Rüyada “ Yanaktan Öpmek ” Görmek

Yanaktan Öpmek
Rüyada yanaktan öpmek, insani güzel iletişime, sevgi ve saygıya, kişinin ailesi ve dostlarıyla kurduğu sıcak ve samimi ilişkilere yorumlanır.

Rüyada yanaktan öpmek, insani güzel iletişime, sevgi ve saygıya, kişinin ailesi ve dostlarıyla kurduğu sıcak ve samimi ilişkilere yorumlanır. Rüyasında yabancı kimse tarafından öpüldüğünü gören kimse, yakın zaman da eline geçecek kazanç ve para sayesinde servete ulaşarak mal varlığında artışa ulaşır. Rüyada sevgilisi tarafından yanaktan öpüldüğünü gören kimse, ona karşı hislerini daha güçlü ve kalıcı hale getirerek hayatının her halinin dolu dolu ve güzel yaşar. Rüyada yanaktan öpmek, bazen de maddi olanaklara, güzel haber almaya, ağız tadına, mevki ve makama delalet eder.

Rüyada Yanaktan Öpmek Diyanet?

Rüyada yanaktan öpmek, yanaktan öpmek, rüyası bir çok anlamı içerdiği gibi genelde güzel ve hayırlı olanı, çıkılan yolun daima güzel olduğunu ifade eder. Örneğin kişinin rüyasından sevgilisi yanağından öptüğünü görmesi, aile bağlarının daha güçlü hale gelerek, ailesiyle olduğu ilişkileri hayırlı şekilde sonlandıracağına yorumlar. Rüyada yabancı bir kimsenin yanağından öpmek, elinize geçecek olan mala ve paraya, rüyada çocuğunuzun yanağınızdan öptüğünü görmeniz, gelecek kaygısı gütmeden hayatı yaşayarak ilerde önemli yüksek konumlara ereceğinizi işaret eder.

Rüyada Eşini Yanaktan Öpmek  

Rüyada eşini yanaktan öpmek, aile bağlarının güçlü hale gelmesine, eşiniz tarafından maddi ve manevi anlamda destek görmeye, hayatı zorluk çekmeden yaşamaya yorumlanır. Rüyasında eşini yanaktan öptüğünü gören kimse, eşinden gelecek müjdeli haber ile keyiflenerek olmasını çok arzuladığı işte hayırlı sona erer.

Rüyada Erkeğin Yanaktan Öpmesi   

Rüyada erkeğin yanaktan öpmesi, rüyada tanıdık bir erkeğin yanaktan öpmesi, sürpriz gelişmelere ve güzel haber almaya işaret ederken, tanımadığınız bir kimsenin yanadığınızdan öpmesi, ise size karşı duygularını ifade etmek konusunda yeterli cesarete sahip olamayan güven duygusu zayıf olan kimselere işaret eder.

Rüyada Birisini Yanaktan Öpmek  

Rüyada birisini yanaktan öpmek, bu rüya kişinin karşısında ki insana karşı davranışlarında normale giderek kırıcı davranışlarını geride bırakması ve ona karşı edindiği sözler sonucu kendisini affettirmeye çalışmasına yorumlanır. Rüyasında birisini yanaktan öptüğünü gören kimse, o kimseye maddi ve manevi destekte bulunarak o kimsenin rahat nefes alması için elinden gelenin fazlasını sevdiği kimseye adar.

Rüyada Sevgilinin Yanaktan Öpmesi   

Rüyada sevgilinin yanaktan öpmesi, bu rüya sizi seven kimsenin sevgisine layık olup onun sevgisi doğrultusunda bir çok zorluğun üstesinden geleceğinize yorumlanır. Rüyasında sevgilinin yanağından öptüğünü gören kimse, müjdeli haber alıp ağız tadı yerine gelir.

Rüyada Şehvetle Yanaktan Öpmek  

Rüyada şehvetle yanaktan öpmek, bu rüya hoşlandığınız kimseyle ikili ilişkilerde ilerlemeye, bir takım duygusal bağlar kurarak etkinleşmeye yorumlanır. Rüyada şehvetle yanaktan öpmek, bazen de hayatın her safhasını istekleriniz ve zevkiniz doğrultusunda yaşamaya, sıkıntı ve sorunları görmezden gelmeye, maneviyattan koparak hayatı yanlış yönlerde yaşamaya ifade edilir.

Alimlerin Açıklamaları?

Diyanet Yorumu, rüyada yanaktan öpmek, karşı cinsle yaşanacak duygusal anlara, ikili ilişkilere verilen önemlere, kişinin sevdiği kimseyle gelecek kaygısı gütmeden hayatını sürdürmesine tabir edilir.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.