Rüyada “ Yaprak Toplamak ” Görmek

Yaprak Toplamak
Rüyada yaprak toplamak, yapılan yanlışlardan dönmeye, hatalardan ders çıkarmaya, bir ayıbın üstünü örterek bilinmesine engel olmaya yorumlanır.

Rüyada yaprak toplamak, yapılan yanlışlardan dönmeye, hatalardan ders çıkarmaya, bir ayıbın üstünü örterek bilinmesine engel olmaya yorumlanır. Yaprak topladığını gören kimseler, boyundan büyük işlere kalkışarak bütün yükleri kendi omuzlarına bindirirler. Bu rüya gereğinden fazla sorumlukluk almaya, fedakarlıkta sınır tanımamaya, başkalarının mutluluğu uğruna kendi yaşantınızdan vaz geçmeye ifade edilir. Rüyada yaprak toplamak, yaşanılan sağlık sorunlarından kurtulmaya, rahatlamaya, kesin ve kalıcı çözümler getirerek hayatınızda önemli değişikliklere gidilmeye tabir edilir. Bu rüya kazançta artışa gitmeye, ortaklı kurduğunuz kimselerle karlı bir çok işe imza atmaya, adalet içinde herkese eşit davranarak kul hakkından uzak olmaya sembol edilir.

Rüyada Yaprak Toplamak Ne Demek?

Rüyada yaprak toplamak, kötü alışkanlıklardan vazgeçmeye, bilinmesini istemediğiniz bir olayın üstünü örtmeye, çevreye karşı sorun yokmuş gibi izlenimler bırakmaya yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, hayata dahil tüm zorlukları kendi çabaları ile aşma amacını güderek bu anlamda kimseden yardım direnmezler. Yaprak toplamak, sembolü, gören kişiler için bazen de nasibe ulaşmaya, rızkı geniş kılmak adına mücadele içine girmeye, her türlü zorluklara baş eğmeden yola devam etmeye sembol edilir.

Rüyada Yaprak Toplayan İnsanlar Görmek

Rüyada yaprak toplayan insanlar görmek, alışılmışın dışına çıkmaya, var olan hayattan vazgeçmeye, size tecrübeleri ile bir çok iş fırsatı doğuracak kimselerle yola devam etmeye yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, kendilerini geliştirmek ve tecrübelerini arttırmak adına içinde oldukları işlerde eğitim alarak farklı bir çok semir ve etkinliğin içinde yer alırlar.

Rüyada Ağaçtan Yaprak Toplamak

Rüyada ağaçtan yaprak toplamak, hayatı güzel yanlarıyla yaşayan rüya sahibinin yaşayacağı  tatsız olaylar yüzünden ciddi anlamda başının ağrıyarak zor duruma düşeceğine işaret edilir. Bu rüyayı gören kimse, verdiği hayat mücadelesinden başarısız sonla ayrılmış, elde ettiği tüm değerlerini kaybetmiş, yavaş yavaş sıfırı sona doğru gelmiş kimsedir.

Rüyada Yerden Yaprak Toplamak

Rüyada yerden yaprak toplamak,  Allah’ın selametine ererek kötülükleri ve günahları def etmeye, her türlü belaya karşı korunma amacı gütmeye ifade edilir. Rüyasında yerden yaprak topladığını gören kimse, kendisine yönelik yapılan kötülükler karşısında sessizliğini korumuş her fırsatta Allah’a sığınmış onun gücü ve kudreti ile yoluna devam etmiştir.

Rüyada Yeşil Yaprak Toplamak

Rüyada yeşil yaprak toplamak, yapılması gerekilen işlerde plan çerçevesinde hareket edilerek yanlışlardan ve hatalardan kaçınılmaya çalışılmaya ifade edilir. Bu rüyayı gören kimse, deyim yerindeyse eşeğini sağlam kazığa bağlayan, işini şansa bırakmayan, hem inancını ve de ticari faaliyetini aynı doğrultuda sürdürmeye çalışan kimsedir.

Rüyada Yaprak Görmek

Rüyada yaprak görmek, murada ermeye, nasip kapılarının açılmasına, hayal ettiğiniz dünyaya ulaşma şansını yakalamaya ifade edilir. Yaprak rüyası kazançta artışa, sağlık sorunlarından muaf yaşamaya, meslek hayatınızda yükselme şansını elde etmeye yorumlanır. Yeşil yaprak rüyası hoş görüyü, sohbeti, güler yüzü içerirken, kuru yaprak ise tatsız olayları hastalığı, elden çıkacak olan malı  işaret eder.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.