Rüyada “ Yılan ” Görmek

Yılan
Rüyada yılan görmek, rüyada görülen yılan kadına, gizli düşmana, saltanata, gören kişinin geçimine, beyliğe, mal sahibine, devlete işaret eder.

Rüyada yılan görmek, rüyada görülen yılan kadına, gizli düşmana, saltanata, gören kişinin geçimine, beyliğe, mal sahibine, devlete işaret eder. Yılan rüyasını ünlü rüya alimimiz Cafer-i Sadık ( r.a ) yılanı, gizli düşmanlık, saltanat, selamet, evlilik, sel şeklinde yorumlamışlardır. Yılan rüyası aynı zaman da mesleki hayatınızda  başarması zor işlerle uğraşarak, bir çok konuda sıkıntıya düşeceğinize tabir edilir. Rüyada görülen yılanın sürünerek size doğru geldiğini görmek, size zarar vermek isteyen kişilerin bir araya gelerek size karşı savaş açacaklarına tabir edilir. Yılan rüyası bazen de maddi durumun düzelmesine, ailevi hayatınızda yaşanılan sıkıntı ve sorunların aşılacağına işaret edilir. Yılan rüyaları şeytani rüyalar olduğu için bu rüyaları başkalarına anlatmamak, cenabı hakka sığınmak en doğru yaklaşım biçimi olacaktır. Rüyada yılan görmek, hastalığa, elden ayaktan düşmeye, çaresiz olmaya, inandığınız güvendiğiniz yakınlarınızın bir bir etrafınızdan yok olup gitmesine sembol edilir. Rüyada yılan öldürmek, düşmana karşı galip gelmeye, size yönelik kötülük yapmak isteyen kimseleri bozguna uğratmaya, ömrü zaferle süslemeye yorumlanır.

Rüyada Yılan Görmek Ne Demek?

Rüyada yılan görmek, yılan rüyası birbirinden farklı eylemlerle anlatılır. Bunlar gizli düşman, saltanat, beylik, esenlik şeklindedirler. Rüyasında vücudunun herhangi bir yerinde yılan çıktığını göre kimse, aile fertlerinden birinin düşmanlığına vasıl olur. Bu rüya bazen  gizli düşmana işaret ettiği gibi bazen de dilek ve isteklere, yönetici vasfına ulaşmaya, orduya komuta etmeye işaret edilir. Rüyasında yılan sembolünü gören kimseler, her fırsatta kendilerine kötülük yapma eyleminde bulunacak sinsi düşmana sahip olurlar.

Rüyada yılan görmek diyanet yorumu, uyarı mahiyeti taşıyan yılan rüyası sizi tehdit eden saklı düşmanlarınıza işaret eder. Bu rüya gerçek hayatınızda her fırsatta karşınıza çıkacak,olmayacak şeyler yaparak zor duruma düşmenize vesile olacak sinsi düşmanlarınıza yorumlanır. Yılan rüyaları yanlış kimselerle gönül ilişkisi içinde olmaya da tabir edilir. Kişinin ahlak yoksunu bir kimsenin ağına kapılarak hem ailesini hem de sevdiği kimseleri görmezden gelerek ilerde pişman olacağı yanlışlar sergileceğine sembol edilir.

Rüyada Zehirsiz Yılan Görmek 

Rüyada zehirsiz yılan görmek, rüyada size zarar vermeyen zehirsiz yılan görmeniz elinize geçecek bol miktarda paraya, ganimete ulaşamaya yorumlanır. Rüyasında zehirsiz yılan gören kimse, yaptığı her işte başarılı olmuş hayatının her karesinde mutlu olmuştur.

Rüyada Su Yılanı Görmek

Rüyada su yılanı görmek, oldukça hayırlı ve güzel rüyadır. Kişinin zengin kadir kıymet bilen kimse ile dostluk kurarak hayatını garanti altına alacağına tabir edilir. Bu rüya aynı zaman da mal varlığınız da artışa gitmeye, hayatı dolu dolu yaşayarak daha keşfetmediğiniz yerleri keşfetmeye yorumlanır.

Rüyada Yavru Yılan Görmek

Rüyada yavru yılan görmek, pasif etkisiz düşmana işaret eden rüya gören kişinin çevresinde düşmanlık yapmak yerine egosunu tatmin etmek adına yanlış söylemlerde bulunarak kişiyi rahatsız eden fesat düşmanlarına işaret eder. Rüyada yavru yılan görmek, bazen de ticaret hayatına atılmaya, ailenizden maddi ve manevi destek görmeye, bekar kimseler içinde evliliğe yorumlanır.

