Rüyada “ Vurulduğunu ” Görmek

Vurulduğunu
Rüyada vurulduğunu görmek, bu rüya beden temizliğine, güzel ve hayırlı olan amellere, Allah'ın hayırlı kıldığı yolda ilerlemeye yorumlanır.

Rüyada vurulduğunu görmek, bu rüya beden temizliğine, güzel ve hayırlı olan amellere, Allah’ın hayırlı kıldığı yolda ilerlemeye yorumlanır. Rüyasında vurulduğunu gören kimse, arzu ettiği ve hayırlı kıldığı tüm dileklerine erme şansını yakalayarak daima mutlu olur. Rüyada vurulduğunu görmek, bazen de sizi bir çok konuda etkileyecek sizi kendisine çekecek davranışları ile mutlu olmanıza vesile olacak kimselerle sıcak dostluklar kurmaya işaret edilir. Rüyada vurulduğunu görmek, karşı cinse karşı duygu beslemeye, içinizin kıpırdayarak sevginizi karşıya belli etmeye ifade edilir.

Rüyada Vurulduğunu Görmek Nedir?

Rüyada vurulduğunu görmek, sevdiğiniz kimseye içinizi dökmeye, o kimseye karşı samimi duygular beslemeye, Allah’ın hayırlı kıldığı yolda daim olmaya yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, kendilerine barışık olup tutu ve davranışları ile bir çok insana da örnek teşkil ederler. Rüyada vurulduğunu görmek, bazen de sağ duyuya, özleme, beslenilen hayırlı niyetlere, hayırlı yola tabir edilir.

Rüyada Silahla Vurulduğunu Görmek

Rüyada silahla vurulduğunu görmek, bu rüya öfken kontörü yaşayan, bir çok düşmana sahip olmuş, çevresindeki insanların sevmediği kimselerdir. Rüyasında silahla vurulduğunu gören kimse, hayatı sadece kendi ekseninde yaşayan, çıkarsız kimseye el açmayan, kötü niyetli kimselerdir. Silahla vurulduğunu görmek, sembolü, haksız kazançlar elde etmeye, insanlara kin tutmaya, kötü olanın peşinden gitmeye ifade edilir.

Rüyada Vurulduğunu Hissetmek

Rüyada vurulduğunu hissetmek, bu rüya kişinin duygu yükünün ağır basarak karşı cinse karşı hissettiği duygular ile mutlu olacağına yorumlanır. Rüyasında vurulduğunu hisseden kimse, gerçekle hayal arasında kalmış, seçim yapma aşamasına gitmiş, kendisini daima diğer insanlardan farklı kılmıştır.

Rüyada Vurulduğunu Sanmak

Rüyada vurulduğunu sanmak, bu rüya kişinin aradığı kriterlere uygun kimseyle birlikte olup mutlu olacağı birlikteliğe doğru adım atacaklarına yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler, gönül ilişkilerine son derece değer veren, bir çok insanın kıskanarak yaklaştığı kimselerdir.

Alimlerin Açıklamaları?

Diyanet Yorumu, rüyada vurulduğunu görmek, günah işlemeye, yoldan çıkmaya, haram kazançlar ile yükselme amacı gütmeye işaret edilir. Bu rüyayı gören kimseler, hayatlarını menfaatler doğrultusunda yaşayarak kendisinden başka hiç bir şeye değer vermezler.

İhya Yorumu, rüyada vurulduğunu görmek, vurulduğunu görmek rüyası vuran kimse için kişinin yaşayacağı keder ve sıkıntıya işaret ederken, vurulan kimse içinse maddi ve manevi dara düşmeye, yaşanılan olaylardan etkilenmeye işaret edilir. Bu rüyayı gören kimseler uzun sürecek hastalık dönemi geçirerek elden ayaktan düşerler

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.