Rüyada “ Yamaç ” Görmek

Yamaç
Rüyada yamaç görmek, bu rüya gelecek kaygısı güden kimseler için uyarı anlamı taşıyıp kişinin alacağı kararlarda atacağı yanlış adımları işaret eder.

Rüyada yamaç görmek, bu rüya gelecek kaygısı güden kimseler için uyarı anlamı taşıyıp kişinin alacağı kararlarda atacağı yanlış adımları işaret eder. Rüyasında çok yüksek yamaç gören kimseler, atacağı yanlış adımlar ve çevresinde edindiği sahte dostları yüzünden ilerde ciddi mal kaybı yaşarlar. Rüyada yamaç görmek,bazen de kurulan hayallere, hedefler uğruna verilen mücadelelere, nasip ve kısmete yorumlanır. Yamaç rüyası kişinin sevdiği bir yakınından alacağı üzücü haberle yıkılarak hasta yakınını kaybedeceğine ifade edilir.

Rüyada Yamaç Görmek Ne Demek?

Rüyada yamaç görmek, sıkıntı ve kedere, maddi ve manevi mal kaybına, hastalığa, dara düşmeye, girilen yollarda mutsuz sona ulaşmaya yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler, kendilerine oldukça güvenerek gereğinden fazla önemsiz işlere el uzatırlar. Rüyada yamaç görmek, bazen de çıkılacak uzun iş seyahatine tabir edilir. Kişi bu rüyasında sevdiklerini geride bırakarak nasibinin peşinde gider. Yamaç rüyası çekilen zahmetlerin son bulmasına, amaca ulaşmaya, rızkın genişleyerek bol berekete ulaşmaya sembol edilir.

Rüyada Yamaç Paraşütü Görmek

Rüyada yamaç paraşütü görmek, yamaç paraşütü rüyası özellikle kendisini hayattan çekmiş, yenilgiyi kabullenmiş cesaret duygusunu yitirmiş kimselere işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler, çevresince dikkate alınmayan, olaylara karşı tarafsız tutum sergileyen, ileriye yönelik planları olmayan kimselerdir. Rüyada yamaç paraşütü görmek, bazen de zorluklara karşı yenilmeden dik durabilme cesaretini göstermeye, ilerde zafere ulaşarak hayatı kolay hale getirmeye ifade edilir.

Rüyada Yamaç Paraşütüne Binmek

Rüyada yamaç paraşütüne binmek, kişinin sıradanlıktan çıkarak hayatına renklilik katacak eğlenceli işler içine girmesine işaret edilir. Rüyasında yamaç paraşütüne bindiğini gören kimse, müjdeli habere nail olup sevdikleriyle bu müjdenin sevinci yaşarlar.

Rüyada Yamaç Paraşütü Yapmak

Rüyada yamaç paraşütü yapmak, bilgi ve birikiminizi arttırmaya, hayatınıza renk getirmeye, içinizde yaşattığınız olumsuz duygulardan kurtulmaya yorumlanır. Rüyada yamaç paraşütü yapmak, bazen de el becerisine sahip olmaya, çevrenizce sevilip sayılmaya, bir çok insanın ihtiyaçlarını kolay yollarla gidermeye tabir edilir.

Rüyada Yamaca Çıkmak

Rüyada yamaca  çıkmak, hedeflerin ve amaçların peşinden koşmaya, her türlü zorluğa göğüs gelmeye, hayatı sıradanlıktan uzak kılarak yaşamı sürdürmeye yorumlanır. Rüyasında yamaca çıktığını gören kimse, kendisine ve ailesine karşı kötülük yapmak isteyen bir çok düşmana sahip olup buna rağmen yaşaman duygusunu kaybetmezler. Yamaca çıkmak, sembolü bazen de tutukluluk hayatının sona ermesine, özgürlüğe kavuşmaya, murada ermeye ifade edilir.

Rüyada Yamaç Kenarında Durmak

Rüyada yamaç kenarında durmak, uyarı anlamı taşıyan bu rüya özellikle bir çok düşmana sahip kimseler için hayatın zor hal almasına, geçim derdine düşmeye işaret eder. Yamaç kenarında durduğunu gören kimse, amaçlarına ulaşmak adına çıktığı yolda zorlu bir çok tehlikeyle karşı karşıya kalarak her şeye rağmen yılmadan yoluna devam eder.  Bu rüya aynı zaman da kişinin her an ölümle karşı karşıya kalacağı hem kendisini hem de ailesini riske sokacak tehlikelere uzanacağına yorumlanır.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.