Rüyada “ Nişan Yüzüğü Takmak ” Görmek

Nişan Yüzüğü Takmak
Rüyada nişan yüzüğü takmak, bu rüya özellikle bekar kimseler için hayırlı nasibe, evlilik yolunda atılacak adıma, mutlu olmaya tabir edilir.

Rüyada nişan yüzüğü takmak, bekar kimseler için hayırlı kısmete ve evliliğe işaret eden bu rüya evli kimseler içinse hanede yaşanacak hoş muhabbete, mutlu olmaya yorumlanır. Ticaretle uğraşan kimseler için görülen bu rüya sağlam ortaklık kurmaya, kazancı kat ve kat arttırmaya, bir çok açık nasip kapısına vasıl olmaya işaret eder. Rüyada nisan yüzüğü takmak, aynı zaman da kırgınlıkların son bulmasına, sevdiğiniz kimselerle arayı düzeltmeye, onlara hoş sürprizler yaparak onları mutlu etmeye yorumlanır.

Rüyada Nişan Yüzüğü Takmak Nedir?  

Rüyada nişan yüzüğü takmak, bu rüya özellikle bekar kimseler için hayırlı nasibe, evlilik yolunda atılacak adıma, mutlu olmaya tabir edilir. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler, hayırlı olan bir çok dileğine zorluk çekmeden ererek kendilerini bekleyen yolda kararlılıkla ilerlerler. Rüyada nişan yüzüğü takmak, kimi zaman da gelecek haber karşısında mutlu olmaya, keyiflenmeye, yüzünüzün gülmesine tabir edilir.

Rüyada Gümüş Nişan Yüzüğü Takmak  

Rüyada gümüş nişan yüzüğü takmak, iş hayatında zarar etmeye, hayırlı olmayan işlere kalkışarak nasibi köreltmeye yorumlanır. Rüyada gümüş nişan yüzüğü taktığını gören kimse, hayatını korkularıyla sürdürerek yaşama bağlayan güzel olan bir çok şeyi görmezden gelir.

Rüyada Nişan Yüzüğü Takmayı Unutmak   

Rüyada nişan yüzüğü takmayı unutmak, bu rüya kişinin yaptığı işe önem vermeyerek eline aldığı bir çok işi baştan sağma yapacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, toplum tarafından sevilmeyen, bir çok konuda zir fikirleri ile gündemden uzak tutulan basit kimselerdir.

Rüyada Nişan Yüzüğü Takıp Çıkarmak   

Rüyada nişan yüzüğü takıp çıkarmak, hayatınızı ve geleceğinizi ilgilendiren bir çok konuda kararsız kalmaya, ortaklık kurduğunuz kimselerle fikir ayrılığına düşerek yolları ayırmaya tabir edilir.

Rüyada Altın Yüzük Takmak  

Rüyada altın yüzük takmak, hayırlı mutlu sürecek evliliğe vasıl olmaya işaret olduğu gibi iş hayatında zarar ederek mal kaybı yaşamaya da işaret eder. Rüyada altın yüzün takmak, bazen de kişinin gözünün yükseklerde olup şükretmek yerine hep daha fazlasına göz dikeceğine tabir edilir.

Rüyada Sevdiğinin Nişan Yüzüğü Takması 

Rüyada sevdiğinin nişan yüzüğü takması, rüyada sevdiği bir kimsenin nisan yüzüğü taktığını gören kimse, dönüşümü olmayan yola girerek sevdiği kimseden de aldığı destek sayesinde yolunda kararlılıkla ilerler. Rüyada sevdiğin kimsenin nişan yüzüğü taktığını görmek, bazen de psikolojik sorunlar yaşamaya, yaşanan olaylardan dolayı son derece rahatsızlık duymaya, mutsuz olmaya tabir edilir.

Alimlerin Açıklamaları? 

Diyanet Yorumu, rüyada nişan yüzüğü takmak, Allah’ı tealanın hayırlı kıldığı kimseyle hayatınızı birleştirmeye, hayırlı yola girmeye, nasip ve kısmete işaret eder.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.