Rüyada “ Parazit ” Görmek

Parazit
Rüyada parazit görmek, kişinin hayatını zorlaştırarak sıkıntı çekmesine sebep olup yaşamını her haliyle alt üst eden illet bir hastalıkla uğraşacağına yorumlanır.

Rüyada parazit görmek, kişinin hayatını zorlaştırarak sıkıntı çekmesine sebep olup yaşamını her haliyle alt üst eden illet bir hastalıkla uğraşacağına yorumlanır. Bu rüya kişide kalıcı etkiler bıraksa da kısa süreli olması sayesinde zorluk çekilmeden aşılacaktır. Rüyada parazit görmek, bazen de ticari anlamda artışa gitmede, yaşamı her haliyle güzel kılmaya, ele geçirilen fırsatları lehinize çevirerek birbirinden güzel ve etkili yatırımlara öncülük etmeye yorumlanır. Rüyada parazit görmek, kimi zaman da korku ve kuşkulardan kurtulmaya, rahat nefes almaya, manevi desteğini esirgemeyen, vefalı dostunuz sayesinde hayırlı olana yönelmeye tabir edilir. Parazit ifadesi kimi zaman da ruhen kendinizi farklı boyutlarda hissetmeye, alışılmışın dışına çıkmaya, korkularınızla mücadele etmeye tabir edilir.

Rüyada Parazit Görmek Nedir?

Rüyada parazit görmek, yaşanılacak üzücü hastalığa, bu hastalık yüzünden eş, dost ve akrabalarla aranıza mesafe koymaya, kendinizi uzun süre yalnız hissetmeye yorumlanır. Rüyasında parazit gören kimseler, verdikleri hayat mücadelesinden başarıyla ayrılmış, yaşadıkları üzücü olaylar geride bırakarak yoluna kaldığı yerden devam etmişlerdir. Rüyada parazit görmek, kimi zaman da kişinin mutluluktan uçacağı haberler alacağına, kendisine sunulan tekliflerle mutlu olup hayatına yön vermekte zorluk çekmeyeceğine işaret edilir.

Rüyada Parazit Çıkarmak

Rüyada parazit çıkarmak, bu rüya çözümsüz sorunların olmayacağı kanısına varılıp girilen her işi sağduyulu ve mantıksal kararlar alınarak yapılacağına yorumlanır. Rüyada parazit çıkarmak, bazen de zoru başarmaya, kendinize hedef koymaya, yeniliklere ve başarılara açık olmaya ifade edilir.

Rüyada Parazit Öldürmek

Rüyada parazit öldürmek, kişinin iş hayatı ve sosyal hayatında bir çok konuda sorun çıkarmış kimseleri hayatından bir bir çıkararak yoluna bunlar dışında hareket edeceğine yorumlanır. Rüyada parazit öldürmek, bazen de geçmişin korkularını yenmeye, geleceğe yönelik başarılı ve sağlam adımlar atmaya, kendinizi bir çok konuda ayrıcalıklı görmeye yorumlanır. Rüyada parazit öldürmek, bazen de zafere, mükafatlandırılmaya, üst konumlara yükselmeye ifade edilir.

Rüyada Parazit Kusmak

Rüyada parazit kusmak, bu rüya kişinin derdi ve sıkıntısını anlatabileceği, kendisinin yanında güvende hissedeceği vefalı dostuna işaret eder. Rüyada parazit kusmak, ferahlamaya, rahata ermeye, kişinin kendisini daha zinde hissetmesine, dert ve tasalardan kurtulmasına yorumlanır.

Rüyada Parazit Düşürmek

Rüyada parazit düşürmek, kişinin etrafında kişiye her anlamda rahatsızlık hissi yaratan kimseleri hayatından çıkararak hayatını normal hallerde sürdüreceğine yorumlanır. Rüyada parazit düşürmek, bazen de deneme  yanılma yoluyla hayatınıza farklılık getirmeye, içinde bulunduğunuz sıkıcı durumdan sıyrılarak eğlenceli eylemler içinde olmaya ifade edilir.

Rüyada Dışkıda  Parazit Görmek

Rüyada dışkıda parazit görmek, kişinin iş hayatında sağladığı başarılar tutum ve davranışları ile örnek teşkil edip bir çok başarıya zorluk çekmeden ulaşacağına yorumlanır. Rüyada dışkıda parazit görmek, bazen de yüklü miktarda kazanca ulaşmaya, özgürce isteklerinizi gerçekleştirmeye, hayatı zorluk çekmeden yaşayarak eldeki değerlerle ömrü vakıf kılmaya ifade edilir.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.