Rüyada “ Üç Başlı Yılan ” Görmek

Üç Başlı Yılan
Rüyada üç başlı yılan görmek, üç başlı yılan rüyası korku ve endişeye düşmeye, sıkıntılı durumdan kurtulmak adına mücadele vermeye yorumlanır.

Rüyada üç başlı yılan görmek, üç başlı yılan rüyası korku ve endişeye düşmeye, sıkıntılı durumdan kurtulmak adına mücadele vermeye yorumlanır. Bu rüyayı kişinin canının sıkılmasına sebebiyet verecek durumlara işaret eder. Rüyada üç başlı yılan görmek, düşman çokluğuna, başınıza gelecek üzücü olaylara, aileniz ve sevdiğiniz kimselerden ayrılma noktasına geleceğinize sembol edilir. Üç başlı yılan rüyası yaşanılacak hayal kırıklıklarına, beklenmedik üzücü olaylarla karşı karşıya gelmeye, sevdiğiniz bir kimse yüzünden acı çekmeye sembol edilir. Bu rüya bazen de günah işlemeye, yoldan sapmaya, kazancı yanlış yollarla kazanma amacına giderek her türlü bela ve kötülüğe sürüklenmeye sembol edilir. Rüyada hane içinde üç başlı yılan görmek, yakınlarınızdan kötülük görmeye, arkanızdan çevrilen işlerden yana zarar görmenize tabir edilir. Üç başlı yılan, kimi zaman da hastalığa, telafisi olmayan  hatalar yapmaya, yaşanılan her türlü olayı gereğinden fazla abartarak çevrenizdeki kimselere huzursuzluk yaratmaya sembol edilir.

Rüyada Üç Başlı Yılan Görmek Ne Demek?

Rüyada üç başlı yılan görmek, zenginliğe, kazanılan çokça mala işaret ederken, bazen de aileye, hanede yaşanılacak tartışmalara, üzücü olaylara işaret eder. Rüyasında üç başlı yılan gören kimseler, maddi olarak kötü bir döne geçirerek sevdiği insanların kötülüklerine maruz kalırlar. Bu rüya bazen de yaşanılan sıkıntıların son bulmasına, küslük güttüğünüz kimselerle aranızın düzelmesine, hayatın normal seyrinde devam etmesine işaret edilir.

Rüyada Üç Başlı Siyah Yılan Görmek

Rüyada üç başlı siyah yılan görmek, bu rüya size yönelik davranışları ve yakınlığı ile size iyi gibi görünen içinde size karşı öfke barındıran bir yakınınıza işaret eder. Bu rüyayı gören kişiler, duygularına teslim olmak yerine akıllı davranışları ile olabilecek tehlikelere yer vermezler.

Rüyada Üç Başlı Renkli Yılan Görmek

Rüyada üç başlı renkli yılan görmek, üç başlı renkli yılan sembolü, hayatı normal seyrinde yaşamaya, aksiliklerden ve kötülüklerden sıyrılmaya, her türlü başarıyı beraberinde getirmeye yorumlanır. Rüyasında üç başlı renkli yılan gören kimse, renkli kişiliği ile çevresinde bulunan insanlara kendisini sevdirmiş, girdiği her ortama kolaylıkla uyum sağlamıştır.

Rüyada Üç Başlı Yılan Öldürmek

Rüyada üç başlı yılan öldürmek, rüya sahibinin hayatı kendi çıkarları doğrultusunda yaşayarak çevresindeki insanların  duygularına yer vermeyeceğine yorumlanır. Rüyasında üç başlı yılan öldürdüğünü gören kimse, umutlarını ve hayallerini gerçekleştirmek adına girdiği yolda her türlü engeli aşmak adına uğraşa girer.

Rüyada Çok Başlı Yılan Görmek

Rüyada çok başlı yılan görmek, bu rüya kişinin karmaşık duygular içine girerek omzuna yüklenen yüklerden yana sıkıntı çekeceğine yorumlanır. Rüyasında çok başlı yılan gören kimse, ardı ardına yaşanan olaylardan dolayı ciddi rahatsızlık duyarak çalışan arzusunu kaybeder. Çok başlı yılan sembolü bazende birden fazla alınacak habere, keyfin yerine gelmesine, olanlardan yana keyif almaya sembol edilir.

Rüyada Çift Başlı Yılan Görmek

Rüyada çift başlı yılan görmek, bu rüya kişinin yaşam kalitesini ve standartlarını geriye çekmesi zorunda kalıp aksi halde ciddi maddi kayıplar yaşayacağına yorumlanır. Rüyasında çift başlı yılan gören kimse, beklemediği olaylarla karşı karşıya kalıp sıkı sıkıya bağlı kaldığı kimselerin oyunlarına maruz kalırlar.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.