Rüyada “ Oğlunu ” Görmek

Oğlunu
Rüyada oğlunu görmek, kişinin yaşayacağı maddi sıkıntılara işaret ederken, diğer yandan da alacağı güzel habere, evlat müjdesine nail olacağına yorumlanır.

Rüyada oğlunu görmek, bu rüya kişinin yaşayacağı maddi sıkıntılara işaret ederken, diğer yandan da alacağı güzel habere, evlat müjdesine nail olacağına yorumlanır. Rüyasında oğlunu gören kimse, hayırlı haber alarak beklediği misafirine kavuşur. Bu rüya bazen de yaşanacak üzücü olaylara, vefasız kimselere, elde ki kazancın silinmesine tabir edilir. Rüyada oğlunu görmek, aynı zaman da uğursuzluk olarak ifade edilip kişinin yaşayacağı kötümser olaylara, şansının ve kısmetinin kapanmasına ifade edilir.

Rüyada Oğlunu Görmek Ne Anlama Gelir?  

Rüyada oğlunu görmek, oğlunu görmek rüyası alınacak hayırlı habere delalet olduğu gibi kişinin başına gelecek olan musibetlere, rızkının bıçak gibi kesilmesine, harama bulaşmasına ifade edilir. Rüyada oğlunu görmek, başka bir değişle hayırlı yolculuğa çıkmaya, kutsal mekanları ziyarete, mevki ve makama ermeye ifade edilir. Bu rüya bazen de murada ererek hasretliklerin son bulmasına, sevdiğiniz kimselerle birlikte vakit geçirmeye yorumlanır.

Rüyada Oğlunu Evlendirmek  

Rüyada oğlunu evlendirmek, rüyayı gören kişinin evladının yaptığı başarılı işlerde gururlanarak göğsünün kabaracağına, dostuna düşmanına karşı kendisini her daim mutlu göstereceğine yorumlanır. Rüyasında oğlunu evlendirdiğini gören kimse, çocuklarından yana şanslı olup her türlü dileğine fazlasıyla nail olurlar.

Rüyada Oğlunu Kaybetmek  

Rüyada oğlunu kaybetmek, rüyanın aksini içeren bu rüya çocuğu yönünden çok şanslı olup hayırlı evlada sahip olmanın sevincini ve huzurunu yaşar. Kişinin rüyasında oğlunu kaybettiğini görmesi, yakın zaman da mutlu edici haberler alarak tüm sıkıntılarını geride bırakacağına tabir edilir.

Rüyada Oğlunu Dövmek 

Rüyada oğlunu dövmek, kişinin çocuklarına her konuda maddi ve manevi desteğini sağlayarak çocuklarının arkasında durmasına, haklarında hayırlısını getirecek işlere nail olup başarılarına ortak olmalarına yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, babaç yapıya sahip sevdikleri kimseleri her şeyden üstün kılan, çevresinde var olan kötülükleri her türlü bertaraf eden kimselerdir.

Rüyada Oğlunu Asker Görmek  

Rüyada oğlunu asker görmek, kişinin sevdikleri insanlarla hayatlarını güzel kılacak eğlenceli işler peşinde koşarak yaşamın kötü yanlarını görmezden geleceklerine yorumlanır. Rüyasında oğlunun askere gittiğini gören kimse, girdiği her ortamdan başı dik ayrılıp rızkını helal yollarla kazanır. Bu rüya hasretlik çekmeye, uzaktan gelecek misafire, alacağınız güzel habere işaret edilir.

Rüyada Oğlunu Sünnet Ettirmek  

Rüyada oğlunu sünnet ettirmek, kişinin hanesinde eğlenceli hareketliliklerin var olup sevinçlerinin nail olacağına, hayırlı rıklara nail olup kazanç kapılarını üstün kılacaklarına yorumlanır. Rüyasında oğlunu sünnet ettirdiğini gören kimse tatlı uğraş içine girerek kendisi ve ailesi için hayırlı olacak bir olaya vesile olur.

Rüyada Oğlunun  Saçını Kesmek  

Rüyada oğlunun  saçını kesmek, rüyasında çocuğunun saçını kesen kimse çocuğunun yapacağı yeniliklere karşı olup onun karşısında engel niteli taşır. Kişinin gördüğü bu rüya fazla kuralcı olmaya, çocuğuna olan güven duygusunun eksik olmasına, kendi bildiği doğrularını her şeyden önce tutmaya işaret edilir.

Alimlerin Açıklamaları? 

Diyanet Yorumu, rüyada oğlunu görmek, kişi için hayırlı olmayan bu rüya gören kişinin başına gelecek olan üzücü olaylara, kazancının körelmesine, kısmet kapılarının kapanmasına yorumlanır.

İhya Yorumu, rüyada oğlunu görmek, duyulacak kötü sözlere, hanenizde kötülüklerin ve belaların boy göstermesine, üzülmenize sebep verecek olaylara yorumlanır. Bu rüya kişi ya da kişiler için beklenmedik olaylara, şansın ve kısmetin kapanmasına, elde edilen rızkların bıçak gibi kesilmesin tabir edilir.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.