Rüyada “ Mavi Yılan ” Görmek

Mavi Yılan
Rüyada mavi yılan görmek, mavi yılan rüyası gören kişi için hayra işaret ettiği gibi bazen de kişiye düşmanlık besleyen erkek kimsenin varlığına işaret eder.

Rüyada mavi yılan görmek, mavi yılan rüyası gören kişi için hayra işaret ettiği gibi bazen de kişiye düşmanlık besleyen erkek kimsenin varlığına işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler, erkek evlat müjdesine nail olmanın sevincine yaşayıp kendilerini bekleyen güzel geleceğe yönelirler. Mavi yılan sembolü, çevrenizde bulunan eğlenmeye ve değişkenliğe açık, her türlü ortama uyum sağlayabilen kimse ile dostluk kurarak bu kişi sayesinde hayatınızda eksikliğinizi ortadan kaldıracağınıza yorumlanır. Rüyada hanede mavi yılan görmek, haneye gelecek misafire, evde yapacağınız bir takım değişikliklere, sıkıcı hayata son vereceğinize tabir edilir. Olumsuz olarak bakıldığında ise bu rüya girilen işlerde başarısız olunmaya, şansızlığın yaşamınıza mıknatıs gibi yapışarak sizi bırakmamasına sembol edilir. Mavi yılan rüyası aynı zaman da yalanları ile sizi kandıran, yakınlık göstererek iyi niyetinizi kullanmaya çalışan kötü huylu kimselere yorumlanmaktadır. İslami olarak bakıldığında ise mavi yılan sembolü, hayırlı haber, müjde, sevinç şeklinde yorumlanır. Rüyasında yatağında mavi yılan gören kimse, hedeflerine er geç ulaşarak amacını gerçekleştirmiş olur. Rüyada mavi yılan öldürmek, maddi anlamda rahatlamaya, elinizin gevşemesine, omzunuza binen yüklerin biraz olsa hafiflemesine tabir edilir.

Rüyada Mavi Yılan Görmek Ne Demek?

Rüyada mavi yılan görmek, farklı şekillerde tabir edilen mavi süs balığı kişinin kısmetine, hanesinde yaşayacağı huzura ve bolluğa yorumlanır. bazen de olumsuzluklara kötü gidişe kişinin yaşayacağı talihsiz ve tatsız olaylara yorumlanır. Rüyasında mavi yılan gören kimse yakın zamanda sevdiği kişiyle dünya evine girer, iş hayatında yaşadığı tatsız olaylar son bulur, kalplerini kırdığı bir çok kişinin gönlünü alarak hatasını telafi ettirir.

Rüyada Mavi Yılan Sokması Görmek

Rüyada mavi yılan sokması, bu rüya sıkıntı içine düşmeye, kazandığınız mal varlığınızı kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kalmaya, ortaklık kurduğunuz kimselerle aranızın açılmasına yorumlanır. Rüyasında mavi yılan sokması gören kimse, beklemediği üzücü olaylarla karşı karşıya gelerek iyilik yaptığı kimselerden üzücü davranışlar görür.

Rüyada Mavi Yılan Öldürmek

Rüyada mavi yılan öldürmek, elinizin rahatlamasına, yaşadığınız maddi sıkıntıların son bulmasına, hayatın normal hal almasına yorumlanır. Bu rüya aynı zaman da size ve ailenize karşı düşmanlık besleyen kimselere karşı verdiğiniz mücadelelerden galip ayrılacağınıza tabir edilir.

Rüyada Evde Mavi Yılan Görmek

Rüyada evde mavi yılan görmek, hanede görülen mavi yılan ailenizin içine sinsi sinsi yaklaşarak ilk fırsatta ailenize kötülük verecek düşmanlarınıza işaret eder. Rüyada ev içinde mavi yılan görmek, bazen de birlik ve beraberliğin kopmasına, sevgi ve saygının yerini kavgaların ve tartışmaların almasına tabir edilir.

Rüyada Mavi Yılan Saldırması 

Rüyada mavi yılan saldırması görmek, yaşanılacak bir takım üzücü olaylara, yaşam düzeyinizin değişmesine, huzursuz olunmaya yorumlanır. Rüyada mavi yılan saldırısından kaçtığını gören kimse, Allah’ın yardımı ile düşmanlarından gelecek kötülükleri zarar görmeden atlatarak hayatına normal seyrinde devam eder.

Rüyada Mavi Yeşil Yılan Görmek

Rüyada mavi yeşil yılan görmek, farklı anlamları beraberinde getiren bu rüya bir yönden hayra ve güzele işaret ederken, diğer yönden ise kötülüğü, düşmana, başa gelecek üzücü olaylara işaret eder. Rüyasında mavi yeşil renkli yılan gören kimse, kişiliği ve yaşam tarzı ile tüm gözleri üzerinde toplayarak insanların sevgilisi haline gelir.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.