Rüyada “ Üzerin Fare Atlaması ” Görmek

Üzerin Fare Atlaması
Rüyada üzerine fare atlaması, iftiraya ve kötülüğe uğramaya, gözden düşmeye, insanların güvenlerini kaybederek çevrenizce dışlanmaya yorumlanır.

Rüyada üzerine fare atlaması, size ve ailenize zarar vermek isteyen yalan yanlış iftiralarda bulunarak haksız suçlamalara maruz kalmanıza sebep olan kimselerin varlığına işaret eder. Rüyasında üzerine atlayan fareden zarar gören kimse, yediği içtiği, ailesinden bir parça olarak gördüğü kimsenin davranışları ile yıkılarak beklemediği tepkilerle karşı karşıya kalır. Rüyada üzerine fare atlaması bazen de iş hayatında maddi sıkıntıya gitmeye, ailenizle bağların kopmasına, sağlık sorunları yaşamaya, elinize geçen fırsatların bir bir tükenmesine ifade edilir.  Üzerine fare atlaması, sembolü, iş ortamında kırıcı sözlere maruz kalmaya, hakkınızda yersiz olan sözlere maruz kalmaya, rahatın bozulmasına tabir edilir.

Rüyada Üzerine Fare Atlaması Nedir?

Rüyada üzerine fare atlaması, iftiraya ve kötülüğe uğramaya, gözden düşmeye, insanların güvenlerini kaybederek çevrenizce dışlanmaya yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler, elde olmayan nedenlerle insanlara farklı yaklaşarak hayalarını farklı yönde sürdürmeye giderler. Rüyada üzerine fare atlaması, bazen de düşmandan gelecek kötülüğe, elden çıkacak mala, maddi sıkıntı içine düşmeye ifade edilir.

Rüyada Üzerine Fare Çıkması 

Rüyada üzerine fare çıkması, fare atlaması rüyasıyla benzer anlamları içeren bu rüya varlığı ile kişiye her daim kötülük yaratacak kimselere işaret eder. Bu rüyayı gören kişiler, birden fazla düşmana sahip olup hayatlarının hiç bir köşesini arzuladıkları gibi yaşayamazlar.

Rüyada Üzerine Fare Atılması

Rüyada üzerine fare atılması, bu rüya kişinin hakkında atılacak olan asılsız suçlamalara, can sıkıcı olaylara, moralin bozulmasına işaret eder. Rüyasında fare atlaması gören kimse, kendisine bekleyen kötülükler karşısında sessizliğini koruyarak kötülüklere karşılık vermek yerine onları Allah’a havale ederler.

Rüyada Üzerine Fare Düşmesi 

Rüyada üzerine fare düşmesi, aniden gelecek olan hayırlı olmayan üzücü habere, mutsuz olmaya, ağız tadının bozulmasına işaret eder. Rüyada üzerine fare düşmesi görmek, bazen de büyük yükün altına girmeye, tehlikeli olaylara kalkışmaya, hem kendinizi hem de ailenizi zan altında tutmaya yorumlanır. Rüyada fare düşmesi görmek, bazende yanlış yoldan dönmeye, size yol göstermeye çalışan kimselerin sözlerini dikkate almaya, kendinizden bir çok konuda tecrübeli olan kimselerin uyarılarını dikkate almaya ifade edilir.

Rüyada Fare Görmek

Rüyada fare görmek, hayırlı ve güzel rüyalar arasında olmamakla birlikte maddi sıkıntıların yanı sıra yaşanacak sağlık sorunlarını, sıkıntıya düşmeye,çaresiz anlara yakalanmaya yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, hiç bir sorun yaşamazken hayatlarını olumsuz yönde etkileyecek tehlikeli işlerin ortasına düşerler.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.