Rüyada “ Nöbet ” Görmek

Nöbet
Rüyada nöbet görmek, kararsızlığa kapılmaya, ani yolculuğa çıkmaya, bekar kimseler için evlilik kararı alıp hayatın olumlu yönde değişmesine yorumlanır.

Rüyada nöbet görmek, nöbet rüyası ani alınacak haberlere, yolculuğa çıkmaya, yaşanılan hayatın stres ve sıkıntıları yüzünden ciddi sağlık sorunları yaşamaya yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler, amaçları ve idealleri doğrultusunda yaşamış, kalıcı manevi değerlerinden yoksun kalmış, zayıf kişilerdir. Rüyada nöbet tutmak ya da beklemek, ibadete devama, Allah’ın emir ve buyruklarını yerine getirmeye, Sünnete uymaya işarettir. Rüyasında bir kimsenin kendisini nöbet tuttuğunu ya da beklediğini görmesi, çıktığı yolun hayırlı olup amelinin güzel olacağına tabir edilir. Rüyada görülen nöbet sembolü, kazandığınız değerlere sahip çıkmaya, kendinizi geliştirmeye, işinize ve ailenize gereken değeri verip onları mutlu kılmaya ifade edilir. Nöbet rüyası çekilen hasretliklerin son bulmasına, sevdiğiniz kimseye tez zaman da kavuşmaya, herkesin takdir edip alkışa tutacağı pozisyon ulaşmaya ifade edilir. Rüyada nöbetçi görmek, emniyette ve selamette olmaya, kendinizi bir çok anlamda güvende hissetmeye, huzurlu dolu hayata sembol edilir. Rüyada nöbet tutan birini görmek, sorumluluk sahibi, görev ve yetkilerini fazlasıyla bilen amacı ve hedefleri doğrultusunda yaşayan kimseden yardım görüp yapılan yardımlar ile sıkıntılardan kurtulunacağına yorumlanır.

Rüyada Nöbet Görmek Ne Demek?  

Rüyada nöbet görmek, kararsızlığa kapılmaya, ani yolculuğa çıkmaya, bekar kimseler için evlilik kararı alıp hayatın olumlu yönde değişmesine yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler manevi değerlerine son derece bağlı olup kendilerine sunulan her türlü fırsatı en güzel şekilde lehlerine çevirirler. Rüyada nöbet ya da nöbetçi görmek, yönetici vasfınızı ağır basmasına, iş hayatınızda yükselmeye, elde ettiğiniz birikimlerle daha güzel yatırımlara yönelmeye sembol edilir.

Rüyada Nöbet Tuttuğunu Görmek    

Rüyada nöbet tuttuğunu görmek, rüyada düşmanın geleceği yerlerde nöbet tuttuğunu ya da beklediğini görmek, inancınızdan ve ibadetinizden ödün vermeden devamlılığı sağlamaya, Allah’ı tealanın emir ve yasaklarına uymaya yorumlanır. Rüyasında bir kimsenin kendisini nöbet tuttuğunu ya da cihata çıktığını görmesi, hayırlı ve doğru yola baş koyduğuna işarettir.

Rüyada Nöbet Kulesi Görmek  

Rüyada nöbet kulesi görmek, yersiz davranışlarda bulunmaya, çevrenizi rahatsız etmeye, insanları zora sürüklemeye yorumlanır. Bu rüya gören kişi için uyarı mahiyeti taşıyıp kişinin yaptığı bir hatasından dolayı üst makamlara çıkarılacağına işaret edilir. Rüyada nöbet kulesi görmek, bazen de insanlara ve olaylara yüksekten bakmaya, sorumluluktan kaçınmaya, her türlü olayı farklı  boyutlara sürüklemeye ifade edilir.

Rüyada Nöbet Geçirdiğini Görmek  

Rüyada nöbet geçirdiğini görmek, hayal ve isteklerin bir bir gerçeğe dönüşmesine, gönülden arzuladığınız tüm dileklerinizin kabul görülüp yolunuza devam edeceğinize yorumlanır. Rüyasında sara nöbet geçirdiğini görmek, sosyal yaşamınızda dikkatleri toplamaya, aranan kimse haline gelip herkesçe beğenilmeye işaret edilir. Bu rüya bazen de kısa süreli rahatsızlığa yakalanmaya, hayatınızda sorun teşkil edecek durumlara sürüklenmeye tabir edilir.

Rüyada Nöbetçi Asker Görmek  

Rüyada nöbetçi asker görmek, yaşamınızın güven ve emniyette olup hayatınıza engel teşkil eden tüm sorunlardan bir bir kurtulmanıza vesile olacak dostlara sahip olmaya yorumlanır. Rüyasında nöbetçi asker gören kimse, hazırlık içinde olup uzun süreli  sayılacak yolculuğa çıkacaktır. Rüyada nöbetçi asker görmek, umutsuzluktan sonra  özlem duyulan mevki ve  makama ulaşmaya, sevdiğiniz kimselerden gelecek her türlü destek sayesinde sıkıntılardan zahmetsiz şekilde atlatmaya sembol edilir.

Rüyada Nöbette Uyuyakalmak 

Rüyada nöbette uyuyakalmak, özellikle ticaretle uğraşan kimselerin ortakları ile kendi içlerinde yaşayacakları sorunlara delalet eder. Bu sorunlar uzun sürmese de kişide olumuz etkiler yaratır. Rüyada nöbette uyuyakalmak, kimi zaman da güvensizliğe, korkularınıza yenik düşmeye, elde ettiğiniz imkanları değerlendirmek konusunda yetersiz kalınmaya ifade edilir.

NOT; Görmüş olduğunuz rüyalar sizin özeliniz olduğu gibi bu rüyaları da bizimle çekinmeden paylaşabilirsiniz. Saygılar…

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.