Rüyada “ Şeftali ” Görmek

Şeftali
Rüyada şeftali görmek, ağız tadına, birlik ve beraberliğe, güzel ameller beslenilerek girilen bir çok işte yüksek kazançlara erişmeye ifade edilir.

Rüyada şeftali görmek, şeftali rüyası hayırlı ve güzel olduğu kadar bazende de rüyanın şekline bağlı olarak anlamlar içerir. Rüyada şeftali görmek, şan ve şöhrete, izzet ve ihtişama, kariyer hayatınızda yükselişle, hayırlı ve güzel olan bir çok nimete sahip olmaya ifade edilir. Şeftali rüyası, ağız tadına, aile üyeleri ile birlikte vakit geçirmeye, hanede sevginin her daim süre gelmesine ifade edilir. Rüyada şeftali görmek, bazende acı olan üzücü olaylarla karşı karşıya kalmaya, yalan yanlış iftiralara maruz kalmaya, insanların gözünde değersiz hal almaya tabir edilir. Bekar bir kimsenin rüyasında şeftali görmesi, yakın zamanda karşısına çıkacak kısmeti ile evlenerek hayırlı yuvaya sahip olacağına,  evli kimsenin şeftali görmesi ise evlat müjdesine nail olacağına tabir edilir.

Rüyada Şeftali Görmek Ne Demek?  

Rüyada şeftali görmek, ağız tadına, birlik ve beraberliğe, güzel ameller beslenilerek girilen bir çok işte yüksek kazançlara erişmeye ifade edilir. Bu rüyayı gören kimseler Allah’ın güzel lütufları ile hayatlarını vakıf kılarak murat kapısının en güzeline nail olurlar. Rüyada şeftali görmek, bazende gelecek hayırlı habere, beklenilen sonunda mutlu olmaya hayatınızın her köşesinde iyi insanlarla birlikte olmaya tabir edilir. Şeftali rüyasını İslami olarak ele alırsak bu rüya kişinin manevi hayata verdiği değeri, inancını her şeyden önde kılmasına, zamanın büyük bölümünü ibadete ver rükuya ayırarak İslamın kudretine nail olacağına işaret edilir.

Rüyada Şeftali Yemek  

Rüyada şeftali yemek, şeftali yemek rüyası rüyanın içeriğine göre yorumlanmaktadır. Rüyada tatlı şeftali yemek, ağız tadına, birlik ve beraberliğe, sağlık geçecek ömre işaret ederken, ekşi, şeftali yemek, ise şüpheci davranmaya, olaylara karşı soğukkanlı olmaya, kişinin düşünmeden bilinçsizce davranmasına tabir edilir.

Rüyada Şeftali Toplamak  

Rüyada şeftali toplamak, bu rüya kişinin bilgisi dahilinde olup yapacağına inandığı bir iş için kollarını sıvayarak kısmetinin peşinde koşacağına yorumlanır. Rüyada şeftali toplamak, aynı zaman da yükselmeye, mutlak kazançlar elde etmeye, hayatı zaferlerle süsleyerek bir çok insanın imrenerek baktığı kimse haline gelmeye tabir edilir.

Rüyada Şeftali Almak  

Rüyada şeftali almak, şeftali almak, rüyası hem kendini hemde ailenizi mutlu kılacak güzel etkinlikler içinde olup bulunduğunuz ortama neşe katacağınıza yorumlanır. Rüyada şeftali almak, kazanç ve kısmet kapılarına, yeni ve güzel olan etkinlikler içinde olmaya, hayatı dilediğiniz gibi güzel ve eğlenceli şekilde yaşamaya tabir edilir

Rüyada Şeftali Reçeli Görmek  

Rüyada şeftali reçeli görmek, bu rüya hane içinde birlik ve beraberliğe, kişilerin birbirlerine olan bağlılığına, dışarıdan gelecek kötülüklere karşı verdikleri mücadelelerine yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, hayatı zorluklarla elde etmiş, kazandıklarının değerini bilmiş, gereksiz harcamalar ve israftan her daim kaçınmıştır.

Rüyada Şeftali Çekirdeği Görmek  

Rüyada şeftali çekirdeği görmek, bu rüya özellikle evli kimseler için kılınan dua ve dileklerin kabulüne, evlat müjdesiyle müjdelenip sağlıklı evlada sahip olmanın mutluluğuna ereceklerine yorumlanır. Rüyada şeftali çekirdeği görmek, aynı zaman da sorumluluk sahibi alan, oturmasını kalkmasını bilen, ağırlığı ve oluşan olaylara yaklaşımı ile insanları kendisine bağlı kılan kimselere işaret eder.

