Rüyada “ Vurmak ” Görmek

Vurmak
Rüyada vurmak, vurmak  rüyası, liderlik vasfına sahip omaya, bulunduğunuz her ortamda ağırlığınızı koymaya, adaletten ve eşitlikten yana olmaya yorumlanır.

Rüyada vurmak,vurmak rüyasını tek bir anlama sığdırmak gören kişi için farklı noktalara işaret eder. Bu rüya birbirinden bağımsız bir çok anlamda ifade edilir. Rüyada silahla vurulmak, ses getirecek işler yapmaya ifade edilirken, rüyada vurulan kimseden kan akması, rüyanın bozularak hayra işaret olmayacağının ifadesidir. Rüyada tahtaya vurmak, yakın zaman da alınacak hayırlı habere, bir kimseye vurmak, o kimseden maddi ve manevi destek görmeye, bir kimseye kırbaçla vurmak, o kişi hakkında asılsız suçlamalarda bulunmaya ifade edilir. Vurmak rüyası bazen de atılacak yanlış adımlara, oyuna gelmeye, güvendiğiniz kimseden beklenmedik kötülük görmeye ifade edilir.

Rüyada Vurmak Ne Demek?

Rüyada vurmak, vurmak  rüyası, liderlik vasfına sahip omaya, bulunduğunuz her ortamda ağırlığınızı koymaya, adaletten ve eşitlikten yana olmaya yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler, ellerine geçen imkanları ve hakları yerinde kılarak herkese eşit şekilde davranırlar. Rüyada vurmak, bazen de ses getirecek işlere imza atmaya, toplumda saygınlık kazanmaya, adınızdan söz ettirmeye ifade edilir.

Rüyada Birine Vurmak

Rüyada birine vurmak, görülenin aksini içeren bu rüya kişinin vurduğu kimseye maddi ve manevi destekte bulunarak o kimsenin rahatlamasına  vasıl olacağını işaret eder. Rüyada birine vurmak, bazen de o kişiyi doğru yola saptırmaya, o kişi hakkında beslediğiniz konularda yanılgıya düşmeden hareket etmeye ifade edilir.

Rüyada Domuz Vurmak 

Rüyada domuz vurmak, domuz vurmak, rüyası kişinin spora düşkün olup zamanının büyük bölümünü spor dalında etkinliklerde geçireceğine işaret eder. Rüyasında domuz vurduğunu gören kimse, kendisinden kat ve kat güçlü olan rakiplerine karşı boyun eğmeyerek onlara varlığı her daim hissettirir.

Rüyada Vurmak İsteyip Vuramamak 

Rüyada vurmak isteyip vuramamak, olmasını çok istediğiniz işlerde beklentilerin yarım kalmasına, hayal kırıklığı yaşamaya eldeki kıymetlerin tükenmesine yorumlanır. Rüyada vurmak isteyip vuramamak, bazen de sonradan pişman olacağınız işlere kalkışmaya, hem kendinizi hem de ailenizi zan altında bırakmaya ifade edilir.

Rüyada Kapıya Vurmak

Rüyada kapıyı vurmak, bu rüya yakın zaman da sizi yakından ilgilendiren değerli haber alacağınıza bu haber doğrultusunda hayatınızda önemli değişikliğe gideceğinize yorumlanır. Rüyada kapıya vurmak, bazen de hoş olacağınız misafire nail olmaya, mutlu olmaya, keyifli vakit geçirmeye tabir edilir.

Rüyada Yumruk Atmak

Rüyada yumruk atmak,bu rüya kişinin yaptığı hatalardan ve işlediği günahlar için tövbe ederek hayırlı kapılara vasıl olacağına işaret edilir. Rüyasında yumruk attığını gören kimse, başından büyük işlere kalkışarak kendisini yıpratacak durumlarla karşı karşıya kalır. Rüyada yumruk atmak, bazen de kendinizi göstermeye, çevreye karşı olumlu tavırlar takınmaya, gücün simgesi olmaya ifade edilir.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.