Rüyada Yılan Eti Görmek

Rüyada yılan eti görmek, mal, mülk ve zenginliğe işaret olan rüya yaptığınız işlerde kazançlı bir çok yatırıma ulaşma şansını elde edeceğinize yorumlanır. Bu rüya gizli düşmana işaret ettiği gibi kişinin çiğ ya da pişmiş yılan yemesi, rakipleri karşısında her türlü başarı sağlayacağını gösterir.

Rüyada Siyah Yılan Görmek

Rüyada siyah yılan görmek, güçlü kudretli düşmana işaret eder. Siyah yılan sembolü, hile ve oyunla düşmanın size yönelik yaptığı en büyük etkenidir. Bu rüya başka bir değişle ordu generallerine tabir edilir.

Rüyada Yeşil Yılan Görmek

Rüyada yeşil yılan görmek, dinin düşmanı demektir. Rüyasında sokakların yılanlarla dolu olup yılanların istilasına uğradığını görmesi, görülen bölgede savaşın meydana gelerek ölümlerin gerçekleşeceğine yorumlanır.

Rüyada Beyaz Yılan Görmek 

Rüyada beyaz yılan görmek, yılanın beyaz olması zayıf, güçsüz düşmana işarettir. Bu rüya kişinin yaşanan olaylara fazla aldırış etmeden hayatına normal seyrinde devam etmesini simgeler. Rüyada görülen beyaz yılan hakkında ünlü rüya alimimiz Kirman’i beyaz yılanı görüp onu tuttuğunu gören kimse, yüksek mertebelere ulaşır şeklinde yorumlamıştır.

Rüyada Boğa Yılanı Görmek

Rüyada boğa yılanı görmek, sıkıntılı günler yaşamaya, kişinin ağır hastalık geçirerek uzun süre kendisini toparlayamayacağı na yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler çevrelerini saran kötü düşmana vasıl olup girdikleri bir çok işte sekteye uğrarlar.

Rüyada Kıvrılmış Yılan Görmek

Rüyada kıvrılmış yılan görmek, rüyada kıvrılan yılan görmek, kurtulması ve aşılması zor duygusal enerji ve bağlara işaret eder.

Rüyada Yılan Derisi Görmek

Rüyada yılan derisi görmek, rüyada yılan derisini altın olarak bulduğunu görmek, meliklerin ve alimlerin hazinesinin ele geçmesine yorumlanır. Bu rüyayı gören kimse, değerli eşya ve ziynete sahip olup hayatı bolluk ve bereket içinde yaşar.

Rüyada Kobra Yılanı Görmek

Rüyada kobra yılanı görmek, kobra yılanı ikili ilişkilerde tatsız olaylara, sevdiğiniz kimseyle aranızın açılmasına sebep olacak tartışmaların içine girmeye yorumlanır. Rüyasında kobra yılanı tarafından ısırıldığını gören kimse, kendisine dost olarak  gördüğü insanlardan zarar görerek beklenmedik üzücü olayların içine düşerler.

Rüyada Engerek Yılanı Görmek

Rüyada engerek yılanı görmek, hayra ve iyiye yorumlanmayan rüya size karşı kötülük besleyen hasımlarınızın size zarar vermek adına oyun hazırladıklarına yorumlanır. Bu rüya adımlarınızı dikkatli atmanız adına size yönelik uyarı işareti taşır.

Rüyada Büyük Yılan Görmek

Rüyada büyük yılan görmek, rüyada görülen büyük yılan, güçlü düşmana, korku ve endişeye  zayıf yılan görmek ise zayıf düşmana işaret eder. Rüyasında büyük yılan gören kişiler, rakipleri karşısında yenik duruma düşerek  hayallerine son verirler.

Rüyada Küçük Yılan Görmek

Rüyada küçük yılan görmek, rüyada zayıf, küçük yılan görmek, pasif, zararsız, korkularının esiri oluş zayıf düşmana işarettir. Bu rüya aynı zaman da iyi niyete, güzel düşüncelere, olumlu düşünerek hayırlı işlere girişmeye tabir edilir.

