Rüyada “ Üst Geçit ” Görmek

Üst Geçit
Rüyada üst geçit görmek, kişinin en zor anında uzatılacak yardım eli sayesinde rahata ererek maddi sıkıntılardan kurtulacağına yorumlanır.

Rüyada üst geçit görmek, kişinin en zor anında uzatılacak yardım eli sayesinde rahata ererek maddi sıkıntılardan kurtulacağına yorumlanır. Rüyasında üst geçit gören kimseler sevdiği kimselerin de desteği sayesinde girdiği yanlış yollardan saparak kendileri için hayırlı ve güzel olanın peşinden giderler. Rüyada üst geçit görmek, bazen de üzücü durumlarla karşı karşıya kalmaya, sabırlı olmaya, yaşanılan her durum için mevlaya şükretmeye tabir edilir. Kişi ya da kişiler için son derece hayırlı ve güzel olaylara delalet olan üst geçit rüyası beklenmedik anda gelecek olan fırsatlara, yükselişe ermeye, şansınızın ve kısmetinizin her daim açık olmasına ifade edilir.

Rüyada Üst Geçit Görmek Diyanet?

Rüyada üst geçit görmek, üst geçit rüyası kolay yollarla ele geçecek kazançlara, yükselmen izde size her anlamda desteğini gösterecek vefalı aileye sahip olmaya yorumlanır. Rüyada görülen üst geçit sembolü bazen de zorlu bir sınavdan geçmeye, hayatı zorluklarıyla ele almaya, yaşanılan her an için şükretmeye tabir edilir. Rüyada üst geçit gören kimseler, ehli beyt hidayete ermiş kimseler den vaaz dinleyerek İslamın saklı güzel olan yönlerini öğrenme şansına nail olurlar.

Rüyada Üst Geçitten Atlamak

Rüyada üst geçitten atlamak, kişinin iş hayatında farklı sektörlere atılarak kariyer hayatının geri kalan yıllarını bu alanda etkin kılacağına yorumlanır. Rüyasında üst geçitten atladığını gören kimse, tehlikeli olan zorlu bir çok işte yer alarak gelecek korkusu olmadan hayatını devam ettirme şansını yakalar. Bu rüya bazende evlilik karalı alan bu yolda hazırlık yapa kimseler için yoldan çıkmaya, kişinin kendisini etkin kılmak adına farklı heyecanlar içinde olmasına ifade edilir.

Rüyada Üst Geçitte Yürümek

Rüyada üst geçitte yürümek, mutlak ve sakin bir hayata sahip olmaya, dua ve dilekleri en güzel şekilde yerine getirmeye, mutlu olmaya yorumlanır. Rüyasında üst geçitten yürüdüğünü gören kimse, büyük öz veriyle işine bağlı olup her türlü güzel olaydan kendisine pay çıkarma şansına sahip olur.

Rüyada Üst Geçit Yıkılması Görmek 

Rüyada üst geçit yıkılması görmek, naip ve kısmet kapılarının bir bir kapanmasına, mutsuz olmaya, eldeki kazançların yok olmasına yorumlanır. Rüyada üst geçit yıkılması görmek, bazen de alınacak üzücü habere, mutsuz olmaya, hayallerinizin birbir kör olmasına işaret edilir.

Rüyada Üst Geçitten Geçmek

Rüyada üst geçitten geçmek, zor zahmetli olan işlerin üstesinden kolay yollarla gelmeye, ilerde başarılı olacak fırsat kapılarını aralamaya, hayırlı olaylara yorumlanır. Rüyada üst geçitten geçmek, aynı zaman da terfi almaya,hedeflerin peşinden koşmaya, mutlak başarıya ulaşmaya delalet edilir. Bu rüya bazen de eş dost ve akrabalarla birlikte olmaya,güzel eğlenceli olan aktivitelere katılmaya, yaşanılan her anın kıymetini bilmeye işaret edilir.

Rüyada Üst Geçit Yapıldığını Görmek

Rüyada üst geçit yapıldığını görmek, hayatınızda bir takım değişikliklere gitmeye, eksik olan yanlarınızı tamamlayarak mutlu olacağınız işlerde ön planda yer almaya yorumlanır. Rüyada üst geçit yapıldığını gören kimse, bir çok işinde kolaylık sağlayarak eline geçen fırsatları en güzel şekilde değerli kılar.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.