Rüyada “ Nohut Yemeği ” Görmek

Nohut Yemeği
Rüyada nohut yemeği görmek, rüyada görülen nohut yemeği sembolü, diğer nimetler gibi hayra işaret olup kazanç ve kısmetin habercisi şeklinde yorumlanır.

Rüyada nohut yemeği görmek, rüyada görülen nohut yemeği sembolü, diğer nimetler gibi hayra işaret olup kazanç ve kısmetin habercisi şeklinde yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, hayatlarını zorluk çekmeden kazanmış, geride bıraktığı değerleri ile adlarından sıkça söz ettirmiş, başarılı kimselerdir. Rüyada görülen nohut yemeği, hane de yaşanılacak hareketli anlara, gelecek misafire, kişinin ardı ardına alacağı haberlerden son derece memnun kalmasına ifade edilir. Bu rüya hayırlı kısmet ve evliliğe işaret olduğu kadar evli kimseler içinde evlat müjdesi şeklinde ele alınır. Rüyada hanesinde nohut yemeği yediğini gören kimse, hayırlı olacak bir çok mala ve kısmete ulaşmış, elde ettikleri ile bir çok insana güzel ve hayırlı yaşamın kapılarını aralamıştır. Nohut yemeği sembolü, anlayışlı ve hoş görülü eşe ve patrona sahip olmaya, saygıyı elden bırakmamaya, sizden beklenti uman kimseleri yüz üstü bırakmadan çıktığınız yolda ilerlemeye sembol edilir. İslami olarak ta bu rüya, ibadete, secde etmeye, helal olan kazanca, ilim ihsan sahibi kimselerden iyilik görmeye tabir edilir.

Rüyada Nohut Yemeği Görmek Ne Demek?  

Rüyada nohut yemeği görmek, hane içinde yaşanılan sorunların ve üzücü durumların son bulmasına, çevrenizdeki insanlarla fikir çatışmasına düşerek zor anlar yaşayacağınıza yorumlanır. Bu rüya çizgilerden şaşmaya, normal yaşanılan hayatı hareketli hale sokmaya, kısa süreli olacak sıkıntılara işaret eder. Rüyada görülen nohut yemeği sembolü, kimi zaman da hiç bir özveriden kaçınmadan sevdiğiniz kimselere el açmaya, yaşamı eşitlik içinde yaşayarak, yapılan yanlışlara boyun eğmemeye tabir edilir.

Rüyada Etli Nohut Yemeği Görmek  

Rüyada etli nohut yemeği görmek, özellikle bekar kimseler için hayırlı kısmete, evlilik yolunda atılan adımlara, maddi sıkıntı çeken kimseler için mal varlığında artışa gitmeye işarettir. Rüyasında etli nohut yemeği gören kimse, bir çok anlamda kendisini diğer insanlardan üstün kılmış, başarıları ile adından sıkça söz ettirmiştir.

Rüyada Nohut Yemeği Pişirmek  

Rüyada nohut yemeği pişirmek, kafa karışıklığına, kararsız kalınmaya, gerçekleşmesini çok istediğiniz bir işte emek harcamaya yorumlanır. Rüyasında nohut pişirdiğini gören kimse, belli belsiz olaylar yüzünden dertsiz başına dert açmış yaşamını farklı boyutlara sürüklemiştir. Nohut yemeği pişirmek rüyası kimi zaman da ast üst ilişkisine değer vermeye, saygınlık içinde iş hayatınızda varlığınızı sürdürmeye tabir edilir.

Rüyada Nohut Yemeği İkram Etmek  

Rüyada nohut yemeği ikram etmek, ihtiyaç sahibi maddi anlamda zorluk çeken kimselere yardım elini uzatmaya, el açıklığına, kazancı hayırlı yollarla ifşa etmeye yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler, belli  bir statüden geçmiş, hayatını kazanmış, her türlü olanağa sahip olmuş kişilerdir. Rüyada nohut yemeği ikram etmek, haneye gelecek misafire, hoş sohbete, iyilik görmeye delalettir.

Rüyada Nohut Yemeği Yemek  

Rüyada nohut yemeği yemek, gören kişi için son derece hayırlı rüya, kişinin yakın zaman da kendisi için hayırlı olacak bir çok iş teklifi alıp yaşamını çok yönlü kazanacağına işaret eder. Rüyasında nohut yemeği yemek, gelecek hayırlı habere, yükselmeye, seyahate çıkmaya, toplu organizasyonlarda yer almaya ifade edilir.

NOT; Görmüş olduğunuz rüyalar sizin özeliniz olduğu gibi bu rüyaları da bizimle çekinmeden paylaşabilirsiniz. Saygılar…

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.