Rüyada Uzun İri Yılan Görmek

Rüyada uzun yılan görmek, korku ve endişeye, aileden gelecek kötülüklere işarettir. Rüyasında iri uzun yılan gören kimse, komşusu tarafından kötülük görecektir. Rüya tabircileri, uzun iri yılana sahip olmaya, kişinin saltanat sahibi olması şeklinde ifade etmişlerdir.

Rüyada Evde Yılan Görmek

Rüyada evde yılan görmek, hane içinde size karşı düşmanlık besleyen bir kimsenin varlığına işaret eder. Rüyada evde birden fazla yılan görmek, düşmanlarının çokluğuna, evde yılan öldürmek, düşmanlarınıza karşı galip geleceğinize tabir edilir. Rüyada evde siyah yılan görmek, verdiğiniz mücadelede yenik düşeceğinize, rüyada küçük yılan görmek, ise zayıf düşmanın olduğunu işaret eder.

Rüyada Ölü Yılan Görmek

Rüyada ölü yılan görmek, ölü yılan rüyası insanlar hakkında yerli yersiz konuşmalar yaparak çevresinde bulunan insanların zarar görmesine sebep olan kötü niyetli kimselere ve bu kimselerden gelecek kötülüklere yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler, yaptıkları kötülüklerden utanç duyacakları gibi bulunduğu yerden de uzaklaştırılacaktı.

Rüyada Yılan Öldürmek

Rüyada yılan öldürmek, rüyada yılan öldürdüğünüzü görmeniz düşmanınızla verdiğiniz savaştan galip ayrılacağınıza yorumlanır. Rüyada yılanla boğuşup kavga etmek, düşmanınızla kavga etmeye, ona karşı zafer sağlamaya ifade edilir. Rüyada sokaklarda yılan öldürdüğünü görmek, yapılacak savaşlara, düşmanlarınızı yenilgiye uğratacağınıza tabir edilir.

Rüyada Yılan Yakmak

Rüyada yılan yakmak, yaşanılan sıkıntı ve sorunlardan rahat şekilde kurtulmaya, iyi niyetli bir çok kimseyle arkadaşlık ederek hayatınızı normal seyrine sokmaya tabir edilir. Bu rüya maddi yükün hafiflemesine, borçların azalmasına, ağız tadınızın ve sağlığının yerine gelmesine tabir edilir.

Rüyada Yılandan Korkmak

Rüyada yılandan korkmak, düşmanın şerrinden ve kötülüklerin emin olmaya, olabilecek saldırılara karşı savunma pozisyonu almaya yorumlanır. Rüyasında yılandan korktuğunu gören kimse, kafasında şekillendirdiği amaç ve eylemlerini erteleyerek uzun süre planlarını askıya alır.

Rüyada Yılandan Korkmamak

Rüyada yılandan korkmamak, bu rüya yüksek derecelere ulaşamaya, hedeflerinizin peşinden giderek kararlı olduğunuzu her defasında rakiplerinize göstermeye yorumlanır. Rüyasında yılandan korkmadığını gören kimse, öz güvenini kontrol altında tutarak hedef ve amaçlarını kusursuz şekilde gerçekleştirir.

Rüyada Yılan Yutmak

Rüyada yılan yutmak, işlerinizde başarılı olunmaya, kazanç elde etmeye, evli iseniz hayırlı evlada sahip olmaya yorumlanır. Rüyasında yılan tuttuğunu gören kimse, ortaklık kurduğu kimselerle ticari işlere yönelerek hayırlı ve bol kazanca ulaşma şansını elde ederler. Bu rüya aynı zaman da sıkıntıların son bulmasına, hak edilen zafere ulaşılmaya sembol edilir.

Rüyada Yılandan Kaçmak

Rüyada yılandan kaçmak, insanların  imkansız gözüyle baktığı işleri gerçekleştirmek adına eyleme geçmeye, azim, sabır ve kararlılık ile bu işleri zahmetsiz şekilde gerçekleştireceğinize tabir edilir. Bu rüyayı gören kişiler, herkesi şaşırtarak adından sıkça söz ettirecek başarılara imza atarlar.

Rüyada Yılan Beslemek

Rüyada yılan beslemek, sıra dışı eylemlerde bulunmaya, alışılmışın dışına çıkmaya, kendinize yeni dünya kurmaya ifade edilir.Yılan beslemek, bazen de yardımda bulunmaya, hayırlı ve güzel işlere vasıl olup insanların sevgisini kazanmaya tabir edilir.

