Rüyada “ Şehit Tabutu ” Görmek

Şehit Tabutu
Rüyada şehit tabutu görmek, şehit tabutu sembolü genelde sosyal yaşantınızı yakından içeren savaş ve terör olaylarını ve bundan duyulan rahatsızlığı içerir.

Rüyada şehit tabutu görmek, şehit tabutu sembolü genelde sosyal yaşantınızı yakından içeren savaş ve terör olaylarını ve bundan duyulan rahatsızlığı içerir. Bu rüyayı gören kimseler, yaşanılan olaylardan son derece rahatsızlık duymuş milliyetçilik duygusu kabarmış, endişe ve korkularına karşı mücadele içine girmiştir. Rüyada şehit tabutu görmek, askerde olan yakınınızdan yana üzücü haber almaya, endişe ve korkuya düşmeye, uzun süre yaşadığınız psikolojiyi atlata mamaya ifade edilir. Şehit taburu sembolü, kimi alimlerimize göre de zenginliğe,izzet ve ihtişama, görkemli hayata sahip olmaya, Allah katında hayırların en güzeline vasıl olmaya tabir edilir.

Rüyada Şehit Tabutu Görmek Diyanet?

Rüyada şehit tabutu görmek, bu rüya kişinin dünya nimetlerine gereken değeri vermeyerek stres ve sıkıntılardan uzak inancının el verdiği şekilde ömrünü vakıf kılacağına işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler, dünya nimetlerinden uzak, zamanının büyük bölümünü ibadet ederek geçiren, kimseye muhtaç olmayan hayatını sürdüren kimsedir. Rüyada şehit tabutu görmek, bazen de sevdiğiniz asker olan bir yakınınızdan mutsuz olacağınız haber almaya, ağız tadınızın kaçmasına üzülmeye ifade edilir.

Rüyada Şehit Tabutu Taşımak

Rüyada şehit tabutu taşımak, yapılacak hayırların ve dileklerin habercisi niteliğinde olan bu rüya kişinin karşılık gözetmeksizin birbirinden güzel yardımlara vesile olup her kes tarafından sevilip sayılacağına işaret eder.  Rüyada şehit tabutu taşımak, bazen de salih kimselerden olmaya, inançları eksiksiz şekilde hayırlı kılmaya, gönül hoşluğuna işaret edilir.

Rüyada Şehit Cenazesi Görmek

Rüyada şehit cenazesi görmek, gören kimseler için son derece hayırlı ve güzel olan bu rüya kişinin yapacağı iyilik karşısında kazanacağı dua ve dilekler ile mutlu olup nasip kapısının sonuna kadar açık kılınacağına yorumlanır. Rüyada şehit cenazesi görmek, bazen de iyi huylu, kalbinde kötülük beslemeyen, yaptığı hayırlı işlerle bir çok insanın sevgisini kazanmış, iyilik meleği kimselere tabir edilir. Rüyada şehit cenazesi görmek, ahir hayatta en güzel mertebeye ulaşmaya, hak kılınan dualar sayesinde mümin kullar arasına girme şansını elde etmeye ifade edilir.

Rüyada Şehit Tabutu Görüp Ağlamak

Rüyada şehit tabutu görüp ağlamak, rüyanın aksini işaret alan rüya kişinin yaşadıklarıyla mutlu olup hayatın her köşesinde ayrı zevk alacağına, ömrünü iyilikten ve güzellikten yana harcayarak pişmanlık duymadan ömrünü sonlandıracağına ifade edilir. Rüyada şehit tabutu görüp ağlamak, kimi zaman da kırgınlıkların ve küslüklerin son bulmasına, yolunuza hayırlı şekillerde devam etmeye, her türlü dileğe ulaşma şansını yakalamaya ifade edilir.

Rüyada Şehit Görmek

Rüyada şehit görmek, saygınlık kazanılacak mevki ve makama ulaşmaya, itibar görmeye, hayatınızın farklı boyutlarda yükselmesine işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler, tutum ve davranışları ile çevrelerine örnek teşkil etmiş, insanların sevip saydığı kimse haline gelmiş başarılı kimselerdir. Rüyada şehit görmek, bazen de üzücü haber almaya, sevdiğiniz bir yakınınızı kaybetmeye, korkularınıza yenik düşmeye ifade edilir.

Rüyada Şehitlik Görmek

Rüyada şehitlik görmek, bu rüya kişinin vicdan muhasebesi içine girip kendi içinde öz eleştiri yaparak doğrularını ve yanlışlarını ölçeceğini, hatalarının farkına varıp hayatını bu yönde etkin kılacağına yorumlanır. Rüyada şehitlik görmek, bazen de kendinize yep yeni sayfa açmaya, hayatı iyilikten ve güzellikten yana yaşamaya, eli açık olup paylaşma arzusu gütmeye ifade edilir.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.