Rüyada “ Ustura ” Görmek

Ustura
Rüyada ustura görmek, kişiye kötülük yapacak, rızkının kesilmesine sebep olacak kötü niyetli fesat kimselere işaret edilir.

Rüyada ustura görmek, düşmanlık ve kötülük olarak anlam ifade eden bu rüya kişinin yollarını ayırdığı kimselerle ortaklık bağını kop aramayarak hayatlarının her karesinde karşı karşıya geleceklerine yorumlanır. Rüyada ustura görmek, bazen de sevdiğiniz kimseyle görüş ayrılığına girmeye, bir konu üzerine çekişmeye düşerek yapılanlardan ders alınmadan hareket etmeye ifade edilir. Ustura görmek, rüyası kimi zaman da hanede doğacak olan erkek evlada, kişinin geçmişte kendisine yapılan haksızlığı gün ışığına çıkararak kendisine kötülük yapan kimselerden öç almasına tabir edilir.

Rüyada Ustura Görmek Ne Demek?  

Rüyada ustura görmek, kişiye kötülük yapacak, rızkının kesilmesine sebep olacak kötü niyetli fesat kimselere işaret edilir. Bu kişiler rüya sahibinin hayatının her köşesinde karşısına sorun olarak çıkıp bir türlü anlaşma yoluna gitmeyeceklerdir. Rüyada ustura görmek, bazen de yapılan haksızlıklara sessiz kalmamaya, kendinizi savunmaya geçmeye, her türlü engebeyi ve kötülüğü aşma amacı gütmeye tabir edilir.

Rüyada Ustura İle Tıraş Olmak 

Rüyada ustura ile tıraş olmak, şansızlık olarak ifade edilen bu rüya kişinin girdiği bir çok işte umduğu başarıyı elde edememesi sonucu sonunun mutsuz olarak biteceği olaylarla karşı karşıya kalacağına yorumlanır. Rüyada usturayla tıraş olmak, aynı zaman da tehlikeli işlere kalkışmaya, kazancı yanlış yerde değerli kılmaya, rızkın ve kazancın bıçak gibi kesilmesine tabir edilir.

Rüyada Ustura İle Saç Kesmek  

Rüyada ustura ile saç kesmek, bu rüya kişinin çok istediği arzu duyduğu işte başarıya ulaşamayarak kazancını köreltecek hatalara düşeceğine yorumlanır. Rüyada ustura ile saç kesmek, bazen de alışılmışın dışına çıkmaya, kendinize yeni yollar çizmeye, farklı kazanç kapıları aramaya tabir edilir.

Rüyada Ustura İle Yaralanmak  

Rüyada ustura ile yaralanmak, rüya sahibinin bilgisi ve becerisi olmadığı işlere merak sararak hataya sebebiyet verecek durumlara düşeceğine yorumlanır. Rüyada ustura ile yaralanmak, bazen de hatalardan ders almaya,  yaptığınız yanlışlardan dönmeye, kendiniz için hayırlı ve güzel olanın peşinde olmaya tabir edilir.

Rüyada Ustura Kullanmak  

Rüyada ustura kullanmak, bu rüya kişinin kendisini zayıf olarak gördüğü başarma konusunda ihtimal vermediği kişileri hayal kırıklığına sokarak onları yaptıklarıyla utandıracağına yorumlanır. Rüyada ustura kullanmak, bazen de kişinin girdiği her ortamda hakkını aramasına, nasibi için kollarını sıvayarak doğru olanın peşinde olmasına ifade edilir.

Rüyada Tıraş Bıçağı Görmek  

Rüyada tıraş bıçağı görmek, hayırlı ve güzel rüyalar arasında olup kişinin arzuladığı hayatı zorluk çekmeden yaşayarak her türlü beklentisine ereceğine yorumlanır. Rüyada tıraş bıçağı görmek, bazen de kolay yollarla hayatı yaşamaya, müjdeli bir çok habere vasıl olmaya, keyfin ve huzurun yerine gelmesine tabir edilir.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.