Rüyada “ Ütü Masası ” Görmek

Ütü Masası
Rüyada ütü masası görmek, ütü masası rüyası hayatı sıfırdan başlamaya, geçmişin kötülüklerini geride bırakmaya, sabrın sonunda selamete ermeye yorumlanır.

Rüyada ütü masası görmek, kişinin hanesinde yaşanan karışıklığı gidermek amacıyla aile bireyleri ile sözlü tartışma içine girerek sorunları çözme amacına gideceğine yorumlanır. Rüyada ütü masası görmek, bazende önderlik yapmaya, başı boş hayat yaşayan aile üyelerini normale sokmaya ifade edilir. Sabra ve güzel günleri simgeleyen bu rüya aynı zamanda kişinin sıkıntı ve stresten uzak olup hayatını her konuda dolu dolu yaşayacağına ifade edilir. Bu rüya bekar kimseler için ilişkide çıkmazlara girmeye, iş hayatında mücadele veren kimseler için mal kaybı yaşamaya tabir edilir.

Rüyada Ütü Masası Görmek Ne Demek?  

Rüyada ütü masası görmek, ütü masası rüyası hayatı sıfırdan başlamaya, geçmişin kötülüklerini geride bırakmaya, sabrın sonunda selamete ermeye yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler kendilerini için sunulmuş her türlü güzelliği fıtrata dökerek kısa zamanda önemli konuma gelirler. Rüyada ütü masası görmek, kimi zaman da eş, dost ve akrabalarla güzel ilişkiler içinde olmaya, sevgi bağının güçlü hale gelerek düşmanlarınıza karşı birlik içinde hareket etmeye ifade edilir.

Rüyada Kırık Ütü Masası Görmek  

Rüyada kırık ütü masası görmek, şansızlık ve uğursuzluk olarak ifade edilen bu rüya kişinin kesin gözüyle baktığı bir çok işte başarısızlığa uğrayarak hayallerini bir bir sonlandıracağına yorumlanır. Rüyada kırık ütü masası görmek, bazende düşmana, kötülük görmeye, ayrılığa ifade edilir.

Rüyada Eski Ütü Masası Görmek  

Rüyada eski ütü masası görmek, bu rüya kişinin yaşadığı güzel günlerinin geride kalarak hayatının kararmasına sebep verecek kötülüklerin içine gireceğine yorumlanır. Rüyada eski ütü masası görmek, bazende vurdumduymazlığa, samimi olarak yaklaştığınız kimselerden umduğunuz beklentiyi görmemeye tabir edilir. Eski ütü masası sembolü bazende düşmana, mal kaybına, zarar görmeye ifade edilir.

Rüyada Ütü Masasında Yatmak  

Rüyada ütü masasında yatmak, sıcak ve güzel yuvanın içinde olmanın mutluluğunu yaşamaya, hayırlı her türlü nimete vasıl olmaya, şansınızın açılmasına yorumlanır. Rüyada ütü masasında yatmak, bazende asılsız yalanlara maruz kalmaya, zora düşmeye, duygularınızda değişikliğe gitmeye ifade edilir.

Rüyada Ütü Masası Taşımak  

Rüyada ütü masası taşımak, nasibi ve kısmeti omzunuzda taşımaya, kazançları hayırlı ve helal yollarla kazanmaya, başarı konusunda mükafatlanacağınız işlerde olmaya ifade edilir. Rüyada ütü masası taşımak, bazende yeni ve güzel olan mücadelelerin içinde yer almaya hayatın zorluklarına rağmen zevk almasını bilmeye ifade edilir.

Rüyada Ütü Masası Aldığını Görmek  

Rüyada ütü masası aldığını görmek, kişinin hayatında bir takım değişiklikler yaparak aldığı kararlarının arkasında olacağına, yaptığı işleri ile yeni ve güzel olan bir çok nasip kapısına vasıl olup gelecek günlerini garanti altına alacağına yorumlanır. Bu rüya bazende eşler arası güzel sohbete, hanede değişikliğe, birlik ve beraberlik içinde yaşamaya ifade edilir.

Rüyada Ütü Masası Hediye Etmek   

Rüyada ütü masası hediye etmek, yakın olduğunuz kimseyi mutlu kılmak adına o kişiye hoş sürprizler yapacağınıza yorumlanır. Rüyada ütü masası hediye etmek, bazende kaderinizi değiştirecek atılımlarda bulunmaya, yüksek gelir elde etmeye, umudu tabir edilir.

Rüyada Ütü Masası Kırmak 

Rüyada ütü masası kırmak, sevdiğiniz kimselere karşı kırıcı sözler ifşa etmeye, onları hayal kırıklığına uğratarak hakkınızda düşüncelerinizin değişmesine vasıl olmaya tabir edilir. Rüyada ütü masası kırmak, kimi zaman da kırıcı davranışlar da bulunmaya, size karşı el açan kimseleri mutsuz etmeye, hakkınızda hayırlı olmayan davranışların içine girmeye ifade edilir.

Rüyada Ütü Görmek

Rüyada ütü görmek, bu rüya kişinin çevresinde varlığı ile rüya sahibine rahatsızlık verecek kimselere tabir edilir. Bu kişiler tutum ve davranışları ile oldukça zararlı olan oluşan durumları göz ardı eden her şeyi ve herkesi yok sayarak davranan kimsedir. Rüyada ütü görmek, bazen de ani kararlar almaya, hayatınızı riske sokacak yatırımlarda bulunmaya, eldeki ganimetlerin bir bir yok olmasına ifade edilir.

Alimlerin Açıklamaları? 

Diyanet Yorumu, rüyada ütü masası görmek, iyi niyete, hoş sohbete, güler yüzlü kimselerle birlikte olmaya, zamanı eğlenceli hale getirmeye ifade edilir. Bu rüya bazende hayatınızla ilgili yeni kararlar içinde olmaya, davranışlarda tutumlulukla gitmeye ifade edilir.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.