Rüyada “ Ölmek İstemek ” Görmek

Ölmek İstemek
Rüyada ölmek istemek, beklentilerin gerçekleşmemesine, elde ettiğini sandığınız bir çok varlığın yalandan ibaret olduğu kanısına varmaya ifade edilir.

Rüyada ölmek istemek, kişinin ileriye yönelik kurduğu hayallerinde başarısızlığa uğrayarak elindeki malının yok olmasına sebep olacak üzücü bir çok olayla karşılaşacağına yorumlanır. Rüyada ölmek istemek, bazen de hayattan ve yaşanılan olaylardan dolayı sıkıntı yaşamaya, gözden düşmeye, kendinize olan güveni kaybetmeye ifade edilir. Ölmek istemek, aynı zaman da hakkınızda gerçeği olmayan suçlamalara maruz kalmaya, kazançlarınız kaybetme noktasına gelmeye, bir çok getiriyi kaybetmeye ifade edilir.

Rüyada Ölmek İstemek Ne Demek?    

Rüyada ölmek istemek, beklentilerin gerçekleşmemesine, hayal kırıklığı yaşamaya, elde ettiğini sandığınız bir çok varlığın yalandan ibaret olduğu kanısına varmaya ifade edilir. Rüyasında ölmek istediğini gören kimse, hayattan zevk almayarak girdiği bir çok işte başarısız olma durumuna düşer. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler, kendilerine öz güveni olmayan, korkaklık payı yüksek, girdikleri her işte başarısız olan basit kimselerdir. Rüyada ölmek istemek, kimi zaman da uzatılan yardım ellerini geri çevirmeye boş vermişliğe, hayattan ve yaşamaktan zevk almadan sıradan şekilde hayatı sürdürmeye işaret edilir.

Rüyada Ağlayarak Ölmek İstemek  

Rüyada ağlayarak ölmek istemek, kişinin rüyasında ağlayarak ölmek istediğini görmesi, kendisine yönelik yapılan kötülüklerden ve haksızlıklardan dolayı hayattan soğuyarak hiç bir şeyden zevk alamaz duruma gelmesine işaret edilir. Rüyada ağlayarak ölmek istemek, bazen de sevdiğiniz bir yakınınızı kaybetmeye, tüm yaşama isteğinizi yok sayarak eldeki nimetlerinizi yok olmasına seyri kalmaya ifade edilir.

Rüyada Ölmek İstediğini Görmek

Rüyada ölmek istediğini görmek, gereksiz tartışmalara ve kavgalara maruz kalmaya, saygınlığınızı kaybetmeye, çevrenizde sıcak samimi dostluklar kurduğunuz kişilerle aranızı açmaya işaret edilir. Rüyada ölmek istediğini görmek, bazen de tüm değerleri bir bir kaybetmeye, hayata karşı yenilgiye düşmeye, her türlü fırsatı kaybetmeye tabir edilir.

Rüyada Ölmek Üzereyken Kurtulmak  

Rüyada ölmek üzereyken kurtulmak, bu rüya kurtuluşa, uzatılan yardım ellerine, sevdiğiniz kimselerden göreceğiniz maddi, desteklere işaret eder. Rüyada ölmek üzereyken kurtulmak, bazen de iyilik görmeye, girilen yollarda kararlılıkla ilerlemeye, hayatı zaferlerle ve başarılarla sürdürmeye tabir edilir. Bu rüya aynı zaman da seyahate çıkmaya, güzel ve eğlenceli anlar yaşamaya, herkese ve her şeye iyilik ve güzelliklerle yaşamaya tabir edilir.

Rüyada Ölmüş Birini Görmek

Rüyada ölmüş birini görmek, iş hayatınızda terfi almaya, başarılarınızı günden güne daha etkin hale getirerek isminizi duyuracak başarılara imza atmaya yorumlanır. Rüyada ölmüş birini görmek, bazen de o kimsenin sizden beklediği dua ve dileklerine, kabrinde huzurlu şekilde yatmasına vesile olacak iyilikler yapmaya tabir edilir. Rüyada ölmüş birini görmek, yüklü kazançlar elde etmeye, mal varlığında artışa, kısa zaman da büyüme şansını yakalamaya tabir  edilir.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.