Rüyada “ Yanaktan Öpülmek ” Görmek

Yanaktan Öpülmek
Rüyada yanaktan öpülmek, kısa süreli maddi ve manevi sıkıntıya düşmeye, sabrın sonunda selamete ermeye, saygı ve sevgi ile yola devam etmeye işaret edilir.

Rüyada yanaktan öpülmek, bu rüya kişinin girdiği her ortamda sağlayacağı saygı ve sevgiye, hürmete, tutum ve davranışları ile insanların gözünde değer kazanmasına yorumlanır. Rüyasında yanaktan öpüldüğünü gören kimse, gerek iş hayatı gerekse sosyal hayatında övgü alınacak bir çok başarıya imza atmış çevresindeki insanların mutluluğu ile hayatını daha güzel ve yaşanılır kılmıştır. Rüyada yanaktan öpülmek, bazen de kişinin ailesinden gördüğü maddi ve manevi destek sayesinde kendi hayatını kurma şansını yaşayarak kısa zaman da amaçları ve hedeflerine ulaşma şansına vasıl olur. Yanaktan öpülmek, sembolü bazen de sevgili niyetinde duygular beslemeye, kısmetiniz ile çıktığınız yolda muvaffakıyete ererek yolu hayırlı bitecek sona ulaşmaya tabir edilir.

Rüyada Yanaktan Öpülmek Ne Demek?  

Rüyada yanaktan öpülmek, kısa süreli maddi ve manevi sıkıntıya düşmeye, sabrın sonunda selamete ermeye, saygı ve sevgi ile yola devam etmeye işaret edilir. Yanaktan öpüldüğünü gören kişi ya da kişiler, bir çok başarıya ve güzelliğe imza atmış girdiği bir çok işten başarılı sonla ayrılmış, hayat dolu kimselerdir. Rüyada yanaktan öpülmek, bazen de kişinin ailesinin desteği ile psikolojik baskılar ve sorunlardan uzak hayat yaşamasına, girdiği her türlü işten mutlak başarılarla ayrılarak hayatını kazanmasına ifade edilir.

Rüyada Sol Yanaktan Öpülmek  

Rüyada sol yanaktan öpülmek, alınacak mutlu edici güzel habere, keyiflenmeye, kişinin yaşadığı hayatın zevki sefa içinde süre gelmesine yorumlanır. Rüyada sol yanaktan öpülmek, bazen de alınacak hayırlı ve güzel habere, mutlu olmaya, mevki ve makamda yükselişe delalet edilir.

Rüyada Sağ Yanaktan Öpülmek  

Rüyada sağ yanaktan öpülmek, rüyasında sağ yanaktan öpüldüğünü gören kimse, iş hayatında yaşadığı sorunlardan dolayı sıkıntı çekse de bu sıkıntıları kısa sürede atlatarak maddi rahatlığa erer. Rüyada sağ yanaktan öpülmek, bazen de başarıya ulaşmaya, şans ve dilek dilemeye, hayırlı olanın peşinde olmaya ifade edilir.

Rüyada Erkek Tarafından Öpülmek  

Rüyada erkek tarafından öpülmek, rüyasında erkek tarafından öpüldüğünü gören kimse, bekar ise tatsız olunacak durumlara karşı karşıya kalıp içinde bulunduğu ortamdan sıkılır. Bu rüya evli kimseler içinse eşler arası tatlı ve güzel sohbete, mutlu olmaya, neşen izin ve sağlığın yerine gelmesine ifade edilir.

Rüyada Sevgili Tarafından Öpülmek  

Rüyada sevgili tarafından öpülmek, bekar kimseler için hayırlı ve güzel kısmete, murada ve başarıya ulaşmaya, gelecek kaygısı gütmeden hayatı korkusuzca yaşamaya ifade edilir. Rüyada sevgili tarafından öpülmek, bazen de ciddi ilişkiye imza atmaya, yerine kararlar almaya, elinize geçecek fırsatları yerinde kılmaya ifade edilir.

Rüyada Anne Tarafından Yanaktan Öpülmek  

Rüyada anne tarafından yanaktan öpülmek, bu rüya kişinin ihtiyaç duyması halinde ailesinden gördüğü maddi ve manevi destek sayesinde zorluk çekmeden bir çok ihtiyacını gidererek hayatını kolaylıkla kazanacağına yorumlanır. Rüyada annesi tarafından yanaktan öpüldüğünü gören kimse, mutlu olup girdiği birçok işi zevkle ve istekle gerçekleştirir.

Alimlerin Açıklamaları?

Diyanet Yorumu, rüyada yanaktan öpülmek,  bu rüya kişinin hayırlı ve güzel haberlere vasıl olup kazancını arttıracak yatırımlara nail olacağına işaret eder. Rüyasında yanağından öpüldüğünü gören kimse, müjdeli olan habere vasıl olup hayatı ve düzenini bu çerçevede etkin kılar.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.