Rüyada “ Uyuşturucu Kullanmak ” Görmek

Uyuşturucu Kullanmak
Rüyada uyuşturucu kullanmak, kötülük olarak anlam içeren bu rüya kişinin başına gelecek üzücü olaylara, hayal kırıklığı yaşamasına, göz yaşına işaret eder.

Rüyada uyuşturucu kullanmak, kötülük olarak anlam içeren bu rüya kişinin başına gelecek üzücü olaylara, hayal kırıklığı yaşamasına, göz yaşına işaret eder. Rüyasında uyuşturucu kullandığını gören kimse, hayatını sıkıntı ve çile içinde geçirip hayatının hiç bir köşesinde mutlu olmaz. Rüyada uyuşturucu kullanmak, bazen de yaşadığınız bir olaydan dolayı vicdan azabı çekmeye, kendinizi yiyip bitirmeye, yaptığınız hiç bir işten zevk almamaya ifade edilir. Bu rüya kimi zaman da insanlara karşı ön yargıda bulunmaya, düşüncesizce hareket etmeye, kalp kırmaya delalet edilir. Uyuşturucu rüyası kişinin üst üste gelen olaylardan dolayı çıkmazlara düşerek kötü şansı yüzünden hayattan soğuyacaktır.

Rüyada Uyuşturucu Kullanmak Diyanet?

Rüyada uyuşturucu kullanmak, mutsuz olmaya, umudu yitirmeye, gelecek hayali kurmadan hayatı boş vermişcesine yaşamaya, eldeki mutlulukları bir bir kaybetmeye yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler, birlikte hareket ettiği kimselerde umduğu başarıyı elde edemeyerek mal kaybının yanı sıra yaşadıklarından pişmanlık duyarlar. Rüyada uyuşturucu kullanmak, bazen de yaşanacak üzücü olaylara, hastalığa, çevreden uzak tutulmaya, kendinizi yorgun hissetmeye ifade edilir.

Rüyada Uyuşturucu Kullanmaya Zorlanmak

Rüyada uyuşturucu kullanmaya zorlanmak, zorla işlere sürüklenmeye, başkalarının emir ve kurallarıyla hareket etmeye, hayatı yanlış gözlerle bakmaya yorumlanır. Rüyada uyuşturucu kullanmaya zorlanmak, bazen de ailenizin isteği dışında işlere sürüklenmeye, hayatın kötü hal almasına, yoldan çıkmaya işaret edilir.

Rüyada Uyuşturucu Madde Kullanmak

Rüyada uyuşturucu madde kullanmak, kişi ya da kişiler için yaşanacak zorlu hayata, kişinin kendisine yönelik yapılan kötülüklere sessiz kalmasına işaret edilir. Bu rüyayı gören kişiler, edindiği yanlış arkadaşlıklar ile hem kendilerini hem de sevdiklerini zora sokacak yanlış işlere kalkışarak kendileri için sunulan fırsatları kaybetme durumuna düşerler. Rüyada uyuşturucu madde kullanmak, bazen de haber almaya, üzülmeye, umudu yitirmeye ifade edilir.

Rüyada Uyuşturucu Satıcısı Görmek

Rüyada uyuşturucu satıcı görmek, bu rüya kişinin başarılı olmasına engel olup kişinin çevresinde gölge gibi dolaşan huysuz kimselere işaret edilir. Bu kişiler rüya sahibine her  fırsatta kötülük dileyerek kişinin başarısız olması için ellerinden geleni yaparlar.

Rüyada Zorla Uyuşturucu Kullanmak

Rüyada uyuşturucu kullanmak, farkında olmadan hataya düşmeye, size ve ailenize kötülük yapmak isteyen kimselere boyun eğmeye, hayatı başkalarının çerçevesinde yaşamaya yorumlanır. Rüyada zorla uyuşturucu kullanmak, bazen de haksızlığa maruz kalmaya, bulunduğunuz yerde size kötülük yapmak isteyen kimselere boyun eğmeye tabir edilir.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.