Rüyada “ Saçın Uzadığını ” Görmek

Saçın Uzadığını
Rüyada saçın uzadığını görmek, ömrün uzamasına, nasibin ve talihin artmasına, bol berekete nail olmaya, kazançlı günlere, her türlü bereketli rızka nail olmaya yorumlanır.

Rüyada saçın uzadığını görmek, her anlamda alınacak güzel ve hayırlı haberi işaret alan bu rüya ömrün uzamasına, nasip kapılarının açılmasına, mutlu olmaya işaret eder. Rüyasında saçının uzadığını gören kimse, birbirinden etkili ve güzel haber alarak kolay yollarla mal mülk sahibi olur. Rüyada saçın uzadığını görmek, bazen de maddi sıkıntılardan kurtulmaya, ferahlamaya, yüzünüzün gülerek keyfinizin yerine gelmesine ifade edilir. Bu rüya bazen de alınacak hayırlı habere, mutlu olmaya, keyfin yerine gelerek yapılan işlerden keyif almaya tabir edilir.

Rüyada Saçın Uzadığını Görmek Ne Demek?  

Rüyada saçın uzadığını görmek, ömrün uzamasına, nasibin ve talihin artmasına, bol berekete nail olmaya, kazançlı günlere, her türlü bereketli rızka nail olmaya yorumlanır. Rüyasında saç uzadığını gören kişi ya da kişiler, hayırlı nasiplere erme şansına vasıl olup kısa zaman da büyümeye doğru yol alırlar. Rüyada saçın uzadığını görmek, bazen de gelecek habere, mutlu olmaya, şansın açılarak güzel haberler almaya tabir edilir.

Rüyada Başkasının Saçının Uzadığını Görmek   

Rüyada başkasının saçının uzadığını görmek, başkalarının mutluluğuna ortak olmaya, onların yaşadıkları güzel anlardan keyif almaya işaret eder. Rüyasında başkasının saçının uzadığını gören kimse, kendisi gibi sevdiği kimselere de hayırlı kısmet kapıları aralayarak onların nasiplenmeleri adına her türlü cefayı sağlar.

Rüyada Saçlarının Kıvırcık Uzadığını Görmek 

Rüyada saçlarının kıvırcık uzadığını görmek, kıvırık saç rüyası gönül ilişkisi olarak adlandırılıp gören kişinin murat kapsının sonuna kadar açık kılınacağının işaret şeklindedir. Rüyasında düze saçı olmasına rağmen saçlarının kıvırcık şekilde uzadığını gören kimse, bekar ise bu kişinin gönül ilişkisine girerek yakın zaman da hayatını birleştireceği bir eşe sahip olacağını işaret eder.

Rüyada Saçlarının Uzadığını Ve Taradığını Görmek  

Rüyada saçların uzadığını ve taradığını görmek, bu rüya hayatınızı çeki düzene sokmaya, kendinize yol belirlemeye, doğru ile yanlışı ayırt edebilme amacını gütmeye yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler, olumlu ya da olumsuz eleştirilere açık, her türlü fikirleri değerlendiren, hayatını amaçlarının üzerinde kılmış kişilerdir.

Rüyada Saçların Ayaklara Kadar Uzadığını Görmek  

Rüyada saçların ayaklara kadar uzadığını görmek, mal mülk şeklinde ifade edilen bu rüya kişinin eline geçecek kazanç ile zenginleşerek mal varlığında ciddi artışa ereceğine yorumlanır. Rüyasında saçlarının ayaklara kadar uzadığını gören kimse, büyük başarılara imza atarak bir çok olumsuz durumları kendi lehine çekme şansına erer.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.