Rüyada “ Uyandırmak ” Görmek

Uyandırmak
Rüyada uyandırmak, sevdiğiniz bir yakınınıza yapılan haksızlıklara sessiz kalmayarak kötülük yapmak amacı gütmüş kişileri amaçları dışında bırakacağınıza işaret eder.

Rüyada uyandırmak, yardım etmek anlamı taşıyan bu rüya kişinin çevresinde ihtiyacı olan kimselere  yardım elini uzatarak onları bir çok konuda rahata erdireceğine yorumlanır. Rüyada uyandırmak, sembolü, kişinin hayatı konusunda seçim yapma aşamasına giderek hakkında hayırlı olanı dileyeceğine yorumlanır. Bu rüya bazen de gören kişinin yaşayacağı bir olaydan dolayı etkilenerek yaşanan bu olaydan uzun süre kendisini alamayacağına ifade edilir. Rüyada uyandırmak, kimi zaman da yaşanacak kötü bir olayın kişinin lehine dönerek kişinin ilerde kolaylıkla hayatını kuracağı fırsatlara boğulacağına tabir edilir. Uyandırmak, ifadesi eldeki verilerle hareket ederek kendi rızkınızı kazanma amacına yönelmeye, iş hayatınızda kısa zaman da yükselme şansını yakalamaya tabir edilir.

Rüyada Uyandırmak Neye İşarettir?   

Rüyada uyandırmak, sevdiğiniz bir yakınınıza yapılan haksızlıklara sessiz kalmayarak kötülük yapmak amacı gütmüş kişileri amaçları dışında bırakacağınıza işaret eder. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler, doğru ve dürüst, yerinde karar alabilen, çevrelerinde oluşan olaylardan etkilenmeyen, kararlı kişilerdir.

Rüyada Birini Uyandırmak  

Rüyada birini uyandırmak, bu rüya özellikle sevdiğiniz kimseye uzattığınız yardım eline, onu kötülüklerden ve belalardan korumaya tabir edilir. Rüyada tanıdık birini uyandırmak, karşılık beklemeksizin yapılan yardımlara işaret ederken, yabancı bir kimseyi uyandırmak, ise tehlikeli ve maddi risk değeri taşıyan işlere kalkışmaya, zarar görmeye tabir edilir.

Rüyada Eşini Uyandırmak  

Rüyada eşini uyandırmak, rüyasında kabus gören eşini ya da yakınını uyandırmaya çalışan kimse, uğraşlarının karşılığını görerek varlığı ile rahatsızlık hissi yaratacak bir çok kötü niyetli kimseyi çevreden uzak eyler. Rüyada eşini uyandırmak bazen de eşler arası birlikteliğe, her türlü zorluğa birlikte göğüs gelmeye, mutlu sürecek hayata tabir edilir.

Rüyada Ölüyü Uyandırmak  

Rüyada ölüyü uyandırmak, bu rüya ölen kişiyi kabrinde rahatsız ederek onun maneviyatını kötü kılmaya, onun hakkında olumsuz kötü sözler sarf ederek acı çektirmeye yorumlanır. Rüyada ölüyü uyandırmak, bazen de çaresiz hastalıklara yakalanmaya, maddi dara düşmeye, güzel olan her şeyi hayattan uzak eylemeye ifade edilir.

Rüyada Sevgiliyi Uyandırmak  

Rüyada sevgiliyi uyandırmak, huzursuz kılınan olaylardan uzak olmaya, ailenize ve sevdiğiniz kimselere mutlu olacakları yeni ve güzel yaşan fırsatları sunmaya işaret edilir. Rüyada sevgiliyi uyandırmak, bazende eski ve güzel yaşantınıza kaldığınız yerden devam etmeye, sevdiğiniz kimseyle yaşadığınız kırgınlığa son vermeye, hayattan zevk almaya ifade edilir.

Rüyada Kabus Gören Birini Uyandırmak 

Rüyada kabus gören birini uyandırmak, kötü ve belalı olan kişilerden uzak olmaya, hayırlı olmayan hileli işlere kalkışmaya, kazancı yanlış yerlerde elde etme amacına gitmeye yorumlanır. Rüyasında kabus gören birini uyandırdığını gören kimse, huzur bozan ortamlardan uzak olup kendisine ve ailesine güzel olan yaşam şansı bulur.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.