Rüyada “ Uyuşturucu ” Görmek

Uyuşturucu
Rüyada uyuşturucu görmek, uyuşturucu rüyası başa gelecek olan türlü belalara maddi sıkıntıya düşmeye, hayatın umduğunuz şekilde sürüp gitmemesine yorumlanır.

Rüyada uyuşturucu görmek, türlü türlü kötülükleri, kişinin hayatında yaşayacağı olayları, yakın olduğu kimselerin başına saracak sorunlar ile mutsuz olmasına işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler, haklarında atılan iftiralar ve arkalarında yapılan oyunlar ile yaşamlarını daha kötü hale getirerek girdikleri hiç bir işten mutlu ayrılmazlar. Rüyada uyuşturucu görmek, iyi rüyalar arasında olmamakla birlikte kişinin elden çıkacak malına, kazancında kayıp yaşamasına, stres ve sıkıntıya girerek her türlü işten başarısız şekilde çıkmasına tabir edilir.

Rüyada Uyuşturucu Görmek Nedir?

Rüyada uyuşturucu görmek, uyuşturucu rüyası başa gelecek olan türlü belalara maddi sıkıntıya düşmeye, hayatın umduğunuz şekilde sürüp gitmemesine yorumlanır. Rüyasında uyuşturucu gören kimseler, hayata karşı verdikleri mücadelelerde her daim mağlup çıkarak arzuladıkları hiç bir şeye kavuşamazlar. Rüyada uyuşturucu görmek, kimi zaman da hastalığı, sevdiğiniz bir yakınınızın kayboluşuna şahitlik etmeye, bildiğiniz yoldan çıkmaya tabir edilir.

Rüyada Uyuşturucu Kullanmak

Rüyada uyuşturucu kullanmak, kişinin dünya malına verdiği değer yüzünden hayatın gerçek değerlerini görme konusunda zorluk çekerek hayatını hiç uğruna tüketeceğine yorumlanır. Rüyada uyuşturucu kullandığını gören kimse, hayatını yanlış yollarda sürdürerek edindiği arkadaşlıklar yüzünden bir çok değerini kaybeder.

Rüyada Uyuşturucu Yakmak

Rüyada uyuşturucu yakmak, kazanılan haram maldan dolayı pişmanlık duyarak hayatınızla ilgili bir takım değişikliklere gitmeye, günah kapısından sıyrılarak yolunuza helal yollarla devam etmeye tabir edilir. Rüyada uyuşturucu yakmak, bazen de çevreye örnek davranışlar sergilemeye, başarılı olmaya, hayatı daha güzel kılmaya tabir edilir.

Rüyada Uyuşturucu Saklamak

Rüyada uyuşturucu saklamak, uyuşturucu saklamak, rüyası çevrenizdeki insanların bilmesinden rahatsızlık duyduğunuz olaylardan kaçınmaya, hayatınızı daha güzel hale getirmeye yorumlanır. Rüyada uyuşturucu saklamak, bazen de öfkeye yenik düşmeye, mantığınız dışında davranışlar sergilemeye, kendinizi çevreye karşı yanlış tanıtmaya ifade edilir.

Rüyada Uyuşturucu Kullananları Görmek

Rüyada uyuşturucu kullananları görmek, bu rüya kişiyi sıkıntı ve zora sokacak maddi anlamda kazancının tükenmesine sebep olacak bir takım kişilerle ayn yola baş vurarak hayatının hatasına düşeceğine yorumlanır. Rüyada uyuşturucu kullananları görmek, bazen de onlarla tartışma içine girmeye, yaşadığınız hayatı sebep olarak onları önde tutmaya ifade edilir.

Rüyada Uyuşturucu Gizlemek

Rüyada uyuşturucu gizlemek, başkalarının duymasından rahatsız olduğunuz kendiniz için önem sarf eden olayları dikkate almaya, hayatınızı yanlışları ve doğrularıyla kendi kararlarınızla yaşamaya yorumlanır. Rüyada uyuşturucu gizlemek, bazen de farkında olmadan hataya yer vermeye, ailenizi ve sevdiğiniz kimseleri çevrenizden uzak tutmaya, yalan yanlış davranışlarla kendinizi yanlış tanıtmaya tabir edilir.

Rüyada Uyuşturucu Satıcısı Görmek

Rüyada uyuşturucu satıcısı görmek, rüya sahibinin yanlış yola sapmış, günah batağına saplanmış kimselerin oyunlarına maruz kalarak onlarla birlikte hareket ederler. Rüyada uyuşturucu satıcısı görmek, bazen de onlarla birlikte olmaktan haz almaya, onların kötülüklerine boyun eğmeye, yoldan çıkmaya tabir edilir.

Rüyada Uyuşturucu Paketi Görmek

Rüyada uyuşturucu paketi görmek, uyuşturucu sembolüyle benzer anlamları ifade eden bu rüya kişiye bir çok konuda  yanlış yapmak isteyen, kişinin zarara görmesi için elinden geleni yapan kimselere tabir edilir. Rüyasında uyuşturucu paketi gören kimse, aşırı duygusal ve iyi niyetli olup kendisine kötülük yapabilecek insanları dahi farklı gözlerle görür. Bu kişiler kimse hakkında kötü düşünmeyen, insanlara zarar vermek yerine onları Allah’a havale eden kimselerdir.

Rüyada Uyuşturucu İçen Görmek

Rüyada uyuşturucu içen görmek, bu rüya kişiye kötülük yapmak isteyen davranışları ile kişiye zarar vermeye çalışan kötü niyetli kimselere işaret eder. Uyuşturucu içen birini gören kimse,  o kişiyle birlikte olup o kişinin hatalarına ortak olur.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.