Rüyada “ Nişanlamak ” Görmek

Nişanlamak
Rüyada nişanlamak, nişanlanmak, rüyası hayra delalet olmadığı gibi kişinin tanıdığı kimseyle nişanlanması, ummadığı anda başına gelecek belaları işaret eder.

Rüyada nişanlamak, nişanlanmak, rüyası hayra delalet olmadığı gibi kişinin tanıdığı kimseyle nişanlanması, ummadığı anda başına gelecek belaları işaret eder. Rüyada nişanlanmak, tehlikeli olaylara karışmaya, kendinizi zora sokmaya, atacağınız adımları düşünmeden atmaya ifade edilir. Nişanlanmak, rüyası bekar kimseler içinde murada ulaşmaya, sevdiğiniz kimseye kavuşmaya, özlem dolu günlerin son bulmasına delalet edilir. Rüyada nişanlanmak, kimi zaman da güzel bir o kadar da sevindirici haber almaya, keyfinizin yerine gelmesine, yaşadığınız tatsız olayları bir an olsun unutmaya ifade edilir.

Rüyada Nişanlamak Ne Demek?

Rüyada nişanlamak, rüyada yabancı kimseyle nişanlanmak, hayırlı ve güzel olan haberle karşılaşmaya işaret ederken, nişan bozulması ise hayra delalet etmez. Rüyasında nişana gittiğini gören kimse, yeni ve güzel dostluklar kazanarak yeni ve güzel şeyler kazanırlar. Rüyada tanıdık kimseyle nişanlanmak, sıkıntı yaşayarak keyfinizin kaçacağına delalet eder. Rüyada iki insanın nişanlandığını görmek ise huzurlu bir yaşama sahip olacağınıza işaret eder.

Rüyada nişanlamak diyanet, hayırlı ve güzele, birlik ve beraberliğe, sohbetlerde artışa, yüzünüzün gülmesine yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, kendilerini mutlu kılacak birbirinden güzel olayların içinde yer alıp hayatlarını her haliyle kazanırlar. Rüyada nişanlanmak, bazen de tatsız olaylara, neşen izin kaçmasına, huzursuz olunmaya delalet eder.

Rüyada nişanlamak İslami, rüyada tanımadığınız bir kimseyle nişanlanmak, hayırlı ve güzel haberler almaya, huzur bulmaya, rüyada tanıdık biriyle nişanlanmak, sıkıntı yaşamaya, ağız tadınızın kaçmasına, huzursuz olunmaya delalet eder.

Rüyada Nişanlı Birini Görmek

Rüyada nişanlı birini görmek, rüyada görülen nişanlı iki şekilde tabir edilip görülen kişinin ruh yapısına bağlı olarak yorumlanır. Örneğin rüyada asık suratlı nişanlı kimseyi görmek, sosyal yaşantınıza bağlı yaşanılacak sorun yüzünden keyfinizin kaçarak rahatsızlık hissine kapılacağınıza işaret eder. Rüyada güler yüzlü nişanlı görmek, gelecek olan hayırlı ve güzel habere, duaların kabul olunmasına, keyif almaya delalet eder.

Rüyada Birini Nişanlamak

Rüyada birini nişanlamak, hayırlı bir işe ortak olmaya, hem maddi hem de manevi olarak kendinizi rahat hissetmeye, yaşadığınız hayatı her haliyle kendi lehinize çekmeye yorumlanır. Rüyada birine nişanlandığını gören kimse, nişanlandığı kimse tanıdık ise bu kişinin arzu duyduğu kişiyle hayatını birleştirmenin sevincini yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Nişan Görmek

Rüyada nişan görmek, yeni ve güzel olan hayata merhaba demeye, bir şeyler öğrenmek ve hayatınıza renklilik getirmek adına eylem içinde bulunmaya yorumlanır. Rüyada nişan görmek, bazen de sevdiğiniz kimseyle huzur içinde ömür sürmeye, birlik ve dayanışma için de kimseden yardım dilemeden yaşamaya ifade edilir.

Rüyada Nişan Yapmak

Rüyada nişan yapmak, bu rüya kişinin hayatının daha yaşanılır ve güzel olacağı inancı içinde ilerleyerek yaptığı hiç bir işten pişmanlık duymayacağına, yoluna kararlılıkla gideceğine yorumlanır. Rüyada nişan yapmak, bazen de üzüntü, sıkıntı ve hastalıklardan kurtulmaya, özgürleşmeye, kendinize sakin ve huzur içinde hissetmeye ifade edilir.

Rüyada Nişan Bozmak

Rüyada nişan bozmak, bu rüya mevki ve makam kaybetmeye, içinde olduğunuz görevinizin sonlanarak kendinize yeni kazanç kapıları  aramaya yorumlanır. Bu rüya esnaf özellikle ticarette uğraşan kimseler içinse işlerde kayıplar yaşamaya, zarara uğramaya, yapılan ortaklıkların bozularak tatsız olayların boy göstereceğine delalet edilir. Rüyada nişan bozmak, bazen de hayırlı olmayacak habere, elden çıkacak paraya, dostlarınızla aranızın açılmasına delalet eder.

Rüyada Nişan Atmak

Rüyada nişan atmak, nişan bozmak, rüyasıyla benzer anlamları taşıyan bu rüya kişinin yaptığı işte umduğu başarıya ulaşamayarak bir çok konuda zarar göreceğini işaret eder. Rüyasında nişan attığını gören kimse, aldığı kararlarından dönerek yoluna farklı şekillerde devam eder.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.