Rüyada “ Yanan Soba ” Görmek

Yanan Soba
Rüyada yanan soba görmek, yanan soba rüyası bazen bolluk ve bereketi, kazancı ve sağlığı işaret ettiği gibi bazen de maddi sıkıntıyı, kötü haberi işaret eder

Rüyada yanan soba görmek, yanan soba rüyası bazen bolluk ve bereketi, kazancı ve sağlığı işaret ettiği gibi bazen de maddi sıkıntıyı, kötü haberi işaret eder. Rüyasında kış mevsiminde yanan soba gören kimse, maddi ve manevi rahata ererken, yaz mevsiminde yanan soba gören kimse ise elden çıkacak mal ile maddi sıkıntıya boğulur. Rüyada yanan soba görmek, kimi zaman da size karşı hayırlı ve güzel ameller besleyen zorda kaldığınız her durumda size yardım elini uzatan fedakar kimseye işaret eder. Rüyasında yanan sobanın yanına oturduğunu gören kişi, girdiği bir çok işten gönül rahatlığı ile sıyrılarak kısa zaman da amaç ve hayallerine kavuşma şansını bulur.

Rüyada Yanan Soba Görmek Diyanet?

Rüyada yanan soba görmek, yanan soba hayırlı nasibi, muradı, ele geçecek kazançları, esenliği tabir edildiği gibi, bazen de hastalığı, eşler arası ayrılığı zoru işaret eder. Bu rüyayı gören kişiler genelde girdikleri her türlü işte karamsar olup her daim yanılgı duygusuna kapılırlar. Rüyada görülen yanan soba sembolü, bazen de hataya düşmeye, istenmeyen davranışlar sergilemeye, kendinizi toplum karşısında küçük duruma düşürmeye ifade edilir.

Rüyada Yanan Soba Borusu Görmek  

Rüyada yanan soba borusu görmek, yanan soba borusu sembolü, yakın olduğunuz kimseyle aranızda yaşanacak problemlere ve sıkıntılara işaret eder. Bu rüya kişinin dostlarına karşı duyduğu güven duygusunu yeniden ölçerek attığı adımlarda temkinli ve dikkatli olmasını işaret eder. Rüyada yanan soba borusu görmek, kimi zaman da hastalığa, kötü haber almaya, bulunduğunuz mevkiyi kaybetmeye ifade eder.

Rüyada Alevli Yanan Soba Görmek  

Rüyada alevli yanan soba görmek, mal varlığında artışa, ticari itibara, kolaylıkla elde ettiğiniz mallar ile kısa zaman da yükselişe ermeye ifade edilir. Rüyasında alevli yanan soba gören kimse, eline geçen her türlü fırsatı başarıyla sonuçlandırarak hayatını ve yaşantısını kolay ve yaşanılır hale getirir.

Rüyada Yanan Sobayı Söndürmek  

Rüyada yanan sobayı söndürmek, ferahlık olarak tabir edilen bu rüya sıkıntılardan ve zorluklardan sıyrılmaya, rahat nefes almaya,hayatın daha güzel ve yaşanılır hal alarak hayırlı şekilde yola devam etmeye işaret eder. Rüyada yanan sobayı söndürdüğünü gören kimse, kırgın olduğu kimseyle arasını düzelterek dostlarıyla yaşadığı sorunlarını gidermiş olur.

Rüyada Yanan Sobaya Kömür Atmak  

Rüyada yanan sobaya kömür atmak, bu rüya kişinin iyi niyetler besleyerek çıktığı yolda zahmetsiz şekilde yoluna devam ederek hayatını kazanma yönünde aşama atlayacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler, kararlı, hayallerinin ve amaçlarının peşinden giden, her türlü zorluğa göğüz gelebilen sağ duyulu kimselerdir.

Rüyada Yanan Sobada Isınmak  

Rüyada yanan sobada ısınmak, hayırlı ve güzel olan bu rüya kişinin dara ve sıkıntıya düştüğü anda uzatılacak yardım eli sayesinde düze çıkarak kişi sayesinde maddi ve manevi anlamda keyifleneceğine yorumlanır. Rüyasında yanan sobada ısındığını gören kimse, önü açık, geleceğe umut dolu gözlerle bakan, kazandığı kazancın belli bölümünü ihtiyaca olan kimselerle paylaşan iyilik sever kimsedir.

Alimlerin Açıklamaları? 

Diyanet Yorumu, rüyada yanan soba görmek, hayırlı nasip ve kısmet olarak ifade içeren bu rüya bazen bolluk ve bereketi içerse de bazen de yaşanacak maddi zorlukları ve dara düşmeyi işaret alır. Bu rüya kişinin maneviyatını da yakında içerip inancına karşı soğukluğunu içerip kişiye uyarı anlamı taşır.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.