Rüyada “ Suda Yılan ” Görmek

Suda Yılan
Rüyada suda yılan görmek, su içinde görülen yılan zengin çevreye ve arkadaşlara sahip olmaya, hayatınızı yakından  ilgilendirecek değişikliklere yönelmeye yorumlanır.

Rüyada suda yılan görmek, su içinde görülen yılan zengin çevreye ve arkadaşlara sahip olmaya, hayatınızı yakından  ilgilendirecek değişikliklere yönelmeye yorumlanır. Rüyasında su içinde yılan gören kimse, alışkanlıklarından vazgeçerek kendisine mutlu olacağı yeni ve güzel yaşam alanları yaratır. Suda yılan rüyası bolluk ve berekete içinde yaşamaya, zengin ve görkemli hayata sahip olmaya, elinizde biriktirdiğiniz kazançlarınızın günden güne daha da çok artacağına ifade edilir. Suda yılan görmek, rüyası bazen de hayal kırıklığı yaşamaya, sevdiğiniz kimselerden beklenmedik kötülükler görmeye, içinde olup yönettiğiniz işlerden yana sıkıntı çekmeye ifade edilir. Rüyada su yılanı görmek, iç dünyanızda yolculuğa çıkmaya, hayatınıza renk katacak yeni özelliklerinizi keşfedeceğinize tabir edilir. Rüyada suda yılan sokması, size karşı sinsi planlar besleyen düşmanlarınızın tuzağına düşerek zarar göreceğinize, sokan yılanı öldürmeniz ise verdiğiniz mücadeleden başarılı sonla ayrılacağınıza sembol edilir. Rüyada su içinde yılan görmek, bazen de kişinin pratik zekası sayesinde bir çok işin üstesinden gelerek başarılı bir çok işe imza atacağına yorumlanır.

Rüyada Suda Yılan Görmek Diyanet?

Rüyada suda yılan görmek, bu rüya kişinin mal varlığı geniş, maddi zenginliğe sahip kimselerin birlikte yer aldığı toplumda bulunarak onların kazançlarından faydalanacağına yorumlanır. Rüyasında su içinde yılan gören kimse, geleceği garanti altında utmak adına her türlü eyleme yönelerek eline geçen her türlü fırsatı yaşama çevirir. Rüyada suda yılan görmek, bazen de sevinçli ve güzel olaya, gelecek hayırlı habere, maddi rahatlığa, elinizin bollaşmasına tabir edilir.

Rüyada Su Yılanı Görmek

Rüyada su yılanı görmek, kendinize yakın gördüğünüz bir kimse ile ticari ilişki kuracağınıza işaret eden rüya kişinin prestij olarak ta daha saygın işte yer alacağına yorumlanır. Rüyasında su yılanı gören kimse, yakın zaman da deniz aşırı yolculuğa çıkarak hareketli ayrılığa vesile olacaktır. Rüyada su yılanı görmek, aynı zaman da kırgın olduğunuz kimselerle aranızı düzeltmeye, sevdiğiniz kimselerle birlikte eğlenceli işlere yönelmeye sembol edilir.

Rüyada Su Yılanı Yavrusu Görmek

Rüyada su yılanı yavrusu görmek, rüyada görülen su sembolü, saflığın ve temizliğin simgesi iken görülen suyun içinde yavru yılan ise gelecek olan hayırlı ve müjdeli haberin, hayatın normal seyrinde devam etmesinin işaretidir.

Rüyada Su Yılanı Öldürmek

Rüyada su yılanı öldürmek, özellikle iş hayatınızda sevdiğiniz kimselerle aranızın açılmasına sebebiyet verecek kimselerden yana ciddi sorunlar yaşayacağınıza yorumlanır. Rüyasında su yılanı öldürdüğünü gören kimse, hayatına kısıtlamalar getiren kimselere karşı mücadele içine girerek olabilecek her türlü kötülüğü bertaraf eder.

Rüyada Yılan Görmek

Rüyada yılan görmek, yılan rüyası bir çok anlamaya yer verdiği için bu rüyayı tek bir ifadeyle anlatmak yanlış olur. Bu rüya hakkında İslami rüya alimlerimiz, selamet, saltanat, emirlik, devlet, zevce, evlat gibi bir çok ifadeyle yorumlamışlardır. Yılan rüyası genel olarak bakıldığında mal mülk sahibi olmaya, geniş rızka nail olmaya, elinizin çok yönlü bollaşmasına, her türlü isteğe ulaşmaya işaret edilir.

Rüyada Yılan Eti Yemek

Rüyada yılan eti yemek, genellikle sağlık sorunlarını işaret alan rüya kişinin yılan etinin yapısına bağlı kalmaksızın her türlü sağlık sorunlarından kurtulacağına yorumlar. Rüyada yılan eti yemek, çevreye karşı duyarlı olmaya, elinize geçen her fırsatta ihtiyacı olan kimselere yardım elini uzatmaya, onları razı kılmaya tabir edilir.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.