Rüyada Şeftaliden Midesi Bulanmak  

Rüyada şeftaliden midesi bulanmak, rüyasında şeftaliden midesinin bulandığını gören kimse, çevresine karşı son derece soğuk, insanların sevincini ve mutluluğunu çekemeyen, her türlü olaydan nem kapan kimsedir. Bu rüya bazen de tatsız sözler duymaya, huzurun kaçmasına, geçimsiz kimselere işaret eder.

Rüyada Şeftali Çalmak  

Rüyada şeftali çalmak, bu rüya kişinin nefsine yenik düşerek kendisine ait olmayan başkalarının mallarına göz dikeceğine, rızkını yanlış yerlerde arayarak kendisine güvenen insanları hayal kırıklığına uğratacağına yorumlanır. Rüyada şeftali çalmak, bazende yoldan sapmaya, yanlış kişilerle dostluk kurmaya, ilerde pişmanlık duyacağınız hatalara yer vermeye ifade edilir.

Rüyada Sarı Şeftali Görmek  

Rüyada sarı şeftali görmek, bu rüya kişinin toyluğu ve gerçeklere karşı zayıf oluşu sebebiyle düşünmeden hareket ederek olaylara karşı yaklaşımında başarısız olacağına yorumlanır. Rüyada sarı şeftali görmek, bazende gereksiz olaylara fazla kafa yormaya, akışınızı değiştirecek etkinliklerde bulunmaya, başarısız olmaya ifade edilir.

Rüyada Şeftali Bulmak 

Rüyada şeftali bulmak, bu rüya özellikle bekar kimseler için aşk hayatının filizlenmesine, yeni başlangıçlara yönelmeye, hayatı daima güzel kılacak etkinlikler içinde olmasına yorumlanır. Rüyada şeftali bulmak, bazen de eğitimli kültürlü bir kimseyle evlenmeye, eğitim hayatına önem veren kişilerle birlikte zaman geçirerek eksik olduğunuz bir çok konuda fikir edinmeye tabir edilir.

Rüyada Şeftali İkram Etmek  

Rüyada şeftali ikram etmek, nasibi ve kazancı ihtiyacı olan kimselerle paylaşmaya, el açıklığına, şükretmeye, insanları mutlu kılmak adına iyilik yapmaya yorumlanır.Bu rüyayı gören kimseler eli açık, cömert kar, karşılık beklemeksizin yardım eden, bir çok kimseyi kendisine çekerek onların mutlu olmaları için elinden gelenin fazlasını yapan kimsedir.

Rüyada Çürük Şeftali Görmek   

Rüyada çürük şeftali görmek, ağız tadının kaçmasına, yanlış kimselerle dostluk kurmaya, hayatı sıkıcı hale getirerek girilen her işte başarısız olunmaya yorumlanır. Rüyada çürük şeftali görmek, bazende başı boş, hayatı hiçe saymış gelecek kaygısı olmayan kimselerle hayatınızı birleştirmeye, kendinizi uçuruma sürükleyerek size güvenen sizi seven insanları hayal kırıklığı yaşatmaya tabir edilir.

Rüyada Evin Bahçesine Şeftali Dikmek   

Rüyada evin bahçesine şeftali dikmek, bu rüya gören kişinin yakın zaman da kalıcı mallar edinerek malını kat ve kat artıracağına, dua ve dileklerine kavuşarak uzun zamandır hayalini kurduğu işte hayırlı sona ereceğine yorumlanır. Rüyada evin bahçesine şeftali diktiğini gören kimse,  büyüklerinizden maddi destek görmeye, dara düştüğünüz anda sevdiğiniz kimselerin desteği ile kurtuluşa ermeye ifade edilir

Rüyada Kasayla Şeftali Görmek  

Rüyada kasayla şeftali görmek, bu rüya beklenenden kat ve kat fazla mal mülk edinmeye, kazancınızın artmasına, hayırlı girdiğiniz yollarda galibiyete ulaşmaya yorumlanır. Rüyada kasayla şeftali görmek, bazende kalıcı bir çok mala sahip olmaya, gelecek kaygısı olmadan hayatı yaşamaya, her türlü isteğe zorluk çekmeden ermeye ifade edilir. Bu rüya miras yoluyla kalacak mala, kolay yollarla kazanca ulaşmaya, güzel haberlere ermeye tabir edilir.

