Rüyada “ Üzgün ” Görmek

Üzgün
Rüyada üzgün görmek, hayırlı ve güzel rüyalar arasında olup kişinin moralinin yerine gelip keyifleneceği güzel anlar yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada üzgün görmek, hayırlı ve güzel rüyalar arasında olup kişinin moralinin yerine gelip keyifleneceği güzel anlar yaşayacağına yorumlanır. Rüyasında üzgün gören kimse, kendisini mutsuz kılacak tüm kötülüklerden ve belalardan uzak olup yüzünün gülüp keyfini yerine gelmesine sebep olacak bir çok atılım yapar. Rüyada üzgün görmek, kimi zaman da ihtiyacı olan kimselere yardım elini açmaya, onları bir nevi rahatlatmaya, kazanılan nasiplerin belli kısmını vererek vicdanen de olsa kendinizi rahat hissetmeye tabir edilir. Üzgün sembolü, hayırlı olacak haber almaya, kötülüklerden ve belalardan kurtulmaya, rahat nefes alarak keyiflenmeye ifade edilir.

Rüyada Üzgün Görmek Ne Demek?  

Rüyada üzgün görmek, pişmanlığa, huzurun ve keyfin kaçmasına, yanlış adım atmaya, ağız tadınızın bozulmasına sebebiyet verecek davranışlarda bulunmaya yorumlanır. Rüyada görülen üzgün sembolü bazen de, kalp kırıklığına, ilerde pişman olacağınız sözler sarf etmeye, sevdiğiniz kimseleri bir bir kaybetmeye tabir edilir.

Rüyada Anneyi Üzgün Görmek  

Rüyada anneyi üzgün görmek, bu rüya kişinin mutlu olacağı bir birinden güzel haberler alarak keyfinin yerine geleceğine, kısmetini bir çok konuda geniş kılarak çıktığı yolda kararlılıkla ilerleyeceğine yorumlanır. Rüyada anneyi üzgün görmek, bazen de ona karşı kırıcı davranışlarda bulunmaya, istenmeyen sözler sarf etmeye, o kişinin kalbini kırmaya tabir edilir.

Rüyada Kendini Üzgün Görmek  

Rüyada kendini üzgün görmek, bu rüya yaşanılan hayattan zevk almadan amaçsızca yaşamaya, rızkı yanlış yerler kullanarak eldeki malın gitmesine sebep vermeye yorumlanır. Rüyada kendini üzgün görmek, bazen de yenilgiyi kabullenmeye, uzatılan yardım ellerini geri çevirmeye, başı boş şekilde hayatı yaşamaya ifade edilir.

Rüyada Babayı Üzgün Görmek  

Rüyada babayı üzgün görmek, rüyasında babasını üzgün gören kimse, onun mutlu kılacak etkinliklerde bulunarak babasının yüzünün gülmesine vasıl olacak davranışlarda bulunur. Bu rüya kişinin ailesine karşı hissettiği duygularına, ailesini mutlu etmek uğruna verdiği mücadelesine tabir edilir.

Rüyada Arkadaşını Üzgün Görmek  

Rüyada arkadaşını üzgün görmek, rüyayı gören kişinin arkadaşının sorunlarını gidermek ve ona her konuda desteğini sağlamak adına uğraşa girerek kendi hayatında ödün vereceğine yorumlanır. Rüyada arkadaşını üzgün görmek, bazen de ondan hoşlanmaya, o kişiye karşı duygusal bağlar beslemeye, yanında olmaktan zevk almaya ifade edilir.

Rüyada Üzgün Birini Teselli Etmek 

Rüyada üzgün birini teselli etmek, bu rüya kişinin varlığından mutlu olduğu bir yakınıyla bir araya gelerek ayrı kalınan anların acısını çıkaracaklarına yorumlanır. Bu rüya esenlik ve rahatlamak anlamına gelip huzur bulmaya, keyiflenmeye, dargınlıkların ve huzursuzlukların son bulmasına, kısa zaman da bir çok dileğe vasıl olmaya tabir edilir.

Rüyada Üzgün Olmak  

Rüyada üzgün olmak, bu rüya kişinin gülen yüzünün solarak yaşadığı hayattan keyif almadan sıkıntılı şekilde hayatını daim kılacağına yorumlanır. Rüyada üzgün olmak, bazen de kısa süreli rahatsızlığa yakalanmaya, gözden düşmeye, iş hayatınızda  aksiliklerin ve sorunların yaşanmasına sebebiyet vermeye tabir edilir.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.