Rüyada “ Tahta ” Görmek

Tahta
Rüyada tahta görmek, tahta rüyası saflığa, temiz duygulara, güzel ve hayırlı niyetlere, Allah'tan her daim hayırlısını dilemeye yorumlanır.

Rüyada tahta görmek, tahta rüyası saflığa, temiz duygulara, güzel ve hayırlı niyetlere, Allah’tan her daim hayırlısını dilemeye yorumlanır. Rüyasında tahta sembolünü gören kimseler işçi emekçi kimselerdir. Bu kişiler nasiplerini bin bir güçlüklerle zorluk çekerek ifşa ederler. Rüyada tahta görmek, şükretmeye, Allah’a el açmaya, inançları en hayırlı şekilde ifşa etmeye tabir edilir. Rüyada görülen tahta sembolü bazen de gören kişinin karşı cinse olan düşkünlüğüne, tek eşe bağlı kalmayarak gözünün her daim dışarıda olmasına, harama el uzatmasına ifade edilir.

Rüyada Tahta Görmek Ne Demek?  

Rüyada tahta görmek, tahta rüyası olumlu ve güzel olaylara işaret olduğu kadar bazen de kişinin yalan yanlış olaylara saparak helal nasip kapılarını kapayacağını yorumlanır. Rüyasında tahta gören kimseler, karşısına çıkan bir çok fırsat kapısını görmezden gelerek kendileri için hayırlı olanı kapatırlar. Rüyada tahta görmek, bazen de saf temiz kalpli kimselere bu kişilerden yardım görmeye, kişinin en zor anında dost eli sayesinde düze çıkmasına ifade edilir.

Rüyada Tahta Paraları Toplamak  

Rüyada tahta parçaları toplamak, helal yollarla kazanılan nasipleri biriktirerek ilerde kendinizi için hayırlı olanı dileyeceğin ize yorumlanır. Rüyasında tahta parçaları topladığını gören kimse, büyük bir nimete sahip olup mevlaya her daim el açarak şükreder. Tahta parçalamak, rüyası aynı zaman da hayırlı kısmete, murat kapısına nail olmaya, mutlu olmaya ifade edilir.

Rüyada Tahta Kaşık Görmek  

Rüyada tahta kaşık görmek, tahta kaşık rüyası yokluğa, maddi sıkıntılara, zorluk içinde geçen hayata tabir edilir. Bu rüyayı gören kimseler kendi yağlarında kavrulan, buldukları ile yetinmesini bilen, ileriye dönük fazla beklentisi olmayan kişilerdir. Rüyada tahta kaşık görmek, aynı zaman da gelecek olan güzel habere, yokluktan sıyrılmaya, rahat nefes almaya tabir edilir.

Rüyada Tahta Kapı Görmek  

Rüyada tahta kapı görmek, bu rüya haneye ve hanenin içinde yer alan hanıma işaret eder. Bu kişi çocukları için saçını süpürge yapan, her türlü zorluğa rağmen şükretmesini bilen, Allah’a  bağlılığı ve inancı tam kimselerdir.

Rüyada Tahta Ev Görmek  

Rüyada tahta ev görmek, büyük umutlarla girilecek işlerde muvaffakıyete ermeye, yüzünüzün gülmesine, mutlu olacağınız hayırlı haberler almaya tabir edilir. Rüyada görülen tahta ev sembolü aynı zaman da sizin için anlam taşıyan değerli bir yakınınızı ziyaret etmeye, o kişiyi mutlu ederek hayır duasını kazanmaya yorumlanır.

Rüyada Tahta Merdiven Görmek  

Rüyada tahta merdiven görmek, kişinin başarıları sayesinde bir çok zorluğun üstesinden kolay yollarla gelerek kariyer basamaklarını bir bir çıkacağına yorumlanır. Rüyada tahta merdiven çıkmak, aynı zaman da zengin olmaya, şan ve şöhrete ermeye, rahat nefes almaya ifade edilir.

Rüyada Tahta Masa Görmek  

Rüyada tahta masa görmek, bu rüya kişinin devlet erkanında söz sahibi olup ismini önemli bir çok yerde duyuracağına, yetki ve makama sahip olup her gününün keyfini süreceğine yorumlanır. Rüyada görülen tahta masa sembolü aynı zaman da yükselmeye, sevdiğiniz kimselerin sevgisini kazanmaya, mutlu olmaya tabir edilir.

Rüyada Tahta Köprüden Geçmek  

Rüyada tahta köprüden geçmek, hayatınızla ilgili zorlu sınava girerek geleceğinizi etkileyecek önemli kararlar içinde olmaya yorumlanır. Rüyasında tahtadan köprüden geçtiğini gören kimseler, kendisini bekleyen zorlu hayata karşı kollarını sıvayarak umuda doğru yol alır.

Alimlerin Açıklamaları?

Diyanet Yorumu, rüyada tahta görmek, her şeyin özüne ve hayırlısına işaret olan tahta rüyası kişinin saf temiz kalbi sayesinde hayırlı ve güzel olan bir çok nimete kavuşarak hayatını zorluk çekmeden daim kılacağına yorumlanır.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.