Rüyada “ Nişan Yüzüğü ” Görmek

Nişan Yüzüğü
Rüyada nişan yüzüğü görmek, kişinin uzun zamandır birlikte olduğu kimseyle hayırlı bir karara giderek yollarını birleştirmek adına karar alacaklarına yorumlanır.

Rüyada nişan yüzüğü görmek, kişinin uzun zamandır birlikte olduğu kimseyle hayırlı bir karara giderek yollarını birleştirmek adına karar alacaklarına yorumlanır. Rüyada görülen nişan yüzüğü sembolü, aynı zaman da ticari anlamda rakipleriniz karşısında üstünlük sağlamaya, her turlu engebeyi zorluk çekmeden aşmaya, amaca ulaşmaya tabir edilir. Rüyada nişan yüzüğü görmek, aile içinde alınacak hayırlı ve güzel habere bebek sahibi olmaya, dilek ve duaların hayrına nail olmaya ifade edilir.

Rüyada Nişan Yüzüğü Görmek Ne Demek?  

Rüyada nişan yüzüğü görmek, açılacak olan nasip kapılarına, yüzünüzün gülmesine, sevdiğiniz kimselerle güzel vakit geçirmeye tabir edilir. Bu rüyayı gören kişiler, haklarında hayırlı olacak bir çok ise vasıl olan, çıktıkları yolda kararlılıkla ilerleyen, inanç sahibi kimselerdir. Rüyada nişan yüzüğü görmek, kimi zaman da tövbe etmeye, inanca bağlı yaşamaya, her türlü kötülüklerden ve belalardan uzak olmaya ifade edilir.

Rüyada Nişan Yüzüğü Taktığını Görmek  

Rüyada nişan yüzüğü taktığını görmek, nişan yüzüğü takmak, yorumuyla aynı anlamları içeren bu rüya kişinin hayatı adına aldığı kararlarda dönüşümü olmaya  yanlışlara giderek hem kendisini hem de ailesini tehlike altına sokacağına tabir edilir. Rüyada nişan yüzüğü takmak, bazen de umutsuz görülen işlerden mutlak galibiyetle ayrılmaya, çevrenizdeki insanların beğenisini kazanmaya, farklılık yaratmaya tabir edilir.

Rüyada Gümüş Nişan Yüzüğü Görmek  

Rüyada gümüş nişan yüzüğü görmek, maddi ve manevi sıkıntıya, dara düşmeye, yenilgiye, amaçların ve hedeflerin bir bir yok olmasına tabir edilir. Rüyada gümüş nişan yüzüğü görmek, bazen de yalan yanlış kimselerle dostluk kurmaya, rızkı haram yollarla elde etmeye, kötülüğe ifade edilir.

Rüyada Altın Nişan Yüzüğü Görmek  

Rüyada altın nişan yüzüğü görmek, bu rüya hayırlı habere işaret olmakla birlikte bazen de elden çıkacak mala, yersiz alınan kararlara işaret eder. Rüyada altın nişan yüzüğü görmek, bazen de haber almaya, gelecek haber sayesinde mutlu olmaya, amaca biraz daha yakın olmaya tabir edilir.

Rüyada Nişan Yüzüğü Atmak  

Rüyada nişan yüzüğü atmak, bu rüya özellikle iş hayatında kararlılıkla ve emin adımlarla ilerleyen kimselerin atacakları yanlış adımdan dolayı kendilerine olan güven duygularını kaybederek hayatında yaşanan  olaylara olumsuz gözlerle bakacaklarına yorumlanır. Rüyada nişan yüzüğü atmak, bazen de yapılan yanlışlardan dönmeye, kendinize çeki düzen vermeye, size verilen nasihatleri dikkate almaya tabir edilir.

Rüyada Siyah Nişan Yüzüğü Görmek  

Rüyada siyah nişan yüzüğü görmek, bu rüya  sizi bekleyen kötülüklere, ailenize ikilik getirecek yuvanızın bozulmasına sebebiyet verecek kötü niyetli kimseyle evlilik yolunda ilerlemeye işaret edilir. Bu rüya kişiler için uyarıcı mahiyeti taşıyıp kişinin girdiği yoldan dönmesi gerektiğini aksi halde büyük felaketlerle karşı karşıya kalacağını işaret eder.

Alimlerin Açıklamaları? 

Diyanet Yorumu, rüyada nişan yüzüğü görmek, hayatınızı güzel anlamda değiştirecek sizin için hayırlı olacak yollara baş koymaya, ticaret hayatının yani sıra evlilik hayatında da yüzünüzün gülmesine ifade edilir.

İslami Yorumu, rüyada nişan yüzüğü görmek, gönül ilişkisine, mutlu olmaya, hakkınızda hayırlara vesile olacak bir çok işin içinde yer almaya, keyiflenmeye yorumlanır.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.