Rüyada “ Yılan Balığı ” Görmek

Yılan Balığı
Rüyada yılan balığı görmek, yılan balığı rüyası başarılarınızı ve yaptığınız işleri çekemeyen çevrenizde yer edinmiş sizi kıskanan kimselere  işaret eder.

Rüyada yılan balığı görmek, yılan balığı rüyası başarılarınızı ve yaptığınız işleri çekemeyen çevrenizde yer edinmiş sizi kıskanan kimselere  işaret eder. Rüyada yılan balığı yakaladığınızı görmek, iyiye ve güzele yorumlanır. Rüyada elinizden yılan balığın kaçırdığınızı görmeniz, kalıcı olmayan mallara sahip olacağınıza tabir edilir. Kadın ya da erkek kimseler için görülen yılan balığı sembolü, kısa süreli olacak zevk olarak söylenir. Rüyada yılan balığı görmek, bazen de başarılarınızı çekemeyen size her daim düşmanlık besleyen sizden haz almayan kimselere yorumlanır. Bu kimseler fitne fesat olup yapıları itibariyle rüya sahibi üzerinde olumsuz etkiler yaratırlar. Yılan balığı sembolü, bazen de gerekli gereksiz konuşan, söylemleri ile insanlara rahatsızlık hissi yaratan ne konuştuğunu bilmeyen basit kimselere tabir edilir. Rüyada yılan balığı yakalamak, sıkıntı ve dertlerin son bulmasına, keyfinizin yerine gelmesine, müjdeli haber alacağınıza rivayet edilir. Rüyada yılan balığı görmek, kişinin hayatını değiştirecek şansı ve talihi yakalamasına, kazancını kat ve kat arttıracak işlere imza atarak her anlamda rahat yüzü görmesine tabir edilir.

Rüyada Yılan Balığı Görmek Ne Demek

Rüyada yılan balığı görmek, geleceğe yönelik düşüncelerinizi faaliyete sokarak planlarınızı hayata geçirmeye çalışmaya yorumlanır. Bu rüya yaşanılacak güzel anıların kapıda olduğuna, üzüntü duyacağınız bir çok sorunu geride bırakacağınıza tabir edilir. Rüyada yılan balığı görmek, bazen de uzun ince bir yola  gitmeye, sevdiğiniz kimseleri geride bırakmaya, alın teri dökerek ve zahmet çekerek amaca ulaşmaya sembol edilir.

Rüyada Yılan Balığı Yakalamak

Rüyada yılan balığı yakalamak, rüyasında yılan balığı yakaladığını gören kimse, parasal olarak bütün sıkıntılarından kurtularak daha güzel ve yaşanılır hayata vasıl olur. Rüyada yılan balığı yakalamak, bazen de mutlu olmaya, hoş sohbete, insanlara faydalı uğraşlarda bulunmaya sembol edilir.

Rüyada Yılan Balığı Yemek

Rüyada yılan balığı yemek, kişi ya da kişiler için gerçekleşecek hayırlı kısmet şeklinde ifade edilen rüya özellikle bekar kimseler için evlilik yolunda hayırlı sona ulaşmaya tabir edilir. Rüyasında yılan balığı yediğini gören kimse, kendilerine hayrı dokunacak insanlarla bir araya gelerek onlardan görecekleri yardımlar doğrultusunda amaçlarına ulaşırlar.

Rüyada Yılan Balığı Öldürmek

Rüyada yılan balığı öldürmek, özellikle ticaretle uğraşan kimseler için uyarlanmış bu rüya kişinin bir çok rakibini saf dışı bırakarak gücü ve kudreti her daim elinde tutacağına yorumlanır. Rüyada yılan balığı öldürmek, bazen de soğukkanlı olmaya, olaylara karşı yapıcı gözlerle yaklaşmaya, zafere ulaşmak adına amaç edinmeye tabir edilir.

Rüyada Balık  Görmek

Rüyada balık görmek, kısmetin haberci olarak nitelenen balık rüyaları en hayırlı rüyalardan olup kişinin elde edeceği nasibi şeklinde ifade edilir. Bu rüyayı gören kişiler en hayırlı rızklara nail olup, bolluk ve bereket içinde ömürlerini geçirme şansına sahip olurlar. Rüyada balık görmek, aynı zamanda mevki ve makama, şöhrete ermeye, izzet ve ihtişama, sadık hizmetçiye ifade edilir

Rüyada Yılan Görmek

Rüyada yılan görmek, çoğunlukla iki farklı ve karşıt imgeyi de içinde barındırdığı düşünülen yılan, bu nedenle, iki farklı doğrultuda değerlendirilir. Bunlardan biri, yıkımın ve kötülüğün; diğeri de, yaşamın ve yenilenmenin, gençleşmenin simgesi olduğu doğrultusundadır.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.