Rüyada “ Nişanlı ” Görmek

Nişanlı
Rüyada nişanlı görmek, hayırlı bir yola baş vurmaya, rızkın ve kısmetin peşinden koşmaya, yüzünüzün gülmesine delalet eder.

Rüyada nişanlı görmek, içinde birden fazla anlamı barındıran nişanlı rüyası gören kişinin rüyasına bağlı olarak anlamlandırılıp olumlu ya da olumsuz çağrıştılara  yol açar. Rüyasında nişanlı gören kimse, özellikle bekarsa bu kişinin evlilik amaçlı kıldığı yolda kararlarından vaz geçerek içinde duygu beslediği kimseyle yollarını ayıracağına işaret edilir. Rüyada nişanlı görmek, bazen de görülen kişiye bağlı yorumlanır. Rüyada asık suratlı nişanlı görmek, huysuz kimselere, yapılanlardan zevk almamaya, ağız tadının kaçmasına delalet ederken, nişanlının gülmesi ise güzel niyetlere, hayırlı emel ve kısmetlere, murada ermeye tabir edilir.

Rüyada Nişanlı Görmek Ne Demek?

Rüyada nişanlı görmek, rüyasında nişanlısını güler yüzlü gören kimse, sevinçli ve güzel haber alır. Bu rüyanın aksine mutsuz gören kimse ise, tatsız olaylarla karşı karşıya kalır. Rüyada nişanlı görmek, bazen de hayırlı bir yola baş vurmaya, rızkın ve kısmetin peşinden koşmaya, yüzünüzün gülmesine delalet eder. Bu rüya bazen de akrabalık bağlarının güçlenmesine, bir birinize karşı hissettiğiniz kötü düşüncelerden vaz geçmeye, hayırlı yola vasıl olmaya ifade edilir.

Rüyada Nişanlandığını Görmek

Rüyada nişanlandığını görmek, uğursuzluk olarak ifade edilen bu rüya kişinin girdiği yolda amacına ulaşamayarak bir çok konuda hayal kırıklığına uğrayacağına işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler, düşüncelerinde yersiz kararlara giden, ilerde pişman olacağı paylaşımlarda bulunan, çevresindeki insanları bir çok konuda küçük düşürmeye çalışan huysuz kimselerdir.

Rüyada Nişanlı Olmak

Rüyada nişanlı olmak, her zaman iyiyi ve güzeli dilemeye, Allah’ın hayırlı kıldığı yoldan sapmadan ilerlemeye, asla harama bulaşmamaya işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler, fazla malda gözü olmayan, her zaman için hayırlısını dileyen nasip kapıları açık kimselerdir. Rüyada nişanlı olmak, bazen de mutlu edici haber almaya, aile üyeleri ile birlikte hareket etmeye, yapılan işlerden haz almaya tabir edilir. Nişanlı rüyası, aile terbiyesi almış, Allah korkusu olan hayırlı bir eş ile dünya evine gireceğinize tabir edilir.

Rüyada Nişan Görmek

Rüyada nişan görmek, hayatınızda bir takım değişikliklere giderek yeni kazanç kapılarına yöneleceğinize, rızkınızı farklı alanlarda arayarak her türlü işi lehinize çevireceğinize tabir edilir. Rüyada nişan görmek, bazen de huzurlu ömrün içinde olmaya, aile saadetine, sağlık ve mutluluğun beraberinde gelmesine ifade edilir.

Rüyada Nikah Görmek

Rüyada nikah görmek, bu rüya kişinin yaşantısında önemli değişikliğe giderek eski alışkanlıklarından vazgeçeceğine, sorumluluk sahibi olup hayatını ona göre şekillendireceğine yorumlanır. Rüyada nikah görmek, bazen de sorun yaratan kimselerle yolunuzu ayırmaya, kendinize yeni dostluklar edinmeye, hayatınıza farklılık getirmeye ifade edilir.

Rüyada Nişanlı Birini Gelinlikle Görmek

Rüyada nişanlı birini gelinlikle görmek, girilen yolun hayırlı olup yolun sonunda murat kapılarına vakıf olacağınıza, iyi huylu kimselerle birlikte olup kötülüklerden uzak duracağınıza tabir edilir. Rüyada nişanlı birini gelinlikle görmek, bazen de hanede alınacak kötü habere, mutsuz olunmaya, beklentilerin dışında hareket etmeye ifade edilir.

Rüyada Nişanlı Tarafından Aldatılmak

Rüyada nişanlı tarafından aldatılmak, mutsuz olunacak birlikteliğin içinde olmaya, eşinizle aranızda olan bağların kopmasına, kendinize yeni ve güzel yaşam tarzı sunmaya yorumlanır. Rüyasında nişanlı tarafından aldatıldığını gören kimse, inandığı güvendiği kişiden ummadığı kötülükler görerek kıldığı yolundan vazgeçer.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.