Rüyada “ Vücut ” Görmek

Vücut
Rüyada vücut görmek, silkelenmeye, kişinin geçmişte yaptığı hatalarına düşmemek adına kendisine hayırlı yol çizeceğine, maddi desteğe işaret edilir.

Rüyada vücut görmek, silkelenmeye, kişinin geçmişte yaptığı hatalarına düşmemek adına kendisine hayırlı yol çizeceğine, maddi desteğe işaret edilir. Bu rüyayı gören kimseler, daima hakkında hayırlı ve güzel olanı dileyip Allah’ın güzel kıldığı yoldan sapmamışlardır. Rüyada vücut görmek, bazen de sağlık sorunları çeken kimseler için kurtuluş müjdesine nail olmaya, gören kişinin hayatına tekrar kaldığı yerden devam edebilmesine, mutlu olunmaya ifade edilir. Vücut rüyası, hamile kimseler içinse, kısa süreli psikolojik sorunlara maruz kalmaya, kişinin kendisini kötü hissetmesine, duygu yükünün ağır basarak olaylara mantık dışı gözlerle bakacağına ifade edilir.

Rüyada Vücut Görmek Nedir?

Rüyada vücut görmek, kişinin yeni ve güzel olan bir çok etkinliğin içinde yer alıp ticari varlığını önemli ölçüde etkin kılacak atılımlarda bulunacağına işaret edilir. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler, eline geçen her türlü fırsatı kendi lehine çevirerek kısa zaman da büyüme şansına vasıl olurlar. Rüyada vücut görmek, kimi zaman da kişinin kendisine duyduğu öz güvene, kendisini diğer insanlardan farklı görmesine, örnek teşkil eden davranışlar sergilemesine yorumlanır.

Rüyada Yanık Vücut Görmek

Rüyada yanık vücut görmek, can sıkılmasına, hata yapmaya, yaşanılan hayattan zevk almadan ömrü sürdürüp gitmeye yorumlanır. Rüyasında yanık vücut gören kimse, geçirdiği talihsiz bir kazadan dolayı hayatının büyük şokunu yaşayarak tüm hayallerini ve umutlarını kaybeder.

Rüyada Dövmeli Vücut Görmek

Rüyada dövmeli vücut görmek, bu rüya gören kişinin kendisine olan öz güven duygusuna, toplumda yerini farklı kılmasına, olaylara ve durumlara farklı gözlerle bakmasına yorumlanır. Rüyasında dövmeli vücut gören kimseler, ellerine geçen her türlü imkanları kendi lehlerine çevirerek bulundukları  mevkiden kısa zaman da büyüme şansına vasıl olurlar.

Rüyada Kaslı Vücut Görmek

Rüyada kaslı vücut görmek, güzel huylu, iyilik sever, hoş görülü, sohbet canlısı kimselere işaret eder. Rüyada görülen kaslar kişinin hayatını çizdiği yol şeklinde ifade edilip  kişinin yaptığı hayırlar ve günahlar şeklinde ifade edilir. Rüyasında kaslı vücut gören kimse, inandığı ve doğru bildiği yolda ömrünü kararlılıkla daim kılarak yoluna kaldığı yerden kararlılıkla devam eder.

Rüyada Vücut Yapmak

Rüyada vücut yapmak, kişinin kendisi ile barışık yaşayıp hayatını daha güzel hale getirmek ve yaşadığı hayata renk katmak adına birbirinden güzel etkinliklerde yer alacağına yorumlanır. Rüyada vücut yapmak, bazen de alışılmışın dışına çıkmaya, kendinizi farklı hissetmeye, yaptıklarınız ile bir çok insanı kendinize bağlı kılmaya ifade edilir.

Rüyada Vücut Ağrısı

Rüyada vücut ağrısı, vücut ağrısı sembolü çeşitli ifadeleri içermekle birlikte kişinin tövbe ederek hayırlı olanın peşinde yer alacağına yorumlanır. Rüyasında vücut ağrısı gören kimseler, hakka el açarak mevladan her dam hakkında hayırlısını ve güzelini diler. Rüyada vücut ağrısı görmek, bazen de sınava tabir tutulmaya, zor zahmetli işlere kalkışmaya, kendinize zorlu yol seçmeye ifade edilir.

Rüyada Vücut Morarması

Rüyada vücut morarması, bu rüya iş hayatında sergileyeceğiniz başarılar ile kısa zaman da umduğunuz hayata sahip olup kazancınızı kat ve kat artıracağınıza yorumlanır. Rüyada vücut morarması, bazen de alın teri dökerek elde edilen mallarda mükafatlanmaya, özgürlüğe kavuşmaya, kendinizi güvende hissetmeye işaret edilir. Rüyada vücut morarması, kimi zaman da yola çıkmaya, iş amaçlı aileden ayrı kalmaya, nasibin peşinden koşmaya ifade edilir.

Rüyada Vücut Kıllarını Yolmak

Rüyada vücut kıllarını yolmak, hayatınızı etkin kılacak doğruları ve yanlışları ayırmaya, sizi zora sokacak tehlikelerden uzak olmaya, kendinizi güvende tutmaya yorumlanır. Rüyasında vücut kıllarını yolduğunu gören kimse, hayatının şokunu yaşayacak sevinçli anlar yaşayarak ailesiyle birlikte bu mutluluğa vasıl olurlar.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.