Rüyada “ Pardösü ” Görmek

Pardösü
Rüyada pardösü görmek, izzet ve ihtişama, görkemli ve zengin hayatın içinde olmaya, iyilik ve sağlığa, hayatı güzel yönleriyle ele almaya yorumlanır.

Rüyada pardösü görmek, izzet ve ihtişama, görkemli ve zengin hayatın içinde olmaya, iyilik ve sağlığa, hayatı güzel yönleriyle ele almaya yorumlanır. Pardösü rüyası, sorunların bir bir yok olmasına, kazançlı işleri içinde olmaya, her anlamda yüzünüzün gülmesine tabir edilir. Bu rüyayı gören kimseler, omuzlarındaki yüklerden kurtulmanın sevincini yaşamakla birlikte önüne engel olarak çıkan bir çok sorununu da zorluk çekmeden aşmış olur. Rüyada pardösü görmek, bazen de memur kimseler için mevki ve makama, tüccar kimseler için ticarette artışa, ihtiyaç sahibi kimseler içinse refah içinde hayatı yaşamaya tabir edilir.

Rüyada Pardösü Görmek Ne Demek?

Rüyada pardösü görmek, pardösü rüyası mevki ve makamı, hayırlı ve bereketli kazancı, refah düzeyine, stres ve sıkıntıları bir bir atlatmaya yorumlanır. Rüyada yeni pardösü görmek, hastalıklardan, kötülüklerden ve belalardan kurtulmaya, yolunuzun açılmasına, engelleri ve zorlukları bir bir aşmaya tabir edilir. Pardösü rüyası, sevdiğiniz kimselerden göreceğiniz maddi desteğe, farklı iş sektörlerine yönelmeye, kendinize farklılık getirecek kimselerle dostluk kurmaya ifade edilir.

Rüyada pardösü görmek diyanet, pardösü, rüyası memur için makama, ticaretle uğraşan kimseler için kazançta artışa, fakir kimseler içinse refah düzeyinde artışa, hayırlı bereketli kazançlara vasıl olmaya yorumlanır.

Rüyada Pardösü Satın Almak

Rüyada pardösü satın almak, kişinin ticari anlamda bir takım kimselerle ortaklık ilişkisi kurarak bu ilişki çerçevesinde hayırlı ve kazançlı olan bir çok yatırıma öncülük sağlayacaklarına yorumlanır. Bu kişiler aynı görüş ve düşünceleri savunan , her konuda rüya sahibine destek sağlayan kişilerdir.

Rüyada Pardösü Giymek

Rüyada pardösü giymek, pardösü giymek sembolü, özellikle memur kimseler için beklenen yetkiye ulaşmaya, mevki ve makamda yükselişe, istenilen hayata kavuşmaya yorumlanır. Rüyasında pardösü giydiğini gören kimse, hayatının şokunu yaşayacak sürpriz olaylarla karşı karşıya kalarak heyecanını saklamak konusunda zorluk çeker.

Rüyada Pardösü Kesmek

Rüyada pardösü kesmek, ele geçirilen fırsatları görmezden gelmeye, ilerde pişman olacağınız hataların içine düşmeye yoldan çıkmaya yorumlanır. Rüyada pardösü kesmek, bazen de bilginiz dışında olan tehlikeli işlere merak sarmaya, hem kendinizi hem de ailenizi zora sokmaya ifade edilir.

Rüyada Pardösü Kaybetmek

Rüyada pardösü kaybetmek, yanılgı ve hayal kırıklığı şeklinde ifade edilen bu rüya kişinin beklenmedik olaylar karşısında çaresiz duruma düşerek hayal kırıklığı yaşayacağına yorumlanır. Rüyada pardösü kaybetmek, bazen de elden mal çıkmasına, maddi dara düşmeye, uzun sürecek sıkıntılı sürece girmeye ifade edilir.

Rüyada Pardösü Satmak

Rüyada pardösü satmak, kişinin kazancını etkin kılmak adına helal ve hayırlı olan her türlü yola başvuracağına, kendisine yöneltilen teklifleri olumlu gözlerle değerli kılarak ailesini içinde bulunduğu zor durumdan kurtaracağına yorumlanır. Rüyada pardösü satmak, bazen de ortaklı içinde olmaya, kendinizden bir çok konuda üstün bilgi sahibi kimselerden vaaz almaya ifade edilir.

Rüyada Pardösü Hediye Etmek

Rüyada pardösü hediye etmek, sevdiğiniz bir yakınınızı mutlu edecek hoş sürprizlerde bulunmaya, ona karşı yakınlığınızı belli kılarak her kes tarafından sevilmeye yorumlanır. Rüyasında bir kimseye pardösü hediye ettiğini gören kimse, karşılık gözetmeksizin o kimseye bir çok konuda el açarak kişinin huzura ermesine vesile olur.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.