Rüyada Yılanla Konuşmak

Rüyada yılanla konuşmak, rüyada gördüğünüz yılanın size iyi ve güzel söz söylemesi, düşmanınızdan gelecek olan hayırlı ve güzel dileğe, Yılanın size güzel hitaplarla yaklaşması, kırgınlıkların son bulup düşmanınızla barışma yoluna gideceğinize tabir edilir.

Rüyada Yılan Isırması

Rüyada yılan ısırması, rüyada akrep, yılan gibi sürüngen hayvanların ısırması gören kişinin yasak ve günah olan bir şeyin peşinde giderek yasak olan bir şeyi yapmasına yorumlanır.

Rüyada Yılan Yumurtası Görmek

Rüyada yılan yumurtası görmek, rüyayı gören kişinin kendisi için hayırlı olacak güzel işlere girerek kazancını arttıracağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler, yaptığı çalışmaların karşılığını maddi anlamda fazlasıyla alarak her türlü beklentilerine ulaşırlar.

Rüyada Ağza Yılan Girmesi

Rüyada ağza yılan girmesi, ağza yılan girmesi, rüyası ilim ehli olmaya, başınızın üzerinde yılan görmek, devlet erkanında yer almaya, yılanın uçarak yükseldiğini görmek, sevinçli haber ve surüre işaret eder.

Rüyada Vücuttan  Ağızdan Yılan Çıkması

Rüyada vücuttan ve ağızdan yılan çıkması, bu rüya çevreye karşı yaptığınız söylemler dolayısıyla zor anlar yaşayarak olumsuz olayların içine düşeceğinize yorumlanır. Rüyasında vücudu ve ağzından yılan çıktığını gören kimse, istemediği olayların içine düşerek normal ve sakin yaşamını mutsuz hale getirir.

Rüyada Koynundan Yılan Çıkması

Rüyada koynundan yılan çıkması, bu rüya evli kimseler için çocuğunuzla tartışma içine girerek ısrarlı olduğunuz bir konuda fikir ayrılığı yaşayacağınıza yorumlanır. Rüyasında koynundan yılan çıktığını gören kimse, evlatları karşısında önemsenmeyerek ailesine karşı her daim kendisini yenik hisseder.

Rüyada Yılanların Üstünden Yürümek

Rüyada yılanların üstünden yürümek, amaç ve hedeflerinize korkusuzca yaklaşacağınıza,  rakipleriniz karşısında üstünlük sağlayarak zafere ulaşacağınıza yorumlanır. Rüyada yılanların üstünde yürümek, bazen de mevki ve makama, güce ve kudrete, kariyer sahibi olunmaya tabir edilir.

Rüyada Yılan Başı Ezmek

Rüyada yılan başı ezmek,  gerek iş hayatında gerekse eğitim hayatında olması zor bir çok başarının üstesinde gelineceğine, kısa zamanda çok büyük başarılar sağlayarak adından sıkça söz ettireceğine yorumlanır. Rüyasında yılanın başını ezdiğini gören kimse, ömrünü çalışarak ve hayallerini kılmak adına geçirerek her türlü zafere ulaşırlar.

Rüyada Boyuna Yılan Dolanması

Rüyada boyuna yılan dolanması, rüyasında boynuna yılan dolandığını gören kimse, kazandığı malının zekatını vermeyerek  mal varlığını yalnızca çıkarları doğrultusunda kullanır. Rüyada boyuna yılan dolanması, bazen de günahlara bürünmeye, haram ve hile yoluyla kazanç elde etmeye, suçluluk gütmeye tabir edilir.

Rüyada Yılan Sütü İçmek

Rüyada yılan sütü içmek, rüyasında yılan sütü içtiğini gören kimse, Allahı tealanın razı olduğu amelleri işler. Rüyada yılan sütü içmek, günah işlemekten kaçınmayı, kazancı hayırlı ve helal işlerde kullanmayı, Allah’a razı gelmeye tabir edilir.

Önemli Not; rüyada görülen yılanlar insanları mahzun etmek adına şeytan tarafından ika edilen kötülük içeren rüyalardır. Rüyasında yılan gören kimseler, görülen rüyaya açıklılık getirmek yerine Allah’a sığınarak cenabı haktan hayır dilemelidir. Yılan rüyasının yanı sıra yüksekten düşmek, köpek tarafından ısırılmak gibi rüyalar da yılan rüyası gibi asılsız rüyalar arasındadır.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.