Rüyada “ Saç Kopması ” Görmek

Saç Kopması
Rüyada saç kopması, saç kopması rüyası bencilce yapılan davranışlara, hayatı çıkar amaçlı yaşamaya, insanlardan ve güzel olan etkenlerden uzak olmaya yorumlanır.

Rüyada saç kopması, maddi ve manevi zarar görmeye mal kaybetmeye, girişen işlerde beklenilen sonuca erememeyi yorumlanır. Rüyasında saçının koptuğunu gören kimse şifası olmayan hastalığa yakalanarak uzun süre bu hastalığın pençesinde boğulacaktır. Rüyada saçın kopması, bazende pişmanlığa, yaşadığınız olaylardan rahatsızlık duymaya, hırslarınıza yenik düşmeye ifade edilir.

Rüyada Saç Kopması Ne Demek?  

Rüyada saç kopması, saç kopması rüyası bencilce yapılan davranışlara, hayatı çıkar amaçlı yaşamaya, insanlardan ve güzel olan etkenlerden uzak olmaya yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler her şeyi kendilerine çekerek hayatın sadece kendi çevresinde döndüğü kanısıyla yaşarlar. Rüyada saçın kopması, bazende kötülük görmeye, hayal kırıklığı yaşamaya, inanarak yaptığınız işlerde zarar göreceğiniz sonuçlara ermeye tabir edilir.

Rüyada Saç Kopması Dökülmesi  

Rüyada saçın kopması dökülmesi, saç kopması ve dökülmesi rüyası benzer anlamları içerip bu rüya her iki şekilde de kişinin başına gelecek üzücü olaylara delalet eder. Bu rüyayı gören kimseler, eldeki avuçlarındaki tüm kazançlarını hiç uğruna harcayarak hayatlarını yok etme noktasına gelirler.

Rüyada Saçın Kopup Elinde Kalması  

Rüyada saçın kopup elinde kalması, yalnızlığa ve çaresizliğe mahkum kalmaya, sevdiğiniz insanları bir bir kaybetmeye, hayata karşı yenik düğmeye yorumlanır. Rüyasında saçının koparak elinde kaldığını gören kimse girdiği her işi kaybederek hayatı boyunca her zaman isteklerinden uzak kalacaktır.

Rüyada Saçın Koparak Kısalması  

Rüyada saçın koparak kısalması, iş hayatınız da açılan nasip kapılarının bir bir kapanmasına, umutla beklediğiniz işlerde hayal kırıklığı yaşamaya zora düşmeye yorumlanır. Rüyada saçın kopup kısaldığını gören kimse, kısa süreli seyahatlere çıkarak iş amaçlı sevdiklerinden ayrı kalma durumu yaşar.

Rüyada Saçın Koptuğunu Görmek  

Rüyada saçın koptuğunu görmek, kişinin rüyasında saçının koptuğunu görmesi, uzun sürecek hastalıklara yakalanarak hayatının değişmesine etken olacak olaylara karışacağına yorumlanır. Rüyada saçın koptuğunu görmek, bazende dostluk bağlarının kopmasına, sevdiğiniz kimselerle yollarınızı ayırmaya, farklı kişiliğe bürünmeye tabir edilir.

Rüyada Saçların Koptuktan Sonra Gürleşmesi  

Rüyada saçların koptuktan sonra gürleşmesi, bu rüya umutların yitirildiği anda gelecek olan hayırlı haberle kişinin dünyasının değişerek rahatlığa ereceğine yorumlanır. Rüyasında saçının koptuktan sonra gürleştiğini gören kimse, her şeyden tövbe ederek kendisine hayırlı güzel yol çizer.

Rüyada Saçlarını Kendi Eliyle Koparmak  

Rüyada saçlarını kendi eliyle koparmak, bir kimsenin rüyasında saçını kendi eliyle kopardığını görmesi, kendisini bile isteye günahlara sürükleyerek düzenli hayatını yaşanmaz hale getireceğine yorumlanır. Bu rüya bazende hastalığa yakalanmaya, dedikodulara maruz kalmaya, yalan yanlış işlerle hayatınızı karartmaya ifade edilir.

Rüyada Kopan Saçları Yakmak  

Rüyada kopan saçları yakmak, bu rüya gören kişinin kendisine yönelik kötülük yapmak isteyen düşmanlarına karşı önlem alarak bu tarz insanları çevresinden uzak kılacağına yorumlanır. Rüyasında kopan saçları yaktığını gören kimse, hayırlı ve helal nasiplere uzanarak çıktığı yolda muvaffakıyete erme şansına nail olur.

Alimlerin Açıklamaları? 

Diyanet Yorumu, rüyada saç kopması, dinden uzaklaşmaya, yanlış yollara sapmaya, art niyetli kimselerle hayatınızı birleştirmeye, hayırlı yollardan saparak kötülüğe el uzatmaya yorumlanır.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.