Rüyada “ Yanan Ev ” Görmek

Yanan Ev
Rüyada yanan ev görmek, yanan ev sembolü, Allah'a isyana, dara düşmeye, yaşanılan hayattan bıkmaya, girilen hayat mücadelesinde yenilgiye düşmeye yorumlanır.

Rüyada yanan ev görmek, yanan ev rüyası maddi ve manevi yaşanacak sıkıntılara delalet ederken, bazen de Allah’a karşı isyana, yaşanılan hayattan zevk almamaya işaret eder. Bu rüyayı tek bir anlamda ifade etmek yeterli olmadığı gibi birden fazla anlamda da yer verebiliriz. Örneğin rüyasında evin yandığını fakat duman çıkmadığını gören kimse, başarı sağlayarak kolay yollarla hayatını kazanma şansını yakalar. Rüyada hanede kara duman yükselmesi, başınıza gelecek kötülükleri, mal kaybı yaşamaya, hastalığa işaret eder. Rüyasından yanan evden kurtulduğunu gören kimse, yanlış arkadaşlık kurduğu kimselerden kurtularak kötü anlamda çıktığı yoldan kısa zaman da dönme şansına erme şansını yakalar.

Rüyada Yanan Ev Görmek Nedir?  

Rüyada yanan ev görmek, yanan ev sembolü, Allah’a isyana, dara düşmeye, yaşanılan hayattan bıkmaya, girilen hayat mücadelesinde yenilgiye düşmeye yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler,korkularıyla yaşayarak duygularını ve düşüncelerini çevreye karşı açıklama hissinden uzak olurlar. Rüyada yanan ev görmek, bazen de hayallerden uzak bağımsız yaşamaya, gelecek kaygısı gütmemeye, kendinizi mutlu kılacak her türlü aktiviteyi yok saymaya işaret edilir.

Rüyada Yanmış Ev Görmek  

Rüyada yanmış ev görmek, yanmış ev sembolü, yanan ev sembolüne anlam olarak benzer ifadeleri  içerse de  bu rüya yolun sonuna gelindiğinin kişinin hayatı sil baştan yaşayarak yoluna sil baştan devam edeceğini işaret eder. Rüyada yanmış ev görmek, bazen de kurtuluşu, yaşanılan sıkıntıların son bulmasını, öz gürlüğe kavuşmayı, rahatlığı işaret alır.

Rüyada Işıkları Yanan Ev Görmek  

Rüyada ışıkları yanan ev görmek, ışıkları yanan ev sembolü, diğer rüya yorumlarına istinaden daha hayırlı ve güzel olup kişinin geleceğinin güzel olup kazandığı kısmeti ile kimseye muhtaç olmadan hayatını kazandığını işaret eder. Rüyada ışıkları yanan ev görmek, bazen de murada ermeye, evlilik kararı almaya, karşınıza çıkacak hayırlı kısmetiniz ile yola devam etmeye ifade edilir.

Rüyada Yanan Eski Ev Görmek  

Rüyada yanan eski ev görmek, bu rüya geçmişte yaşadığınız anıları bir bir unutmaya, geçmişle aranıza çizgi çekmeye kendinizi gelecek hayata bağlı kılmaya yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler, duygularını, düşüncelerini, anılarını ve hislerini bir kenara bırakarak  hayatı sadece amaçları doğrultusunda yaşarlar.

Rüyada Yanan Ahşap Ev Görmek   

Rüyada yanan ahşap ev görmek, yanan ahşap ev sembolü, alınacak yanlış karar sonucu mal kaybı yaşamaya, hane halkıyla sorunlar yaşayarak hanede birlik ve düzenin bozulmasına sebebiyet vermeye yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler, dik başlı oluşları ve düşüncesizce davranışları yüzünden sık sık sorunlar içine girerek girdikleri hiç bir ortamdan mutlu sonla ayrılamazlar.

Rüyada Yanan Evden Kaçmak 

Rüyada yanan evden kaçmak, bu rüya kişinin hayatının sınav niteliği taşıyıp girdiği sınavdan başarısını ya da kaybedilişini içerir. Rüyasında yanan evden kaçtığını gören kimse, kurtuluşa nail olurken, kaçamamak, ise maddi ve manevi zarar uğramaya, zora düşmeye işaret eder. Rüyada yanan evden kaçmak bazen de uzatılan yardım elleri sayesinde  yaşanılan zorluklardan sıkıntı yaşamadan ayrılmaya, rahat nefes almaya ifade edilir.

Rüyada Yanan Evi Söndürmek  

Rüyada yanan evi söndürmek, sıkıntıların sonunda rahata ermeye, keyfin yerine gelmesine, yüzünüzün gülüp girdiğiniz bir çok işte başarı sağlamaya yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, hayata karşı vermiş olduğu bir çok sınavdan başarılı sonuç almış yaşadıkları üzücü olayların Allah’tan geldiğine inanıp hiç bir zaman isyan etmemiş, şükrederek yaşamış kişilerdir.

Rüyada Yanan Ev Çatısı Görmek   

Rüyada yanan ev çatısı görmek, bu rüya kişinin maneviyatında düşüşe, Allah’a isyanına, hayatını daha kötü yolda sürdürerek hayırlı nasip ve kısmetini köreltmesine yorumlanır. Rüyada yanan ev çatısı görmek, bazen de hastalığa, sıkıntıya, mal kaybına, hanede yaşanacak tartışmalara delalet edilir.

Alimlerin Açıklamaları? 

Diyanet Yorumu, rüyada yanan ev görmek, bu rüya kişinin inancını günden güne körelterek İslamdan ve inancından uzak yaşamasına, hayatını yanlış yollarla kazanarak yoluna devam etmesine yorumlanır. Rüyada yanan ev görmek, bazen de inancın zayıflamasına, soğumaya, yanlı kişilerle dostluk kurmaya ifade edilir.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.