Rüyada “ Tahta Kaşık ” Görmek

Tahta Kaşık
Rüyada tahta kaşık görmek, uzun ve sağlıklı ömre, hayırlı yola girmeye, kazanç ve kısmet kapılarının bir bir açılmasına yorumlanır.

Rüyada tahta kaşık görmek, bu rüya kişinin kendisi ve ailesi için hayırlı olan bir çok nimete kolay yollarla erişerek bir çok kazanç kapısını vakıf kılacağına yorumlanır. Rüyasında tahta kaşık gören kimse, emek ve arzularına kolaylıkla ererek hayırlı ve güzel olan bir çok dileğine erme şansına sahip olur. Rüyada tahta kaşık görmek, aynı zamanda hayırlı murada ve kısmete nail olmaya, yüzünüzün gülmesine, sevdiğiniz kimseyle birlikte güzel bir hayatın içinde olacağınıza delalet edilir.

Rüyada Tahta Kaşık Görmek Ne Demek?  

Rüyada tahta kaşık görmek, uzun ve sağlıklı ömre, hayırlı yola girmeye, kazanç ve kısmet kapılarının bir bir açılmasına yorumlanır. Rüyada görülen tahta kaşık sembolü aynı zamanda hayırlı alınacak habere, mevki ve makama, kudret sahibi kimse olmaya ifade edilir. Rüyada tahta kaşık görmek, eşler arası hoş sohbete, iyilik yapmaya, maneviyatın güçlenmesine delalet edilir.

Rüyada Kırık Tahta Kaşık Görmek 

Rüyada kırık tahta kaşık görmek, kişinin bin bir zahmetle girdiği işlerde hayal kırıklığı yaşayarak ciddi anlamda mal kaybı yaşayacağına yorumlanır. Rüyasında kırık tahta kaşığı gören kimse, ilerde pişmanlık yaşayacağı hataların içine düşerek sevdiği kimselere karşı hatalara düşer.

Rüyada Kirli Tahta Kaşık Görmek  

Rüyada kirli tahta kaşık görmek, hayırlı ve helal olmayan nasiplere yönelmeye, kazancı yanlış yollarla aramaya kişinin yoldan sapmasına yorumlanır. Rüyada görülen kirli tahta kaşık sembolü aynı zamanda hastalığa düşmeye, sevdiğiniz kimseleri kaybetmeye, üzüntüye delalet edilir.

Rüyada Tahta Yemek Kaşığı Görmek  

Rüyada tahta yemek kaşığı görmek, tahta kaşık rüyasıyla aynı anlamları taşıyan bu rüya gören kişinin bir çok iş fırsatına kolay yollarla ererek mevki ve makama ereceğine yorumlanır. Rüyada görülen tahta yemek kaşığı sembolü aynı zamanda birlik ve beraberliğe, tutuma, hoş sohbete tabir edilir.

Rüyada Tahta Çay Kaşığı Görmek  

Rüyada tahta çay kaşığı görmek, küçük çaplı kolay yollarla kazanılan nimetlere sahip olmaya, yüzünüzün gülerek şansınızın açılmasına ifade edilir. Rüyada görülen tahta çay kaşığı sembolü aynı zamanda güzel ve hayırlı olan niyete, kısmete ermeye, hayırlı kazançlara tabir edilir

Rüyada Tahta Kaşık Almak 

Rüyada tahta kaşık almak, ticaret hayatınızda etkin çalışmalar içinde yer almaya, kurulacak ortaklıklara, bol kazanca delalet edilir. Rüyasında tahta kaşık aldığını gören kimse kısa zamanda büyük işleri başararak hakkında güzel olan bir çok nasip kapısını erme şansını yakalar.

Rüyada Tahta Kaşık Yıkamak  

Rüyada tahta kaşık yıkamak, kişinin hayatını zorlaştıran sorunları bir bir def ederek kendisine hayır getirecek bir çok kazanç kapısını aralanacağını yorumlanır. Rüyada tahta kaşık yıkamak, aynı zamanda sağlığa kavuşmaya, dertlerden ve belalardan kurtulmaya, rahat nefes almaya delalet edilir.

Rüyada Tahta Kaşıkla Oyun Oynamak  

Rüyada tahta kaşıkla oyun oynamak, güzel eğlenceli olan hoş sohbetlere, zamanınızı değerli kılmaya, sizi ve ailenizi mutlu edecek aktiviteler içinde olmaya yorumlanır. Rüyada tahta kaşıkla oyun oynamak, aynı zamanda pozitif düşünceli kimselerden fikir edinmeye, yüzünüzün gülmesine, mutlu olmaya tabir edilir.

Alimlerin Açıklaaları? 

Diyanet Yorumu, rüyada tahta kaşık görmek, uzun sağlıklı ömre, güzel geçecek hayata, maddi ve manevi anlamda her türlü dileğe kavuşmaya yorumlanır.

İhya Yorumu, rüyada tahta kaşık görmek, servet sahibi olmaya, güzel niyetli kimselerden yardım görmeye, ele geçilen fırsatların bir bir gerçeğe dönüşmesine yorumlanır.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.