Rüyada “ Parfüm Koklamak ” Görmek

Parfüm Koklamak
Rüyada parfüm koklamak, bu rüya kişinin vicdanını özgür kılacak güzellikler yaşayarak kendisini özgür hissedeceğine yorumlanır.

Rüyada parfüm koklamak, bu rüya kişinin vicdanını özgür kılacak güzellikler yaşayarak kendisini özgür hissedeceğine yorumlanır. Rüyasında parfüm kokladığını gören kimse, dünyevi zevkler içinde hayatını dolu dolu yaşar. Rüyada güzel kokulu parfüm koklamak, mutlu olacağınıza inandığınız kimseyle dünya evine girerek hayırlı bir yola baş koyacağınıza tabir edilir. Rüyada kötü kokulu parfüm koklamak ya da sürmek, sizin için hayırlı olmayacak kimselerle birlikte hareket ederek hayatınızın göz göre göre alt üst edeceğinize işaret edilir. Rüyasında parfüm kokladığını gören kimse, bilinmesinin yasak olduğu gizli bir olayı gün ışığına çıkararak çevresinde bulunan insanları zora sokar. Rüyada bileğinize sürdüğünüz parfümü kokladığınızı görmeniz, hayırlı ve helal olan mala ulaşarak hayırlı kazanca vakıf olacağınıza sembol edilir. Parfüm koklamak, rüyası kimi zaman da alışılmışların dışına çıkmaya, hayatınızı yaşanılır hale getirecek yeni etkenler içinde yer almaya, mutlu olunmaya tabir edilir.  Bu rüya kimi zaman da aceleci davranmaya,yersiz kararlar almaya, ticari hayatınızda olumsuz izler yaratacak söylemlerin içinde kalmaya sembol edilir.

Rüyada Parfüm Koklamak Nedir?

Rüyada parfüm koklamak, dünyevi güzelliklerden yana son derece keyif almaya, hayatı güzel yönleriyle yaşamaya, her türlü fırsatı gerçeğe dökmeye yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler oldukça başarılı, olaylardan ve durumlardan etkilenmeden hareket edebilen, sağ duyulu kişilerdir. Rüyada parfüm koklamak, bazen de haneye gelecek hoş misafire, yapılan sohbetlere, güler yüzlü olmaya tabir edilir.

Rüyada Parfüm Görmek

Rüyada parfüm görmek, parfüm rüyası, başarıyı, tutkulu aşkı, sağlıklı geçecek ömrü, kazançta bereketi içerir. Rüyada parfüm sürmek ya da koklamak, tutkulu yaşanılacak aşka, iş hayatınızda yaşanılacak değişikliklere işaret eder. Rüyada parfüm yakın hoş kokular sürmek, yakın zaman da murat kapısına vakıf olacağınıza tabir edilir. Rüyada parfüm almak, sevdiğiniz kimseden alacağınız mutlu edici hediyeye, keyfinizin yerine gelmesine ifade edilir.

Rüyada Parfüm Sıkmak

Rüyada parfüm sıkmak, ticari anlamda hayatınızı yakından ilgilendirecek olaylar içine gireceğinize, yeni insanlarla karşı karşıya kalarak aynı fikirlerin peşinden gideceğinize yorumlanır. Rüyada parfüm sıkmak, bazen de yükselişe, kariyer edinmeye, iş hayatınızda saygınlık elde edeceğiniz mevki ve makama ulaşmaya ifade edilir.

Rüyada Esans Görmek

Rüyada esans görmek, esans rüyası gizli kalınan sırların gün ışığına çıkmasına, vicdanen kendinizi özgür hissedeceğinize yorumlanır. Rüyada esans sürmek, canınızın sıkılmasına sebep olacak bir takım dedikodulara maruz kalacağınıza, hane içinde esans süren kimseyi görmenize sevdiğiniz kimseden beklenmedik kötü sözler duyacağınıza ifade edilir.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.