Rüyada “ Takunya ” Görmek

Takunya
Rüyada takunya görmek, sıkıntıdan sonra düze çıkmaya, maddi ve manevi rahatlığa, özlem duyulan hayata sahip olmaya, keyfin yerine gelmesine yorumlanır.

Rüyada takunya görmek, hayırlı ve güzel olaylara delalet olan bu rüya geçmişte yaşanan üzücü olaylardan sıyrılmaya, hayatın normal şekillerde sürüp gitmesine yorumlanır. Rüyasında takunya gören kimseler, korkularını ve endişelerini bir kenara bırakarak amaçlarını ve hedeflerini gerçekleştirmek ve hayatı daha yaşanılır hale getirmek adına hayırlı olan bir çok uğraşa girerler. Rüyada takunya görmek, bazen de yakın olduğunuz kimselerle yaşadığınız sorunlara ara vermeye, ticaret hayatınızı etkileyecek tüm sorunlardan uza olmaya, hedefe ve amaca doğru yönelmeye işaret edilir.

Rüyada Takunya Görmek Neye İşarettir?

Rüyada takunya görmek, sıkıntıdan sonra düze çıkmaya, maddi ve manevi rahatlığa, özlem duyulan hayata sahip olmaya, keyfin yerine gelmesine yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler, gerçeklerden bağımsız yaşayan çevresinde yaşanan olayları dikkate almayan, hayatı sadece kendi ekseninde döndüren kimselerdir. Rüyada takunya görmek, kimi zaman da endişeye düşmeye, yenilgiye, kişinin kendisine olan güvenini yitirerek çevresinde yaşanan olaylara sessiz kalmasına tabir edilir.

Rüyada Takunya  Giymek

Rüyada takunya giymek, bu rüya kişinin alışılmışın dışına çıkarak hayatını farklı yönlerde etkin kılacağına yorumlanır. Rüyasında takunya giydiğini gören kimseler, kendilerini diğer insanlardan farklı kılarak olaylara daima kalıcı çözümler üretirler.

Rüyada Takunya Almak

Rüyada takunya almak, arzu duyduğunuz olması için emek sarf ettiğiniz bir işte hayırlı sona ererek kazançta artışa gideceğinize yorumlanır. Rüyasında takunya aldığını gören kimse, kırgınlık güttüğü kimselerle arasını düzelterek kırıcı olduğu kişilerle hayatlarını tekrar birleştirirler. Takunya almak, ifadesi bazen de mal mülk sahibi olmaya, malda artışa, yükselişe delalet eder.

Rüyada Takunya Kaybetmek

Rüyada takunya kaybetmek, iş hayatında yaşanılan olumsuz bir takım olaylardan dolayı düşüşe geçmeye, kendinize duyduğunuz güven hissini kaybetmeye, yenilgiye yorumlanır. Rüyada takunya kaybetmek, bazen de var olan güzellikleri görmezden gelmeye, hataya düşmeye, üzülmeye tabir edilir.

Rüyada Beyaz Takunya Görmek

Rüyada beyaz takunya görmek, takunya rüyası görülen takunya’nın  rengine ya da  şekline bağlı kalmaksızın genelde aynı anlamlara ifade edilir. Bu rüyayı gören kimseler, ellerini taşın altına sokmadan kolay yollarla kazanç elde etme şansına ererek hayatını arzuladıkları şekilde yaşama şansını bulur.

Rüyada Tahta Takunya Giymek

Rüyada tahta takunya giymek, gerçeklerden uzak yaşamaya, hayatı kendi çerçeven izden bakmaya, insanlara ve olaylara karşı daima olumsuz gözlerle bakmaya yorumlanır. Rüyasında tahta takunya giydiğini gören kimse, mutsuz olacağı durumlarla karşı karşıya kalarak kendisine yönelik atılacak suçlamalar yüzünden hayatının şokunu yaşarlar.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.