Rüyada “ Nişanlanmak ” Görmek

Nişanlanmak
Rüyada nişanlanmak, hayırlı olduğu kadar kötülüğe de işaret olan nişanlanmak rüyası kisinin karar verme aşamasına geleceğine yorumlanır.

Rüyada nişanlanmak, hayırlı olduğu kadar kötülüğe de işaret olan nişanlanmak rüyası kisinin karar verme aşamasına geleceğine yorumlanır. Rüyasında tanıdık kimseyle nişanlandığını gören kimse, yaşayacağı tatsız olaydan dolayı istekli olduğu işlerden kendisini çekerek farklı bir hayat için mücadeleye gider. Rüyada yabancı kimseyle nişanlanmak, o kimseden fenalık görmeye, hataya düşmeye, nal kaybına delalet eder. Nişanlanmak sembolü bazen de hazırlık içinde olmaya, heyecanlı bekleyişin içine girmeye, kendinize gösterilen ilgi ve alakadan memnun olmaya tabir edilir.

Rüyada Nişanlanmak Ne Demek?

Rüyada nişanlanmak, sevindirici haber almaya, keyfin yerine gelmesine, ayrı kaldığınız kimselerle  bir araya gelmeye tabir edilir. Bu rüyayı gören kimseler, geçmişlerinin kalıntılarını bir kenara bırakıp kendilerini toplayarak gelecekleri için amaç içine girerler. Rüyada tanıdık kimseyle nişanlanmak, aile içi bağların kuvvetlenmesine, birlik ve  beraberliğin artışına, kişinin dostlarıyla sıkı fıkı olmasına tabir edilir.

Rüyada nişanlanmak İslami, beklentilerin gerçekleşmesine, hayali kurulan işlerde başarıya gitmeye, mertebeye delalet eder. Rüyada tanıdık kimseyle nişanlanmak, yaşanacak sıkıntıya işaret ederken, tanımadık kimseyle nişanlanmak, kazanılan yeni dostluklara işaret eder.

Rüyada nişanlanmak diyanet, nişanlanmak, rüyası bekar kimseler, için hayırlı olaylara vesile olmaya, kendinize yeni ve güzel yasam sandı sunmaya, eldeki fırsatların değerli kılınmasına tabir edilir. Rüyada nişanlanmak, evli kimseler içinse hastalığa, elden ayaktan düşmeye, can sıkıcı olaylara işaret eder.

Rüyada Tanıdık Biriyle Nişanlanmak

Rüyada tanıdık biriyle nişanlanmak, can sıkıcı tatsız olaylarla karşı karşıya kalmaya, hanede ağız tadının kaçmasına, huzursuz olunmaya ifade edilir. Rüyada tanıdık biriyle nişanlanmak, bazen de hastalığa, alınacak keyifsiz habere, işlerde başarısız olunmaya tabir edilir.

Rüyada Zorla Nişanlandırıldığını Görmek

Rüyada zorla nişanlandırıldığını görmek, istem dışı yanlış olan işlere sürüklenmeye, arkadaşlık seçiminizde yanlışa düşerek ilerde pişman olacağınız hatalar yapmaya ifade edilir. Rüyada zorla nişanlandırıldığını gören kimseler, büyük bir gaflete düşerek mal kaybında düşüşe gider.

Rüyada Sevdiğinle Nişanlanmak

Rüyada sevdiğinle nişanlanmak, bu rüya kişinin düze çıkarak maddi sıkıntılarını geride bırakması ile kuşku gibi rahata ereceğine işaret edilir. Rüyada sevdiğinle nişanlanmak, hasta olan yakınınıza bir çok konuda yardım sağlamaya, onun yaralarına merhem olup düze çıkmasına vesile olmaya tabir edilir.

Rüyada Ölüyle Nişanlanmak

Rüyada ölüyle nişanlanmak, yalan yanlış kimselerle dostluk kurarak sonu hayır getirmeyecek isler içinde yer alınacağına kişinin olayları çözmek yerine hayatını daha zora sokacağına tabir edilir. Rüyada ölüyle nişanlanmak, bazen de tanımadığınız kimsenin yardımını görmeye, o kişiden gelecek destek sayesinde kısa zaman da kendinizi toplamaya tabir edilir.

Rüyada Nişan Yüzüğü Görmek

Rüyada nişan yüzüğü görmek, bu rüya gören kimse için son derece hayırlı olup kişinin evlilik yolunda attığı adımlarda sona gelerek muradına nail olacağına yorumlanır. Nişan yüzüğü rüyası evli kimseler, içinse sağlıklı evlat müjdesi almaya, sevinmeye, duaların kabulüne delalet eder.

Rüyada Nişana Gittiğini Görmek

Rüyada nişana gittiğini görmek, beklenmedik anda gelecek olan güzel haberlere, mutlu olunmaya, sevdiğiniz kimselerle eğlenceli aktivite içinde her almaya yorumlanır. Rüyada nişana gittiğini gören kimse, tutum ve davranışları ile insanların beğenisini kazanarak toplum içinde saygınlığını arttırır.

Rüyada Nişan Görmek

Rüyada nişan görmek, bu rüya özellikle bekar kimseler için evlilik hazırlığına girmeye, çevrenize güzel izlenimler bırakmaya, dostluk bağlarınızı güçlendirmeye tabir edilir. Rüyada nişan görmek, bazen de iman ve inanç kudretine vasıl olmaya, ibadete olan düşkünlüğü, dünya malını kenara bırakmaya işaret edilir.

Rüyada Nişan Bozmak

Rüyada nişan bozmak, özellikle ticaretle uğraşan kimseler için atılan adımlarda başarısızlığa uğramaya, mal kaybı yaşamaya tabir edilir. Rüyada nişan bozmak ve atmak, bazen de hayırlı kılınan olaylarda yanlışa girmeye, can sıkıntısına delalet eder.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.