Rüyada “ Süs Balığı ” Görmek

Süs Balığı
Rüyada süs balığı görmek, kişinin hayat boyu karşısına çıkan fırsatları yerinde kılmayarak üzülmesine sebep olacak sorunla karşı karşıya kalacağına yorumlanır

Rüyada süs balığı görmek, kişinin bu rüyası, kendisini şanslı hissedip ailesinin desteğine güvenerek hiçbir şeyin değerini bilmediğine işaret eder. Bu rüyada kişinin hayatında büyük sıkıntılar çekeceğine hanesinden aldığı desteğinin kıymetini bilmeyerek doğru adımlarda bulunmadığına ve başına bir sürü dertler alacağına delalet eder. Bu rüya aynı zamanda çok çalışıp önemli mevkilere gelmeye, kazançlı bir çok işlerde ön planda yer almaya işaret edilir.

Rüyada Süs Balığı Görmek Ne Demek?  

Rüyada süs balığı görmek, kişinin hayat boyu karşısına çıkan fırsatları yerinde kılmayarak üzülmesine sebep olacak bir çok sorunla karşı karşıya kalacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, kendi hatalarının kurbanları haline gelip kendileri için sunulan kısmet kapılarını sonuna kadar açık kılarlar. Rüyada süs balığı görmek, aynı zaman da birlik ve beraberliğe, mutlu sürecek ömre, huzura tabir edilir.

Rüyada Süs Balığı Yemek  

Rüyada süs balığı yemek, bu rüya kişinin hayatında yapmış olduğu bir takım işlerden dolayı bol kazanç sağlayacağını tabir edilir. Bu rüyada görülen balık yemek, kişin gerek hanesinde gerekse iş hayatında yapmış olduğu projeler ve sarf ettiği emekler sayesinde bol ve bereketli kazançlar yapıp isminin başarılı bir şekilde anlatılacağına yorumlanır.

Rüyada Süs Balığı Öldürmek   

Rüyada süs balığı öldürmek, bu rüya baştan sona hayırlı,  bereketli ve bol kazançlı olacağına işaret eder. Rüya sahibinin bu rüyası iş hayatının çok iyi olacağına büyük yatırımlar yapıp bol para kazanacağına ve çevresindeki kişilere de yardımda bulunacağına işaret edilir.

Rüyada Süs Balığı Almak  

Rüyada süs balığı almak, kişinin bu rüyası, hayatında atacak her adımın ona kazanç sağlayacağına, çok yatırımlar yapıp büyük ve önemli mevkilere geleceğine tabir edilir. Rüya sahibinin karakteristik yapısı gözünün pek olması ve cesaretli olması nedeniyle korkusuz olup,büyük sorumluluklar alarak yapacak olan işlerden başarılı olacağı ve takdir göreceğine işaret eder.

Rüyada Süs Balığının Öldüğünü Görmek  

Rüyada süs balığının öldüğünü görmek, rüya sahibinin çok zorlu bir sınavdan geçeceğini, sahip olduğu her şeyi kaybedeceğine yorulur. Bu rüya kişinin, iş hayatında büyük yatırımlar yapacağına, fakat bu durum karşısında mal varlığını kaybedip iflas edeceğine tabir edilir. Aynı zamanda rüya sahibi yaşayacak olduğu sıkıntılar karşısında pes etmeyip, azim göstererek tekrar aynı mevkiye ulaşacağı anlamına gelir.

Rüyada Süs Balığı Yavrusu Görmek  

Rüyada süs balığı yavrusu görmek,  bu rüya hayırlı, kısmetli ve bol kazançlı bereketli yıllar olacağı anlamına gelir. Bu rüyayı gören kişiler hayatı hep dolu tarafıyla görerek beklentilerini hayırlı şekillerde kılarlar. Rüyada süs balığı yavrusu görmek, aynı zaman da hayırlı ve güzel haberler almaya, birlik ve beraberliği her daim sürdürmeye, güzel işlere işaret edilir. Süs balığı yavrusu bazen de itibar görmeye, saygınlığa, mevki ve makama delalet edilir.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.