeye, hayatınızın monotonluktan sıyrılmasına, güzel hayırlı haberler almaya işaret edilir.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.