Rüyada “ Tahta Kurusu ” Görmek

Tahta Kurusu
Rüyada tahta kurusu görmek, tahta kurusu rüyası kişinin ticaret hayatında önüne engel olarak çıkacak bir çok rakiplerin olacağına yorumlanır.

Rüyada tahta kurusu görmek, tahta kurusu rüyası kişinin ticaret hayatında önüne engel olarak çıkacak bir çok rakiplerin olacağına yorumlanır. Bu gören kişiler olası her duruma hazır olan, oluşan durumlara karşı akılcı çözümler üreten sağ duyulu kimselerdir. Rüyada tahta kurusu görmek, aynı zamanda davranışlarında samimiyet bulunmayan, hayatı çıkarları doğrultusunda yaşayan, patron yalakası olan kimselere ifade edilir.

Rüyada Tahta Kurusu Görmek Nedir?   

Rüyada tahta kurusu görmek, bu rüya olumsuz şekillerde ifade edilip kişiye düşmanlık yapmak isteyen kötü niyetli kimseleri içerir. Rüyasında tahta kurusu gören kimse, insanlara karşı son derece yapıcı, iyilik sever, girdiği her işte hayırlı sonuçlar çıkaran kimselerdir. Rüyada görülen tahta kurusu sembolü bazende vurdumduymaz kimselere, verilen işleri dikkate almamaya, hayatı çıkar amaçlı görmeye delalet edilir.

Rüyada Yatakta Tahta Kurusu Görmek  

Rüyada yatakta tahta kurusu görmek, hanenizde dolaşan sinsi düşmanlara ve bu kimselerden gelecek kötülüklere yorumlanır. Rüyasında yatakta tahta kurusu gören kimse, kötü niyetli bir kişiyle evlenerek ilerde pişmanlık duyacağı büyük hatanın içine düşer.

Rüyada Saçında Tahta Kurusu Görmek  

Rüyada saçında tahta kurusu görmek,elinizden çıkacak olan mala, para kaybetmeye, kurduğunuz işlerde hayal kırıklığı yaşamaya yorumlanır. Rüyada saçta tahta kurusu görmek, aynı zamanda hastalığa tutulmaya, elden ayaktan kesilmeye, zor girilen işlere ifade edilir.

Rüyada Evde Tahta Kurusu Görmek  

Rüyada evde tahta kurusu görmek, evde görülen tahta kurusu sembolü kötü niyetli düşmana, kazancın yok olmasına, hakkınızda çıkacak olan asılsız dedikodulara yorumlanır. Rüyasında hanesinde tahta kurusu gören kimse, kısa süreli sorunlu olayların içine düşerek psikolojik olarak kendisini kötü hissetme noktasına gelir.

Rüyada Tahta Kurusu Öldürdüğünü Görmek  

Rüyada tahta kurusu öldürdüğünü görmek, çevrenizde varlığı ile sizi rahatsız eden kişileri hanen izden ve çevrenizden uzak kılmaya, olumsuz anlamda etkiler yaratmaya çalışan insanlara karşı önleyici tedbirler almaya yorumlanır. Bu rüya bazende asılsız dedikodulara, iftiraya maruz kalmaya, saygınlık kaybetmeye delalet edilir.

Rüyada Pire Görmek 

Rüyada pire görmek, pire rüyası gören kişiye her anlamda sıkıntı yaratacak kişiyi maddi ve manevi anlamda zor duruma düşürecek kimselere yorumlanır. Rüyada pire görmek, bazende hastalığa, haneden uzak kalmaya, üzücü olaylara işaret edilir.

Rüyada Pire Isırması  

Rüyada pire ısırması, kişinin nasip ve kısmet kapılarının kesilerek maddi anlamda zorluk çekeceğine, bin bir zahmetle elde ettiği mallarını hiç uğruna kaybedeceğine yorumlanır. Rüyada pire ısırması görmek, aynı zamanda sevdiğiniz kimselerden ummadık kötülükler görmeye, psikolojik olarak rahatsızlık içinde olmaya yorumlanır.

Rüyada Pire Temizlemek 

Rüyada pire temizlemek, bu rüya hayırlı olup kişinin çevresinde varlığı ile huzursuzluk hissi veren kötü niyetli kimselerden uzak olup rahat şekilde hayatını daim kılacağına ifade edilir. Rüyasında pire temizlediğini gören kimse, omzundaki yüklerden kurtularak rahat nefes alma şansına sahip olur. Bu rüya aynı zaman da kırgınlıkların son bulmasına, mutlu olmaya, güzel geçecek ömre, hayırlı haberlere tabir edilir.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.