Rüyada “ Oğlunun Evlendiğini ” Görmek

Oğlunun Evlendiğini
Rüyada oğlunun evlendiğini görmek, çocuklu kimseler için bu rüya kişinin evladının hayırlı kısmete nail olup evlilik yolunda atacağı adımına işaret eder.

Rüyada oğlunun evlendiğini görmek, çocuklu kimseler için bu rüya kişinin evladının hayırlı kısmete nail olup evlilik yolunda atacağı adımına işaret eder. Rüyasında oğlunun evlendiğini gören kimse, tüm dileklerine ermiş, evlatlarının mutluluğuna ortak olmuş şanslı kimsedir. Bu rüya kimi alimler için mutlu sürecek birlikteliğe, hane içi huzura, çevrenizde sizi hoşnut kılan güzel dostluklara sahip olmaya ifade edilir. Rüyada oğlunun evlendiğini görmek, bazen de uzun yolculuğa çıkmaya, sevdikleriniz insanlarla hayırlı kısmete nail olmaya, dualarla süre gelen işe yönelmeye tabir edilir.

Rüyada Oğlunun Evlendiğini Görmek Ne Demek?  

Rüyada oğlunun evlendiğini görmek, rüya sahibinin evlilikte mutlu olup huzuru yakalamak için kendisine göre bir eşe sahip olup hayat çizgisinde beraber ilerleyeceklerine yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, hayırlı kısmetin yanı sıra sevdikleri kimselerle de mutlu olacağı işlere kalkışarak kazançlarını her daim yüksek kılarlar. Rüyada oğlunun evlendiğini görmek, bazen de hoş sohbete, eli açık kimselerden yardım görmeye, itibar kazanmaya tabir edilir.

Rüyada Oğlunu Evli Görmek  

Rüyada oğlunu evli görmek, rüya sahibinin yakın zaman da müjdeye nail olup erkek bebeğe sahip olacağına yorumlanır. Rüyasında oğlunu evli gören kimse, kimseye minnet duymadan hayatını ihtiyaçlarını ve kazançlarını daim eylerler. Bu rüya aynı zaman da eğlenceye katılmaya, sevdiğiniz kimselerin size olan düşkünlüğüne  işaret eder.

Rüyada Oğlunu Boşanmış Görmek   

Rüyada oğlunun boşanmış görmek, rüyayı gören kimsenin ailesiyle kurulu düzeninin sebepsiz yere yaşanan tartışmaları olaylar yüzünden bozularak rızkının kesileceğine yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, çocuklarıyla sorun içinde olup sürekli tartışmaların ortasında kalacaklardır.

Rüyada Komşunun Oğlunun Evlendiğini Görmek  

Rüyada komşunun oğlunun evlendiğini görmek, kişinin rüyasında komşusunun evladının evlendiğini görmesi, kendisine uzatılan yardım elini boş çevirmeyerek Allah rızası için gücünün yettiği kadar bu hayra dahil olacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, yakın zaman da düğün tarzı eğlenceli organizelere takılarak hayatlarını her yönüyle güzel kılarlar.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.