Rüyada “ Yangın Çıkması ” Görmek

Yangın Çıkması
Rüyada yangın çıkması, gereksiz korkulara kapılmaya, yaşadığınız hayattan zevk almak yerine mutsuzluğunuzu her fırsatta dile getirmeye yorumlanır.

Rüyada yangın çıkması, yangın çıkması sembolü görülen rüyanın şekline bağlı olarak ifade etmek en güzel ve hayırlı yorumlama şekli olacaktır. Rüyada çıkan yangında alev görülmesi, kötülüklerin geride kalmasına, kişinin hayatını güzel hale getirecek etkinliklere yönelmesine, mutlu olmasına yorumlanır. Rüyada görülen yangında alev yerine duman görülmüş ise bu rüya kişinin hayal ettiği tüm güzelliklerin geride kalarak kişiyi hayata bağlayan bağlarının sonlanacağına işaret eder. Rüyada yangın çıkması, kimi zaman da hanede hasta olan yakınınızı kaybetmeye, üzüntüye, dertlerin bir bir çoğalarak hayatınızın yaşanmaz hal almasına tabir edilir.

Rüyada Yangın Çıkması Ne Demek?

Rüyada yangın çıkması, gereksiz korkulara kapılmaya, yaşadığınız hayattan zevk almak yerine mutsuzluğunuzu her fırsatta dile getirmeye yorumlanır. Yangın çıkması rüyasını gören kimseler, sınav niteliğinde olan hayatlarında daima başarısız olmuş eline geçen fırsatlara rağmen mutlu olmamışlardır. Rüyada yangın çıkması, bazen de kabul edilmeyen hatalara düşmeye, dostlarınızla aranızın açılmasına sebep olacak olaylar yaşamaya, mal kaybına delalet eder.

Rüyada İş Yerinde Yangın Çıktığını Görmek

Rüyada iş yerinde yangın çıktığını görmek, bu rüya kişinin iş hayatında umduğu başarıya ulaşamayarak verdiği sözler ile zor duruma düşeceğine yorumlanır. Rüyasında iş yerinde yangın çıktığını gören kimse, büyük umutlar besleyerek girdiği işlerde mutsuz sona ererek girdiği bir çok işi başarısız şekilde sonlandırır. Rüyada iş yerinde yangın çıktığını görmek, kimi zamanda  ticarette beklentilerin altına düşmeye, mal kaybına, dostlarınızla aranızın açılmasına delalet eder.

Rüyada Ormanda Yangın Çıktığını Görmek 

Rüyada ormanda yangın çıktığını görmek, iyiye ve güzel yorumlanmayan bu rüya kişinin mal kaybı yaşayarak bin bir güçlü elde tuttuğu bir çok malını kaybedeceğine işaret eder. Rüyasında ormanda yangın çıktığını gören kimse, hayata  karşı yapayalnız kalıp en zor anında yakınında hiç bir dostunu göremeyecektir. Rüyada ormanda yangın çıktığını görmek, bazende iftiraya uğramaya, hakkınızda kötü söz içerecek kimselerle karşı karşıya kalmaya ifade edilir.

Rüyada Mutfakta Yangın Çıktığını Görmek 

Rüyada mutfakta yangın çıktığını görmek, bu rüya kişinin maddi anlamda gelir düzeyin de çöküşe giderek ummadığı yerlerden kötü sonuçlar göreceğine yorumlanır. Rüyada mutfakta yangın çıktığını görmek, bazen de ağız tadının bozulmasına, aile bağlarının kopmasına, kişinin birbirlerine olan sevgisinin tükenmesine ifade edilir.

Rüyada  Okulda Yangın Çıktığını Görmek 

Rüyada okulda yangın çıktığını görmek, kişinin öğrencilik hayatında başına gelen üzücü bir olayın etkisinden kurtulamayarak uzun süre bu psikoloji ile hayatını devam ettireceğine yorumlanır. Rüyada okulda yangın çıktığını görmek, bazen de eğitim ve öğretime verilen değere, kişinin gelecek hayatını güvence altında tutmak ve daha güzel hayata sahip olmak için kollarını sıvamasını ifade edilir.

Rüyada Evde Yangın Çıktığını Görmek 

Rüyada evde yangın çıktığını görmek, bu rüya hanede yaşanacak maddi sıkıntıların günden güne artarak kişinin ailesine karşı kendisini zayıf görmesine yorumlanır. Rüyada evde yangın çıktığını görmek, bazen de aile bireyleri ile sorunlar yaşamaya, söylenen sözlerin yerine getirilmemesinden dolayı sıkıntıya düşmeye ifade edilir.

Rüyada Yangın Çıktığını Görmek Ve Söndürmek

Rüyada  yangın çıktığını görmek ve söndürmek, bu rüya kişinin başına gelecek olan üzücü olaydan yara almadan kurtularak yoluna kaldığı yerden devam edeceğine yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, inancı ve kararlı oluşu sayesinde her türlü işin üstesinden zorluk çekmeden gelerek yoluna kararlılıkla devam eder.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.