Rüyada “ Saçında Bit ” Görmek

Saçında Bit
Rüyada saçında bit görmek, kişinin arkadaşlık konusunda yaptığı seçimlerde yanılgıya düşerek hakkında yapılacak kötü düşüncelere meil vereceğine yorumlanır.

Rüyada saçında bit görmek, bu rüya kişinin arkadaşlık konusunda yaptığı seçimlerde yanılgıya düşerek hakkında yapılacak kötü düşüncelere meil vereceğine yorumlanır. Rüyasında saçında bit gören kimse, istemediği kötü olayların içine düşerek kendisi için hayırlı olanı seçmek yerine harama ve kötü olanı seçer. Rüyada saçında bit görmek, bazen de dedikoduya, fitne fesata, iftiraya, yalan yanlış kişilerle aynı yolda ilerlemeye tabir edilir. Bu rüya aynı zaman da kişinin sağlık sorunları sebebiyle gözden düşerek iş hayatına gereken değeri veremeyeceğine, hedeflerini yarıda bırakarak rahat olabileceği yerlere ifşa edeceğine tabir edilir.

Rüyada Saçında Bit Görmek Neye İşarettir?  

Rüyada saçında bit görmek, hayal kırıklığı ve pişmanlık anlamı taşıyan bu rüya girilen bir çok işte başarısız son almaya, her türlü kazanç kapısının kesilmesine işaret eder. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler,  oldukça başarılı ve hırslı olmalarına rağmen arzuladıkları hayata kavuşamayarak bir çok işte hevesleri kursaklarında kalır. Rüyada saçında bit görmek, kimi zaman da kısa vadeli işler içinde olmaya, yatırımı farklı alanlarda değerlendirmeye, ortaklık kurduğunuz kimselerden beklenmedik zararlar görmeye tabir edilir.

Rüyada Başkasının Saçında Bit Görmek  

Rüyada başkasının saçında bit görmek, bu rüya görülen kişinin yakınlık derecesine bağlı olarak anlam içerir. Görülen kimse yakın ise bu kişinin başına gelecek üzücü olaylardan yana canının sıkılacağına fakat sevdiği kimselerden göreceği destek sayesinde bu işten zarar görmeden sıyrılacağını işaret eder. Rüyada yabancı bir kimsenin saçında bit görmek ise, umutların ve hayallerin yok olmasına, karamsarlığa düşmeye, yenilgiye delalet edilir.

Rüyada Bit Öldürmek  

Rüyada bit öldürmek, rüyasında bit öldürdüğünü gören kimse, geçmişte yakınına verdiği belli miktarda olan parasını geri alarak azda olsa rahatlama zevkine erer. Rüyasında bit öldürdüğünü gören kimse, düşmanları karşısında galip çıkarak kendisine zarar vermek amacıyla uzatılan elleri bir bir yok eder.

Rüyada Bit Yavrusu Görmek  

Rüyada bit yavrusu görmek, bit yavrusu rüyası düşmanın çokluğunu işaret alıp bu kişiler yüzünden olmadık işlerin içine girerek bir çok konuda zarar göreceğinizi işaret eder. Rüyasında bit yavrusu gören kimse, kısa süreli maddi sıkıntı çekse de sevdiği kimselerin desteği sayesinde bu sıkıntısını zarar görmeden atlatacaktır.

Rüyada Bit Sirkesi Görmek  

Rüyada bit sirkesi görmek, bu rüya kişinin her ne kadar dedikodudan ve gıybetten uzak olup kendisine işine ve ailesine adamış olmasına rağmen yinede çevresinde yapılacak olumsuz etkilerden alamayacağına yorumlanır. Rüyada bit sirkesi görmek, bazen de can sıkıntısına, üzülmeye, maddi sıkıntıya delalet eder.

Rüyada Bit Temizlemek 

Rüyada bit temizlemek, rüya sahibinin çevresinde yaşanacak olumsuz olaylardan ve dedikodulardan dolayı son derece rahatsızlık hissi duyarak yaşadığı hayattan mutsuz sonuçlar alacağına tabir edilir. Rüyada bit temizlemek, bazen de omzunuzdaki yüklerin hafiflemesine, rahat nefes almaya, yüzünüzün gülmesine tabir edilir.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.