Rüyada “ Yalancı ” Görmek

Yalancı
Rüyada yalancı görmek, insanlara karşı güven duygusunu yitirmeye, inandığınız kimselerden beklenmeyecek davranışlar görmeye, hayal kırıklığına yorumlanır.

Rüyada yalancı görmek, kişinin karşılaşacağı kimseler ve iş hayatında yaşayacağı bir takım olumsuz olaylardan dolayı canının ciddi anlamda sıkılarak insanlara karşı güven duygusunu yitireceğine yorumlanır. Rüyada yalancı görmek, bazende kötü niyetli ahlak yoksunu kimselerle aynı ortamda yer almaya, sıkıcı muhabbetlere katılmaya, can sıkıntısına işaret edilir. Rüyada yalancı görmek, ara bozucu fitne fesat kimselere, insanlardan kötülük görmeye, ailenizle olan bağlarınızı kopmasına tabir edilir.

Rüyada Yalancı Görmek Ne Demek? 

Rüyada yalancı görmek, insanlara karşı güven duygusunu yitirmeye, inandığınız kimselerden beklenmeyecek davranışlar görmeye, hayal kırıklığına yorumlanır. Rüyasında yalancı kimseleri gören kişiler bu kimselerden dolayı inandıkları ve değer verdikleri bir çok şeyi geride bırakarak hayatlarını her daim ön yargılar içinde sürükleyeceklerdir. Rüyada yalancı görmek, kimi zaman da sahte dostluklara, maddi ve manevi hataya düşmeye, mal kaybına tabir edilir.

Rüyada Yalancı Hamilelik Görmek  

Rüyada yalancı hamilelik görmek, kişinin yaşadığı duygular karşısında hayal kırıklığına uğrayarak sonu hüsranla biten olaylara karışacağına yorumlanır. Rüyada yalancı hamilelik görmek, özellikle evli kimseler için işin yarıda kalmasına, sorunlar çıkacak bir takım olaylarla karşı karşıya kalmanıza ifade edilir.

Rüyada Yalancı Şahit Görmek  

Rüyada yalancı şahit görmek, bu rüya kişinin birbirinden güzel kazançlı ve karlı işlere girerek kısa zamanda büyük başarılara imza atacağına işaret edilir. Rüyada yalancı şahit görmek, bazende haksızlığa uğramaya, hayal kırıklığı yaşamaya, iftira gibi yüz kızartıcı olaylarla karşı karşıya kalmaya ifade edilir.

Rüyada Yalancı Hoca Görmek   

Rüyada yalancı hoca görmek, bu rüya kişinin dini amaç olarak değilde sadece maddi araç olarak görmesine, yaptığı iyilikleri hayırdan çok maddiyata dönmesine yorumlanır. Rüyada yalancı hoca görmek, bazende günaha girmeye yoldan çıkmaya, başı boş kimselerle içli dışlı olmaya ifade edilir.

Rüyada Yalancı Birini Görmek 

Rüyada yalancı birini görmek, kişinin iş hayatında maddi olarak zarar göreceği bir takım olayların içine düşerek hem kariyer hayatını hemde maddi beklentilerini olumsuz anlamda etkin kılacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler fazla duygusal olup olaylara karşı mantıksal çözümler üretmek yerine hayalci gözlerle bakan kişilerdir.

Rüyada Yalancı Emzik Görmek   

Rüyada yalancı emzik görmek, yeni ve güzel hayata başlangıç yapmaya, maddi ve manevi anlamda rahatlamaya, kısa vadeli kazanç sağlayacak işlerde yer alarak ele geçirilen fırsatları yerinde kılmaya yorumlanır. Rüyada yalancı emzik görmek, bazende yer değişikliğine, kıdem atlamaya, mevki ve makama yükselmeye, kurtuluş bulmaya tabir edilir.

Rüyada Yalancı Dilenci Görmek 

Rüyada yalancı dilenci görmek, bu rüya insanların iyi niyetlerini su istismar eden insanların duygularıyla oynayan içini kötülük kaplamış kimselere işaret eder. Rüyada yalancı dilenci görmek, bazende haram olan mallara yönelmeye hayatı kolay yollarla kazanmaya çalışmaya, umursamadan yaşamaya ifade edilir.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.