Rüyada “ Nişan ” Görmek

Nişan
Rüyada nişan görmek, nişan rüyası bekar kimseler için evliliğe, evli kimseler içinse eşiniz ve ailenizle güzel hayat sürdürmeye işaret eder.

Rüyada nişan görmek, nişan rüyası bekar kimseler için evliliğe, evli kimseler içinse eşiniz ve ailenizle güzel hayat sürdürmeye işaret eder. Rüyada nişan gören kimse, yakın zaman da kendisi için hayır getirecek haber alarak yaşadığı tüm sıkıntılarından kolay yollarla kurtulur. Rüyada nişan görmek, bazen de yeni ve güzel arkadaşlıklar kurmaya, çevrenizi genişletmeye, sosyal yaşantınızı daha güzel ve hareketli hale getirmeye ifade edilir.

Rüyada Nişan Görmek Ne Demek?  

Rüyada nişan görmek, hayatı düzene sokmaya, kötülüklerden uzak olmaya, hakkınızda hayırlı olacak kimseyle evlilik kararı almaya ifade edilir. Bu rüyayı gören kimseler, ileri görüşlü, eleştirilere açık, kendisini bir çok konuda yenileyen bilgi aşkı kimsedir. Rüyada nişan görmek, bazen de eşinizle ilişkinize hareketlilik getirmek adına serüvenlere katılmaya, hayırlı olan bir çok yola vakıf olmaya tabir edilir.

Rüyada Nişan Yüzüğü Görmek  

Rüyada nişan yüzüğü görmek, bekar kimseler için evliliğe, evli kimseler içinse çocuk sahibi olup aileyi daha yaşanılır kılmaya işaret eder. Rüyada nişan yüzüğü takmak, sonu hayırlı olan yola girmeye, Allah’tan her daim hayırlı olanı dilemeye, şükretmeye tabir edilir.

Rüyada Nişan Töreni Görmek  

Rüyada nişan töreni görmek, yeni ve güzel olan işlere vasıl olmaya, hayatınıza hareketlilik getirmeye, faydalı işlerde uğraşmaya yorumlanır. Rüyada nişan töreni görmek, bazen de ailenizden her konuda destek görmeye, yanlış yaptığınız işlerde onların desteği ve ilgisi sayesinde zorluk çekmeden dönmeye ifade edilir.

Rüyada Nişan Poğaçası Görmek  

Rüyada nişan poğaçası görmek, hazırlık olarak ifade edilen bu rüya kişinin girdiği yolda sona gelerek zafere ulaşmasına kısa zaman kaldığını işaret eder. Rüyada nişan poğaçası görmek, bazen de müjdeli haber almaya, keyfin yerine gelmesine, hayırlı haber almaya tabir edilir.

Rüyada Nişan Hazırlığı Yapmak  

Rüyada nişan hazırlığı yapmak, bu rüya kişinin hayatının her haliyle daha güzel olup yaşadığı bir çok sıkıntısını geride bırakacağına yorumlanır. Rüyada nişan hazırlığı yapmak, bazen de karasızlık  içinde olmaya, yersiz sıkıntıya girmeye, dertsiz başınıza dert açmaya tabir edilir.

Rüyada Nişanlanmak 

Rüyada nişanlanmak, nişanlanmak rüyası tutsaklığın işareti olup kişinin hayatını kendi kararları ile zorlaştırarak yaşantınızı her anlamda körelteceği ne yorumlanır. Rüyada nişanlanmak, hayatınızla ilgili yanlış kararlara gitmeye, hem kendinizi hem de ailenizi tehlike altına sokmaya, kararsız şekilde yola devam etmeye tabir edilir.

Rüyada Nişan Kalabalığı Görmek  

Rüyada nişan kalabalığı görmek, iş hayatında hareketliliğe, şans ve kısmet kapılarının açılmasına, şansınız sayesinde bir çok işte zorluk çekmeden başarı elde etmeye işaret eder. Rüyada nişan kalabalığı görmek, bazen de tatsız sözlerle karşı karşıya kalmaya, ağız tadınızın bozulmasına, yaşananlardan hoşnutluk duymamaya tabir edilir.

Rüyada Nişan Atmak   

Rüyada nişan atmak, bulunduğunuz mevki ve makamdan düşmeye, elde olan bir çok mal varlığını bir bir kaybetmeye, maddi sıkıntı içine düşmeye tabir edilir. Rüyada nişan atmak, bazen de yapılan işler ve alınan kararlarda temkinli davranmaya, yersiz korkular içine girerek hem kendinizi hem de ailenizi yanlışa sürüklemeye tabir edilir.

Alimlerin Açıklamaları? 

Diyanet Yorumu, rüyada nişan görmek, nişan rüyası bekar kimseler için evliliğe işaret ederken, evli kimseler içinse arkadaş çevrenizin genişleyerek girdiğiniz sosyal aktivitelerinizin daha güzel hale geleceğine yorumlanır. Rüyada nişan görmek, bazen de mevki ve makama, kudret sahibi olmaya, başarılı kimselere işaret eder.

İhya Yorumu, rüyada nişan görmek, rüyada görülen nişan sembolü bir çok anlama yer verir. Örneğin madalya tarzı görülen nişan, mevki ve makamı, izzet sahibi olmayı, bedeninde görülen nişan, sana ait olan bir ayıbın ortaya çıkmasını,  hayvan üzerinde görülen nişan kararsızlığı geri çekilmeye işaret eder.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.