Rüyada “ Ölmüş Bebek ” Görmek

Ölmüş Bebek
Rüyada ölmüş bebek görmek, bu rüya kişinin ticari varlığını sürdürmek adına başvurduğu bir çok ticari girişimlerde başarısız sonla ayrılacağına yorumlanır.

Rüyada ölmüş bebek görmek, bu rüya kişinin ticari varlığını sürdürmek adına başvurduğu bir çok ticari girişimlerde başarısız sonla ayrılacağına yorumlanır. Rüyada ölmüş bebek görmek, mal kaybı yaşamaya, hayali girilen işlerde başarısız sonla ayrılmaya, her türlü nasibi ve rızkı köreltmeye tabir edilir. Ölmüş bebek rüyası kişinin nefsine hakim olamayıp günaha sürüklenmesine, nasibini haram yollarla kazanarak bir çok kimsenin nasibine göz dikmesine tabir edilir.

Rüyada Ölmüş Bebek Görmek Ne Demek?  

Rüyada ölmüş bebek görmek, ölmüş bebek rüyası, nefse hakim olamayıp günah işlemeye, kazancı yanlış yollarla elde etme amacına yönelmeye işaret eder. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler, kendilerine güvenen kimseleri hayal kırıklığına uğratarak çevrelerindeki insanlara her daim çıkar amaçlı yaklaşan kişilerdir. Rüyada ölmüş bebek görmek, bazen de yanlış kişilerle dostluk kurmaya, onların yalan yanlış sözlerine kulak asmaya, emin olduğunuz bir çok konuyu yanlış şekilde yönlendirmeye tabir edilir.

Rüyada Ölmüş Bebek Taşımak  

Rüyada ölmüş bebek taşımak, yaptığınız yanlışları ve hataları sürdürmeye, insanlara zarar vermeye, bildiğiniz yoldan çıkarak farklı yollara baş vurmaya tabir edilir. Rüyada ölmüş bebek taşımak, bazen de omzunuza taşıyamayacağınız yükler bindirmeye, sorumluluk alanınızı genişletmeye, zorluk çekerek yaşamaya tabir edilir.

Rüyada Ölmüş Bebek Yıkamak  

Rüyada ölmüş bebek yıkamak, bu rüya kişi için hayırlı olup kişinin sevdiği onun için manevi değer taşıyan kimseye karşı son vazifesini yerine getirerek onu mutlu kılmasına yorumlanır. Rüyada ölmüş bebek yıkamak, bazen de omzunuzdaki yükten kurtulmaya, özgürleşmeye, yolunuza kaldığınız yerden devam etmeye ifade edilir.

Rüyada Ölmüş Bebek Kefenlemek 

Rüyada ölmüş bebek kefenlemek, ayıplanma şeklinde anlam taşıyan bu rüya kişinin insanlara soktuğu mü fak tohumları ve yaptıkları kötülükler ile ölmeden toprağa girerek çevresinde var olan bir çok kişinin ayıplanmalarına maruz kalacaktır. Rüyada ölmüş bebek kefenlemek, yoldan çıkmaya, seçiminizi yanlış şekilde yapmaya, hayatı kötülükler içerisinde sürdürmeye tabir edilir.

Rüyada Ölmüş Bebek Emzirmek  

Rüyada ölmüş bebek emzirmek, bu rüya özellikle hamile olup bebek arzusu çeken kimselerin içinde yaşattığı duygularının yarım kalarak hayallerinin köreleceği ne yorumlanır. Rüyada ölmüş bebek emzirmek, aynı zaman da gereksiz yerlere yatırım yapmaya, kazancı yanlış yerlerde kullanmaya, maddi dara düşecek hatalar yapmaya tabir edilir.

Rüyada Ölmüş Bebek Mezarı Görmek   

Rüyada ölmüş bebek mezarı görmek, hayırlı ve güzel rüyalar arasında olup kişi için alınacak sevindirici ve güzel habere, şansın ve kısmetin açılmasına, murada ermeye tabir edilir. Rüyada ölmüş bebek mezarı görmek, bazen de nasibin ve kazancın açılmasına, başarılı olunmaya, hayırlı olan yollarda kararlılıkla ilerlemeye tabir edilir.

Rüyada Ölmüş Bebeğin Dirilmesi  

Rüyada ölmüş bebeğin dirilmesi, bu rüya kişinin hanesinde hasta olan bir yakınının sağlık sorunlarından kurtularak eski hayatına kaldığı yerden devam edeceğine işaret eder. Bu rüya kişinin elde ettiği her nimet için şükrederek elde ettikleri dua edeceğine yorumlanır. Bu rüya aynı zaman da gelecek olan habere, mutlu olmaya,keyiflenmeye işaret eder.

Alimlerin Açıklamaları?

Diyanet Yorumu, rüyada ölmüş bebek görmek, sağlıklı güzel ömre, her türlü dileğe kavuşmaya, arzu duyulan hayatın içinde hakka şükrederek yaşamaya ifade edilir.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.