Rüyada Ham Şeftali Yemek   

Rüyada ham şeftali yemek, hastalığın ve sıkıntıların habercisi olan bu rüya kurulu giden hayatınızın kötü hal alarak rızkınızın kesilmesine, içinde bulunduğunuz ortamdan uzak kalarak hastalık gibi durumlarla uğraşacağınıza işaret edilir. Rüyada ham şeftali yemek, aynı zaman da mal mülk kaybetmeye, ticari anlamda yanlış adımlar atmaya, elde ettiğiniz birikimlerinizi hiç uğruna kaybetmeye ifade edilir.

Rüyada Şeftali Çiçeği Görmek  

Rüyada şeftali çiçeği görmek, şeftali çiçeği rüyası evlat müjdesi şeklinde ifade edilip bu rüya kişinin dilediği dua ve dileklerine ereceğine, mutlu olup sevincini bir çok insanla paylaşacağına yorumlanır. Rüyada şeftali çiçeği görmek, bazen de geleceğiniz ilgili kararlar almaya, atılacak ani adımlardan uzak olmaya, ticaret konusunda bilgi ve tecrübe sahibi kimselerden her konuda yararlanmaya ifade edilir.

Rüyada Başkasına Şeftali Vermek  

Rüyada başkasına şeftali vermek, bu rüya kişinin yönetici sınıfına ulaşarak emri altında bir çok kimseye ekmek kapısı aralayacağına, rızkını hayırlı işlerde kullanarak eline geçen her fırsatı hayırlı şekilde ifşa edeceğine yorumlanır. Rüyada başkasına şeftali vermek, ticari anlamda büyümeye, geniş rızkları sahip olmaya, hayatı her haliyle yaşamaya tabir edilir.

Rüyada Kırmızı Şeftali Görmek  

Rüyada kırmızı şeftali görmek, olgunlaşmaya, sorumluluk sahibi olmaya, omzunuzdaki yüklerin artarak ailenizi mutlu kılmak amacıyla iş hayatına atılmaya yorumlanır. Rüyada kırmızı şeftali görmek, bazen de yatırım amaçlı atılımlarda bulunmaya, ticari kazançları yüksek kılmaya, ileriye yönelik yatırımlar yapmaya tabir edilir.

Rüyada Şeftali Satmak  

Rüyada şeftali satmak, bu rüya kişinin kazancını ihtiyacı olan kimselerle paylaşarak yoksulların ve ihtiyacı olan kimselerin mutlu olmaları için uğraş vermesine, nasibini Allah rızası adına paylaşarak kimseden medet ummamasını yorumlanır. Rüyada şeftali satmak, bazen de her türlü nimete sahip olmaya, bolluk içinde yaşamaya, kimseye muhtaçlık gütmeden hayatı sürdürmeye tabir edilir.

Rüyada Şeftali Rengi Kıyafet Görmek  

Rüyada şeftali rengi kıyafet görmek, kişinin çevresindeki insanlara karşı yaklaşımlarını normalleştirerek onlara karşı kırıcı davranışlarına son vereceğine yorumlanır. Rüyada şeftali rengi kıyafet görmek, bazen de etkinliğe ve eğlenceye katılmaya, güzel vakit geçirmeye, yüzünüzün gülerek insanlara karşı davranışlarınızda güzel sonuçlar çıkarmaya ifade edilir.

Alimlerin Açıklamaları? 

Diyanet Yorumu, rüyada şeftali görmek, şeftali rüyası, ağız tadına, birlik ve beraberliğe, tatlı şeftali görmek, her türlü hayırlı isteğe kavuşmaya, ekşi şeftali görmek, korku ve endişeye işarettir. Rüyada görülen şeftali sembolü, bazende şifa bulmaya, dara düşmüş kimselere el açmaya, hayır dualarını kazanmaya ifade edilir.

İslami Yorumu, rüyada şeftali görmek, kişinin rüyasında sarı şeftali görmesi, hastalığa yakalanacağına, kişinin vaktinde ve zamanında şeftali yediğini görmesi, ticari anlamda bir kimseden yardım göreceğine yorumlanır. Rüyasında ağaçtan şeftali kopardığını gören kimse, ise menfaat karşılığı bir işe yönelir.

İmam Nablusi Yorumu, rüyada şeftali görmek, tatlı ise bu kişinin şehvet ve arzusundan arzuladığı her türlü dileğine kavuşacağına işaret eder. Şeftali ağacı rüyası, zengin, kazancı yerinde, mal mülk edinmiş, başkalarına yardım elini uzatan kimseye işaret eder.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.